LSD'yi nasıl doğru şekilde yerleştirirsiniz?

Solros

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Herkese merhaba, ben bir LSD meraklısıyım ve yakında maliyetleri düşürmek ve stokları artırmak için LSD sekmelerini kendim döşemeyi deneyeceğim ve aynı zamanda bence LSD'yi daha da büyük kılan kaliteli ve farklı baskılar sunacağım. Volumetrik dozajlamayı ve tüm bunları biliyorum, ancak sekmeleri nasıl doğru bir şekilde yerleştireceğimi merak ediyorum çünkü internette farklı şeyler gördüm, biri inanılmaz derecede etkisiz bulduğum damlalarla, ayrıca insanların yüksek saflıkta etanol veya votka kullandığını gördüm ama bu sekmede bir tat bırakmaz mı? Hepimiz sekmelerin tadı olmaması gerektiğini bildiğimiz için herhangi bir ikame var mı? Öğrenmeye istekliyim ve kendimi deneyip başarısız olmayı göze alabilirim, ancak sorumu sormayı ve öğrenmek için somut bir cevap almayı tercih ederim, belki bir tür uygun rehber. Uygun bilgiye sahip olan herkes, diyelim ki 7.5x7.5x inç olan 900 sekme sayfasına 100ug'ı düzgün bir şekilde dozlamak için bir rehber yazabilir mi? Hangi malzemeyi kullanmalıyım, etanol gibi bir şey mi kullanmalıyım yoksa saf su ile ikame edebilir miyim? Etanol alkol tadı bırakır mı?

Reaction score
301
Emprenye edeceğiniz şeye bağlı olarak etanol izleri bir süre kalabilir. Ancak etanolün tamamen buharlaşma ihtimali yüksektir.

Votka tat bırakacak aroma maddeleri içerebilir.

Tatsız ve kokusuz olduğu için emprenye için su tercih edilir, ancak bazı durumlarda etanol de işe yarayacaktır.

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
L'nin suda parçalanmayan bazı versiyonları vardır. Önce küçük bir miktarla test yapın.
Eskiden lavanta vardı, suda parçalanmıyordu.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
160
900 X100uq = 90mg xtal için 900 tablete ihtiyacınız var.
aromasız votka kullanın, daldırmayın çünkü aynı tabaka üzerinde daha güçlü ve daha zayıf sekmeler oluşturarak eşit dağılmayacaktır.
Eğer iyi sonuçlar almak istiyorsanız ve denemek için çok fazla xtal'ınız yoksa pipetörle (pipet ama tek bir basışta hacimleri ayarlayabilirsiniz) tek tek yapılır.

WillD

Expert
Reaction score
1,047
Temiz veya denatüre alkol. Buharlaştığında fazla tat kalmayacaktır. Şimdi, büyük ölçekli üretimde dozajların dağılımı: Seçilen çözücünün bilinen bir miktarının bulunduğu kaba tüm kurutma kağıdını koyarız. Kurutma kağıdını alırız, damlaları kabın içine sallarız ve ne kadar çözücü kaldığını ölçeriz. Aşırı buharlaşmayı önlemek için tüm işlemler çok soğuk bir odada gerçekleştirilir. Ölçerek farkı bulduk - kurutma kağıdı tarafından emilen çözücü miktarı. Daha sonra, istenen konsantrasyondaki çözeltiyi hazırlarız - ortaya çıkan çözücü miktarına göre doz sayısı (kaç karemiz var). Böylece, büyük bir kap alabilir ve binlerce dozu hızlı bir şekilde "şarj edebilirsiniz". Daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, yazın.

Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Temiz votka işinizi görecektir. Williams'ın tavsiyesine göre, önce tabletlerinizin ne kadar çözücü emdiğini öğrenin, ardından çözelti hazırlayın. Xtal'i aldığınız kapta dh20 ile karıştırın. Ben bir şırınga kullanmayı ve solüsyonu her bir kurutma kağıdı sırasının üzerine önce dikey sonra yatay olarak uygulamayı seviyorum... kurutma kağıdı solüsyonu eşit olarak emiyor.

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Votka ve bir şırınga. 1 gram iğne oyası başına 10 ml votka, bir sayfa için mükemmel olacaktır. Çözülmesini bekleyin ve şırıngayı çapraz olarak bir köşeden diğerine geçirin. (Aşağıdan yukarıya)

BLVST

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Asetonun 14 lb suluboya kağıdına eşit olarak dağıldığını ve temiz bir şekilde buharlaştığını duydum.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bu tartışmayı görmek çok ilgimi çekti. 80'li yıllarda LSD'nin kağıda bağlanmasına yardımcı olmak için striknin çözeltisiyle karıştırıldığına inandırılmıştım. Ne kadar cahil ve safmışım :)
(Bu hiçbir zaman keyif almamı engellemedi...)

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
DEA propagandasına benziyor... :D

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Şu anda Tom Schroder'in "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" adlı kitabını okuyorum.
Rick Doblin, Michael Mithoefer ve bir grup diğerinin, bu güçlü psikedeliklerin
terapide kullanılmasına izin vermek için DEA programlamasıyla mücadele ettiklerinden bahsediyor .
DEA/Regan döneminde ortaya atılan LSD karşıtı propogandanın çoğunu tartıştı.
Strikninden bahsedilmese de, bahsedilen diğer şeylerin çoğu, en sevdiğim eğlencenin potansiyel etkileri olarak kulaktan kulağa duyduğum şeylerdi.
Güney Afrika'da yaşıyordum, bu yüzden bu boktan propoganda kendini dünya çapında gösterdi.
Beyinde delikler, sadece bir vuruş daha beyninizi bitirebilir, portakal olduklarını düşündükleri için derilerini soyan insanlar, uçabildiklerine inanarak balkonlardan atlayan insanlar. Demek istediğim, tüm bu saçmalıklar, ilk yolculuğumdan önce (1988'de bir mor ohm) pantolonumu korkuttu. Ondan sonra iyiydim, asidin bana ne yaptığını biliyordum.

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Ben de aynı baskı altındaydım... 90'larda çok fazla asit kullandım ve her zaman bir alemden sonra aylarca omurgamda seğirmeler oldu... bir doktor bir keresinde bana bunun yaptığım LSD'den düzgün bir şekilde temizlenmeyen kimyasallardan kaynaklandığını söyledi... hmm

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bunu da merak ediyordum, evet bunu tek tek pipetle yapabilirsiniz, ama şimdi kurutma kağıdının sıvıyı zaten oldukça eşit bir şekilde dağıttığını fark ettim.

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Ne kadar tüketiyordunuz? Hiç böyle bir sorun yaşamadım ve makul miktarda yolculuk yaptım ama genellikle en az bir hafta arayla makul bir şekilde. Saflaştırmak ve verimi / karı azaltmak istemeyen fakir kimyagerler yeniden kristalleştirmek için temizleme yıkaması yapmazlarsa şaşırmam

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bence bu kimyagerler genellikle oldukça hızlı bir şekilde işsiz kaldılar - gezileri diğerleri kadar iyi değildi, bu yüzden insanlar farklı markalar satın almayı seçtiler :)
Ben her zaman striknin olanına ağzımın asitle nasıl hissettiğinden dolayı inandım, ama bugün bildiklerimi bilerek, bu muhtemelen psikosomatikti çünkü her geziye "bilgi" olarak girdim, bu yüzden zihniyetim etkilendi...
Ayrıca birçok insanın iskelet sorunlarından yakındığını duydum - yaşadığım tüm ağrıları aşırı kahkaha ve dansa bağlıyordum...