Bana mephedrone'u yaygın kimyasallarla ve kolay bir şekilde (güvenli bir şekilde) nasıl pişireceğimi öğretecek birine ihtiyacım var?

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Hey, kimya hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum ve buradaki gençler bana mephedrone pişirmenin en kolay yolunu öğretirse mutlu olurum?

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
60
2-bromo-4-metil-propiofenondan 4mmc sentezi oldukça başlangıç dostu ve basittir ve ihtiyacınız olan her şeyi BBmarket'te bulabileceğinizden eminim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,003
Deals
1
Reaktifler için sıradan kimyasallar kullanamazsınız. Öncüller için doğal kaynaklar var, ancak doğrudan öncül haline gelmeden önce birkaç reaksiyondan geçmeleri gerekiyor. 4mmc, 2b4mp'den kolay bir sentezdir, ancak kolayca elde edebileceğiniz şeylerden başlamak kolay değildir.
Gerçek şu ki, sizin kriterlerinizi karşılayan çok fazla şey yok. Kloroform. Potasyum permangenat yoluyla psödoefedrinden metkatinon.

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Teşekkürler psödoefedrinden nasıl metkatinon yapabilirim?

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
17
Metcations konularını okuyun!
Videoyu izleyin!!!
Her şey burada!!!
Ancak, elbette, tuzaklar olmadan değil!
Tüm bu forum materyalleri kişisel pratik çalışma olmadan bir hiçtir! Ve kendi öğrenme ve GELİŞME arzunuz!
Azim ve Deneyim gereklidir! Bu, aynı sürecin sayısız tekrarıyla geliştirilir!

Ya da online eğitim için 300-500 dolar ödemeye hazır olun.
Şahsen, daha büyük bir meblağ için bile bunu yapmazdım!
Çünkü ben size öğretirken..... bir kilogramdan fazla madde sentezleyebilirim. Ve bu toptan satılırsa en az 4000-5000 eder...
Ve bu sadece methcations fiyatı! Opiatlar ve opioidler çok daha pahalıdır...
Saygılarımla: P.VPN

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,003
Deals
1
İnsanlara kendi araştırmalarını yaptırmamızın nedeni, bilgiyi elde etmek için çok çalışmadıysanız, karşı karşıya olduğunuz tehlikenin seviyesini takdir etmemenizdir. Eğer birisi ücretli bir danışmanlık için paranızı alırsa, kişisel güvenliğinizi sağlamakla yükümlüdür ve evinizi yakarsanız bundan sorumludur. Teknik olarak böyle bir durum asla söz konusu olmaz çünkü uyuşturucu kimyası dersi için birinin parasını almak genellikle kontrollü bir madde üretmek için komplo kurmak olarak adlandırılır. Yine de iki kişi teorik kimya hakkında atışabilir. Sentezleri okuyun, daha fazlasına ihtiyacınız olursa sorun, biz de size daha fazlasını getirelim. Sorularınız olursa yanıtlarız ama en azından önce bunları okumanız gerekir.