Sentezlenmiş amfetamin bazı nasıl kullanılır?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Reaction score
0
Merhabalar. Forumdaki bilgilerle yaklaşık 100 gram amfetamin içermeyen baz (beyaz kek) aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Burnundan alıp tablet haline mi getirmeliyim kaç miligram almalıyım nasıl temin etmeliyim? Kullanım yöntemi nedir?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Amfetamin freebase berrak ila sarımsı yağlı bir sıvıdır, hiçbir şekilde beyaz bir kek değildir

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Daha da önemlisi, ne olduğunu veya nasıl kullanılacağını bilmediğiniz bir maddeyi neden satın aldınız?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Reaction score
29
belki de freebase değildir... muhtemelen tuzdur, bu da neden komik kokmadığını ve temelde hiç kokusu olmadığını açıklar.... Eğer freebase olsaydı komik kokardı.

Eğer tuz ise, tipik olarak bir seferde yaklaşık 20 mg... adderal budur... ve bunun için maksimum terapötik doz günde 3 kez 20 mg'dır... belki günde 3 kez 30 mg'a kadar çıkabilir. Ama bunu kapının hemen dışında yapmak istemezsiniz..... Rekreasyonel olarak, sanırım bu size kalmış. ilk başta 60 mg gibi alırdım, sonra gerektiğinde bir seferde 40 mg alırdım... bu sadece benim başkalarının ne yaptığını bilmiyorum. Yine de bunu her gün yapmadım ve etkilerine aşinayım... her neyse.... yerinizde olsaydım, bir gramı 1000 ml veya bir litre suda çözerdim. Bu oranda 20 mililitre tüketirseniz, hangi tuz olursa olsun 20 mg tüketmiş olursunuz. Ve her seferinde 10 ml içerek başlayın ve bunun sizin için ne yaptığını görün. Hatta belki 5 ml. Bu seyreltme ile ne kadar aldığınızı kontrol ettiğinizden emin olabilirsiniz. temelde 5000 adet 20 mg'lık doz satın aldınız... temelde günde 60 mg'da 4,5 yıllık değer

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
279
Detaylı bir cevap vermeden önce, bana forumun hangi bölümünden bilgi aldığınızı yazın?
Bu, akıl yürütmeye başlayacağımız noktadır.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Hız macunu (sülfat) İngiltere'de "baz" olarak adlandırılır. Kekinizi düzleştirmeli ve kurumaya bırakmalısınız. 'Islaklık' sentezden arta kalan çözücüdür. Daha sonra sigara içmek dışında onunla ne isterseniz yapabilirsiniz.

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
279

41Dxflatline

Haklısınız. Ancak yine de bir hata yapmamak için yazarın görüşünü belirtmeye değer :)

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
Bazı aptalca sorular çok garip.

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
Parmağınızla bağlayın, ama makineye değil, makineye yaparsanız, kulaklarınızda güzel bir ses alırsınız.