Question Şehirde yeni bir ilaç nasıl pazarlanır? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Bu yüzden yüksek saflıkta ve büyük miktarlarda P***** Freebase Kristalleri elde etme kaynağım var, ancak sorun şu ki, ülkemde bile bilinmiyor, bu yüzden ilk kez tamamen yeni bir ilaç için nasıl pazarlama yaptıklarını merak ediyorum.

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Ücretsiz basitlikler verin, iyi bir fiyat için yüksek kaliteye sahip olun, size özgü orijinal ambalajlar yapın,...

holly_shit

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Şehirdeki bazı insanlara ücretsiz numune verdim ama işe yaramadı ve ürünü çevrimiçi pazarlamaya çalıştım ve çok iyi bir fiyatla sunmama rağmen işe yaramadı çünkü pazarlamak için daha iyi bir yer bulamadım, bu yüzden şu anda yurtdışında pazarlamaya çalışıyorum ama sevkiyat ve tüm bu şeyler nedeniyle iyi bir fikir olup olmadığını bilmiyorum, herhangi bir fikriniz var mı?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
online satiş en i̇yi̇ çözümdür

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Niş bir pazara bakıyorsun kardeşim. Ben şahsen elime geçen tüm kepçelere bayılırım ama bu benim. İsim lekelendi, çok fazla yeni insan gelmeyecek, sadece Eski Zamanlayıcılar gelecek.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
247
Kullanan çok sayıda arkadaşı olan kişiler bulun. Yeni şeyler denemekten hoşlanan insanlar bulun. Ağızdan ağıza iletişim en iyisidir

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
66
Yerel ilaç piyasası yapınızı değiştirmeye çalışmayın, bu uzun bir süreçtir ve muhtemelen bundan kişisel olarak büyük faydalar elde edemezsiniz.
Sadece dünya çapında ticaret yapmaya başlayın ve muhtemelen bir süre sonra bu ürünlere iyi talep olan yerlerden birkaç satıcı bulacaksınız.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Bir tür promosyon eşantiyonu yapmayı düşünürseniz çok harika olur. Bazı kişilere bir ya da iki tane daldırılmış sigara gönderin. Ben hiç toz denemedim ama hep istemişimdir. Benim bölgemde duyulmamış bir şey ve herkes bunun aslında mumyalama sıvısı ya da formaldehit olduğunu düşünüyor. Artık "hayır, pislik, bu P***** - fensiklidin" diyecek sabrım yok.

Eğer iyi bir ürünse ve iyi karşılanırsa. Tamamen kullanılmayan bir pazarın ortasındayım.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Ücretsiz numuneler ve müşterilerinizin güvenini kazanmak en önemli şeydir. Bir ilaçla ilgili benzer bir deneyim yaşadım, kimse onu istemedi çünkü gerçekten bilinmiyordu ve kimse kalitesinin ne olduğunu veya güvenli olup olmadığını bilmiyordu, elbette hiçbir ilaç güvenli değildir, ancak günümüzde ne yazık ki bir şeyi bir kez yapmanın ölümcül olup olmayacağından emin olamazsınız. İnsanlara denemeleri için bazı küçük örnekler verin, eğer beğenirlerse kesinlikle size ulaşacaklardır. Eğer beğenmezlerse, o zaman sizin cömert ve yasal bir satıcı olduğunuzu her zaman akıllarında tutacaklarını bilin. Wich iş dünyasında çok önemlidir.

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
IM ABD'de bundan hoşlanan birkaç kişi var ama onlar popüler olduğu bir şehirden. Sadece bulunduğum yerde bir işaret olup olmadığını görmek için Pazartesi örneği almazdım... sadece bir kepçe ve insanların sigarayı takip edip etmediğini görün