Question anaboli̇k steroi̇dler nasil yapilir?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Tozu satın alırsınız ve daha sonra enjekte edilebilir hale getirmek için çözersiniz.

stonebanks

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Teşekkür ederim, ama hap yapmak istiyorum, bu yüzden, malzemeyi veya tam bir geri kazanımı inekliyorum, eğer cevabı bilmiyorsanız, bana şimdi bunu yapan birini söyleyin

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
O halde enjeksiyon olmadan tüketebileceğiniz steroidlere ihtiyacınız var.

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Deals
5
Çin'den bir steroid, peptit, tedarikçi, ürün satın almam gerekiyor, lütfen benimle iletişime geçin.

chitownskag

Don't buy from me
Member
Reaction score
8
Karıştırdığınız bileşiğe ve bitmiş ürününüzün ne kadar konsantre olacağına bağlıdır...
Örnek olarak testosteron Enanthate 250mg/ml hazırlayacağım...

İhtiyacınız olan şeyler......
-testosteron Enanthate tozu
-taşıyıcı yağ (ben mct yağı kullanıyorum) birçok insan üzüm çekirdeği yağı kullanıyor. Ben mct'yi seviyorum çünkü daha ince.
-benzil alkol (çözeltiyi biraz steril tutmak için)
-benzil Benzoat (tozu parçalamak için çözücü)
-manyetik karıştırıcılı sıcak plaka
-otoklav (ben steroklav kullanıyorum)
-22 mikron PVDf filtreli alt filtre
-Dip filtrenizi çalıştırmak için vakum pompası.
-Ürününüzü ocak gözünüzde karıştırmak için beher (ben 500ml kullanıyorum)
-10 ml'lik şişeler, kapak tıpaları ve bir kapak kıvırıcı.
-Her şeyi tartmak için terazi.

Tamam, eğer 250mg/ml'de 100 ml testosteron Enanthate yapıyorsam, malzemelerimi şu şekilde karıştırırım ...

* İlk olarak 61,25 ml mct yağını, manyetik karıştırıcı çalışırken, ocak gözümün üzerindeki behere koyarım... Isıtıcıyı açık tutuyorum ama çok düşük, yavaş yavaş açıyorum, amaç mümkün olduğunca az ısı ile karıştırmak, çünkü çok fazla ısı ekipmanınızı bozabilir ...
*Daha sonra beherinize 18 ml benzil benzoat (%18) ekleyin, zaten karışmakta olan mct yağına ekleyin.
*sonra 2ml benzil alkol (%2) ekleyin
* Bir dakika karıştırdıktan sonra 25 gram testosteron enantat tozu ekleyin ve karışmasına izin verin ve mümkünse 130 ° F'nin altında kalmaya çalışarak ısıyı çok yavaşça yükseltin... Ürün çözünene kadar yavaşça yukarı kaldırıyorum...(etil oelat gibi çözücüler kullanabilirsiniz)
* Bitmiş ürününüz iyice karıştırıldıktan sonra biraz soğumaya bırakabilir ve ardından dip filtrenizden geçirebilirsiniz... filtreden geçen ürün şişelenmeye hazırdır... 10ml'ye ayarlanmış bir pipet kullanıyorum ve bitmiş ürünü steroklavdan çıkardığım şişelere koyuyorum ve benzil alkolde ıslatılmış tıpaları kuruduktan sonra şişelere koyuyorum... süper steril olmak istiyorsanız, işleri ekstra temiz tutmak için önünde çalışmak için bir laminer akış kutusu kullanabilirsiniz (asla tamamen steril olmayacaktır). Her neyse, bitmiş ürünle birlikte 10 ml'lik şişelere tıpa takın ve kapakları takıp kıvırın... Wallah

Bunu okuduğunuzda, profesyonel olmaktan çok uzak olduğumu, kimya bilmediğimi ve kullanabileceğiniz birçok farklı yol, oran ve farklı malzeme olduğunu görebileceğinizden eminim... ama ben böyle yapıyorum

Formülleri toplamak için bunun gibi basit bir aas hesap makinesi kullanabilirsiniz...
Ayrıca farklı clearnet forumlarında farklı formüllere bakıyorum... farklı konsantrasyonlarda farklı bileşiklerin karıştırılmasıyla ilgili birçok bilgi var... sadece biraz arama ve okuma yapmak gerekiyor...

Edliant

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Doğal takviyeleri, sağlam bir antrenman programını veya bir fitness koçuna danışmayı düşündünüz mü? Bunlar, yasadışı maddelerin getirdiği riskler olmadan hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, doğal yöntemlere bağlı kalmak uzun vadede size daha sürdürülebilir ve sağlıklı sonuçlar verebilir.

Edliant

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yıllar önce ben de aynı şeyi merak ediyordum ve goliathsteroids.com'a rastladım. Dürüst olmak gerekirse, tüm drama olmadan sadece çalışan bir yer bulmak bir tür rahatlama oldu. Ürünleri açık ve güvenilir.

Bir arkadaşım vücut geliştirmeyle ilgileniyordu ve onlardan bahsetti, ben de kontrol ettim ve yasal bir şeye bağlı kalmak mantıklı geldi. Onlarla asla karanlıkta dolaşıyormuşum gibi hissetmedim. Sağlam bir ürün yelpazesi sunuyorlar ve ne aldığınız belli. Sadece güvende olduğunuzdan emin olun ve herhangi bir şeye dalmadan önce ev ödevinizi yapın.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
247
Bu kendiniz için mi yoksa satmak için mi?