Ben bir acemiyim ve skopolamin ilacının nasıl işleneceğini bilmek istiyorum

Slender

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Skopolaminin çok etkili bir ilaç olduğunu ve insanları tam anlamıyla kontrol edebildiğini duydum, bu ilacı bulmak zor ama bitkiyi aldım ve nadir bir bitki bile değil sorun şu ki, çok az insan hangi kimyasalları kullanacağını biliyor, eğer bana yardım ederseniz, bu ilacı denemek için size biraz vereceğim lütfen bana yardım edin

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Ben de bu konuda fazla bir şey bilmiyorum, daha yeni okumaya başladım.

Ama bazıları zaten yeterince güçlü olan kahverengi bir toz oluşturuyor, en saf haliyle beyaz bir toz ama itiraf etmeliyim ki bu güzel ilacı gerçek hayatta hiç görmedim.

Birkaç rapora göre anında etki ediyor ve bir saniye içinde uçuyorsunuz, 20s-1dk sonra her türlü öneriye açıksınız.

Lütfen unutmayın, "iyi ve kötüyü" ayırt etme merkezi bozuk değil, bu yüzden sadece "Hepsini şimdi öldür" veya "Boğazını kes" diyemezsiniz, olumlu ifadeler kullanmanız gerekir, örneğin "bıçağı yavaşça boynuna sokun" ve ifadenizle çok spesifik olmalısınız.

Çoğunlukla hükümet tarafından işkencenin yerine kullanıldı, sorgulamalarda bir tür "hakikat iksiri" olarak kullanıldı, ancak "eğitimli bir kullanıcı" muhtemelen bir dereceye kadar bunun üstesinden gelebilirdi.
Bugün hükümet ve suçlular tarafından yapılan gizli ve yasadışı sorgulamaların çoğunda kullanılıyor ve elbette bazı insanlar bunu eğlence amaçlı kullanıyor, ancak herhangi birinin bu tür bir yüksekliğin tadını çıkarabileceğine inanmakta zorlanıyorum.

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
43
Her şey olduğu gibi değildir. Deneyimli kişiler için hafif bir #4 eroin yüksekliğini düşünün.
Deneyimsizler için, deneyim boyunca su içmeleri engellenirken kazara 4 gram MDMA'nın toplu tüketimine benzer tek seferlik bir deneyim.
Darknet pazarlarında hala bunu sunan satıcılar var.
Bunlardan birinin adı Pendate.
Aynı satıcı MDMA, DMT ve Scopolomine üretimi üzerine "kesin" teks de satmaktadır.

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Yasal olarak çevrimiçi satış yapan birkaç yerden daha fazlası var. ABD'de kontrollü bir madde değildir. Borrachero ağacından elde edilmesi gerekmez. Datura bitkilerinden herhangi biri işe yarayabilir. Brugmansia Angel Trumpet bitkileri gibi. Bu sahip olabileceğiniz en güzel bitkilerden biridir. Ve köpeklerini/bebeklerini gezdiren ev kadınları her zaman buna iltifat ederler.

Attachments

• uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Skopolamin üretimine katkıda bulunabilirsiniz.

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Aslında birçok yerli Güney Amerikalı bunu eğlence amaçlı kullanıyor ve görünüşe göre çiçekleri veya kökleriyle bir çay yapıp halüsinasyon görebiliyorsunuz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
968
Deals
1
Sadece suda bekletebileceğinize eminim. Birkaç gün sıcak suda bekletin ve bitki örtüsünü süzün. İşte, muhtemelen atropin ve hyoscyamine ile tatlandırılmış skopolamin çorbası. Bu Datura türü bitkilerde ilginç olan şey bir tropan parçasıdır. Diğer güzel şeyler arasında kokain de var. Ayrıca sinir sistemi uyarıcıları olan bir sürü feniltropan. Başka ilginç tropanlar da var. Elbette, her şeyini çıkarıp düzgün bir şey yapabilirsiniz. Bir tropan, bir hekzan halkası ve bir pentan halkasının birbirine bağlanması ve bir tekne ya da belki bir sandalye şeklinde katlanmasıdır. İleri geri sallanabilir. Kim bilir 🤷😂 Pazar günü saat sabahın 5:33'ü. Cuma günü 6:50'de uyandım.

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
TEŞEKKÜRLER

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Teşekkür ederim

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
acemi ve skopolamin aynı cümlede genellikle aceminin ölümüne yakınsar, bu yüzden gerçekten sadece elde edilmesi çok zor olan bitki materyaline sahip olduğunuzu umuyorum, bu nedenle kimya öğrenme ve sarhoşluktan kaçınma şansınız olabilir ama gerçekten şanslı olmalısınız.

Yugix

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Geçenlerde bir arkadaşım bana bir melek trompeti (brugmansia suaveolens) aldı, deneyler için skopolamini nasıl çıkaracağımı bilmek istiyorum, ancak şimdiye kadar elde ettiğimiz şey sadece halüsinojenik bir çaydı.

Yardım edebilecek biri var mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,814
Deals
1
Merhaba, evet:

Brugmansia suaveolens'ten skopolamin ekstraksiyonu

B. suaveolens'in kurutulmuş toz haline getirilmiş toprak üstü kısmı (5.0 kg) ultrasonik olarak metanolde ekstrakte edilmiştir (3 kez, her biri 10 L, 50°C'de 60 dakikada). Metanol vakumda uzaklaştırıldıktan sonra koyu renkli katı bir metanol özütü (300 g) elde edilmiştir. Bu ekstrakt daha sonra 2 L damıtılmış suda süspanse edildi ve karşılık gelen diklorometan ekstraktı (30 g), etil asetat (12 g) ve su tabakasını vermek için art arda diklorometan ve etil asetat (her biri 3 L) ile bölündü. Etil asetat ekstresi, altı fraksiyon (E1-E6) vermek üzere diklorometan/metanol (%0-100 metanol hacmi) gradyan çözücü sistemi ile elüe edilerek bir silika jel kolon kromatografisinde kabaca ayrılmıştır. E2 fraksiyonu, E2A-E2D olmak üzere dört fraksiyon elde etmek için etil asetat/metanol/su (20/1/0.05, v/v/v) izokratik çözücü sistemi ile elüe edilerek bir silika jel kolon üzerinde tekrar tekrar kromatografiye tabi tutulmuştur. E2A fraksiyonu ters faz C18 reçineleri kolon kromatografisine yüklenmiş ve skopolamin (62 mg) vermek üzere metanol/su (2/1, v/v) ile elüe edilmiştir. İzole edilen skopolaminin saflığı HPLC-DAD ile belirlenmiş ve %98,3 olarak bulunmuştur.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. https://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Yorumum:
Kişisel eğlence amaçlı kullanım için DCM ve EA ile ek ekstraksiyondan kaçınabileceğinizi düşünüyorum. Diğer alkaloidlerle birlikte bir Scopolamine extrcat olacağını göz önünde bulundurun.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Buscopan, hyoscine butylbromide etken maddesini içerir. Hareket hastalığını önlemek için alınan farklı bir ilaç olan hiyosin hidrobromür ile aynı değildir. Buscopan tablet olarak gelir ve reçete ile alınabilir.

Google'dan^, Buscopan iç ve ne olduğunu gör! Bu kendi sorumluluğunuzdadır, güçlü ve ölümcüldür, Datura şimdiye kadar yaşadığım en kötü deneyimlerden biri olmalı!

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Scobutyl adıyla kullanılan bir ilaç duymuştum, n-Butyl scopolamonium Bromide, antiemetik olarak kullanılan bir kuaterner amonyum tuzu. Ama bunu elde etmede iyi şanslar!

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Tabletler üzerinde bir ekstraksiyon değil, ezilmiş hapı içiyorsunuz! Deneyin kardeşim ve kendiniz öğrenin.

nujrc

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Skopolamin hakkındaki hikayeler abartılıyor. Elbette, herhangi biri amnezik karışıklık içinde daha savunmasız ve kontrol edilebilir olabilir, ancak bu o kadar da kesin değildir.

Bunu sadece tüketim için yapmak istiyorsanız, zamanınızı boşa harcamayın. Satın alabilirsiniz. Pek çok ülkede yaygın bir bulantı önleyici ilaçtır ve başka kullanımları da vardır.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Datura, Scopolamine'den daha fazlasını içeren farklı bir canavardır ve Scopolamine içmek de şaka değildir. Tüttürüldüğünde butilbromid grubu ayrılır ve tütsülenmiş Skopolamin'in etkisi bir üst seviyeye çıkar, hiç de zayıf kalpliler için değildir, Gidin deneyin ve ne kadar savunmasız olduğunuzu görün ya da etkilerini görmenin daha iyi bir yolu için "kendi özgür iradesiyle" alan bir arkadaşınız olsun ve bunun onlar üzerindeki etkilerini görün. sonra bana bunun sizi savunmasız bir durumda bırakmadığını söyleyin. Arkadaşım bir ağaca sarılmış bana onun karısı olduğunu söylüyordu, isteseydim cebindeki her şeyi bana verebilirdi.

Ben sadece insanların bundan etkilendiğini gördüm ve hem Datura hem de bu tabletleri içmekle ilgili kişisel deneyimlerim, uyuşturucuya bulaşmayın çocuklar!

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Skopolamin mi? Bu şey burundanga! Telkine, unutkanlığa ve sayıklamaya neden olur. Yüksek dozlarda öldürebilir. Panzehiri Arecoline Hydrobromide'dir!
Arecoline Hydrobromide veya betel fıstığı tüketen birinin burundanga'dan etkilenme olasılığı daha düşüktür. Ayrıca, Arecoline Hydrobromide bilişsel
Bilişsel geliştirici ve nootropik özellikler ve Arecoline Hydrobromide size yüksek verir. Eğer kafayı bulmak istiyorsanız Arecoline Hydrobromide veya Kratom alın. İyi giyimli siyah bir adam bir keresinde üzerimde burundanga kullandı ve yardıma ihtiyacı olduğundan bahsetti ve işler daha tozlu hale geldi, daha fazla toz atmaya devam etti ve dolandırdı ve para aldı. Berbat biri! Aptal pislik! Parayı alma kısmını ancak spor salonuna ödeme yapacağım zaman öğrendim. Parayı bulursam Arecoline Hydrobromide alabilirim. Bir noktada elimde bir şey olmuş olabilir. Aynı şeyi kardeşime de yapmaya çalıştılar ve sürekli toz falan atarak ona sahte altın satmaya çalıştılar. Yanında para olmadığı için hiçbir şey alamadılar. Son eski kız arkadaşım organik kimya ve matematiği mahvetti ve DEHB için Modafinil aldığımı ve bunun beni zeki ve odaklanmış yaptığını ve farmasötik kimyager veya araştırmacı kimyager olmak istediğimi öğrendiğinde ilgisini kaybetti. Şu anda hıza (Amfetamin, Etilamfetamin) ihtiyacım var. Modafinil ve Armodafinil sayesinde bilimsel şeyleri ve diğer şeyleri iyi yapıyorum. Kratom daha az etanol (alkol) içmemi sağlıyor. Fen ve matematiğe odağımı kaybettim ve hayatım onsuz tatmin edici olmadı. Matematiğe ve bilime ihtiyacım var, hiçbir kız matematiği veya bilimi mahvetmemeli yoksa berbatlar! Belki bir gün tekrar bilimle uğraşabilirim.

Jessica

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Şimdi Scopolamine poowder'ımız var.