ketami̇ni̇ nasil alacağim

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
bunu eczaneden aldım bu bir IM / IV enjeksiyonu nasıl alacağım lütfen hızlı cevap verin buna ihtiyacım var

Attachments

• t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 944

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
659
Deals
8
Merhaba,

Sıvıyı doğal yolla veya harici ısıtma ile kurutmalısınız, birçok farklı yöntem vardır. Kuruduktan sonra beyaz K HCL tozu elde edeceksiniz.

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sadece enjekte edemez miyim?

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
ve 500 mg'ın tamamını almalı mıyım?

ve bana k hcl tozu sürecini paylaşabilir misiniz?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
659
Deals
8
Evet yapabilirsin.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
659
Deals
8
Şişedeki sıvıyı kurutmanız gerektiğini söylemiştim.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
97
Merhaba, enjekte edebilirsiniz, muhtemelen en kolay yol budur ve zaten enjeksiyon için hazırlanmıştır. Ketaminin antidepresan etkileri için yapılan deneylerde, damardan verilen Ketaminin normal dozu yaklaşık 50 mg'dır, bu nedenle bu dozla başlamanızı ve gerekirse artırmanızı öneririm. Buna ve Ketaminin oral biyoyararlanımına (ki bu sadece %25 civarındadır) dayanarak bir keresinde rektal yoldan 200 mg denedim. Rektal biyoyararlanım muhtemelen oraldan çok daha yüksektir çünkü K-deliğine girdim, yaklaşık 20-25 dakika boyunca hareket edemedim. Tam bir ayrışmaydı. Düşük dozla başlayın ve ne için kullanmak istediğinize bağlı olarak yanıta göre artırın. Bir şey daha var. Kullanmadan önce yemek yemeyin! Yukarıdaki deneyimde ayrışmadan korkunç bir mide bulantısı ve kusma ile çıktım. Umarım bu yardımcı olur.

Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
279
sadece eğlence dozuyla mi i̇lgi̇leni̇yorsunuz yoksa başka bi̇r şeyle mi̇?

Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Reaction score
47
Bir ilaç olarak ketamin, sokak formlarından daha güçlü bir etkiye ve daha küçük bir aktif doza sahiptir. Bu ilacın damar yoluyla kullanımında vücut ağırlığına bağlı olarak 40-50 mg'lık tek bir dozajı aşmamalısınız. Daha yüksek dozlar sizi doğrudan K-deliğine gönderebilir. Damar içi ketamini bir bakıcı arkadaşın kontrolünde kullanmak daha iyidir.

Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
97
Evet, IV yol için benim de bulduğum doz bu. IM de aynı, sadece etkisini göstermesi daha yavaş. Muhtemelen ağızdan içebilirsiniz (bu şekilde), ancak daha önce de belirttiğim gibi oral biyoyararlanım oldukça zayıftır, bu nedenle çoğunu bu şekilde kaybedersiniz. Antidepresan olarak ağızdan kullanımı hakkında çok fazla araştırma yapılmamıştır (faydalı olsa da), sadece burun spreyi olarak satılmaktadır.

Bu haliyle kurutulup burundan çekilmemesini öneririm çünkü pH hafif asidiktir (3,5-5,5) ve cehennem gibi yakar.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Bu başlıktaki insanların nesi var? Elbette enjekte etmemelisiniz. Ketamin güçlü bir disosiyatif anesteziktir ve dozunuzun tam olarak ne olduğunu bilmiyorsanız, iv yoldan alırsanız kolayca bilinçsiz hale gelebilirsiniz. Ketamin diğer anestezikler gibi nefesinizi, nabzınızı veya kan basıncınızı baskılamadığı için tehlikeli değildir (bu yüzden felaket senaryolarında ameliyat için kullanılabilecek HARİKA bir ilaçtır), ancak çok rahatsız edici olabilir.

Şişenin içindekileri bir glss fırın formuna dökün, mikrodalgaya koyun ve suyu kaynatın. Beyaz tuzu kazıyın ve uygun bir kaba koyun. Küçük bir bıçak alın ve bıçak kenarı kadar toz alın, burnunuza çekin. Etkisini birkaç dakika içinde hissedeceksiniz. Bir kerede çok fazla yapmayın, yoksa kendinizi oldukça nahoş, yüksek oranda halüsinatif yarı bilinçli bir durum olan K-hole'de bulursunuz.

Umarım 500 mg'ın hepsini almamışsınızdır. Eğer aldıysanız, yakın zamanda cevap vermenizi beklemiyorum ...

En3ma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Vay canına, bu konu tam bir karmaşa. Parti yapmayı gerçekten seviyorsunuz, değil mi?

Ciddi bir not olarak. Bu flakon IV için formüle edilmemiştir. Hiçbir flakon IV bolus içine titrasyon için formüle edilmemiştir.

Şimdi. Muhtemelen yapabilirsiniz ama kalın, şurup gibi olacak ve metadon suyu gibi yakacaktır.

50 mg IM, büyük bir tolerans olmadan delmek için yeterlidir. Aksi takdirde, kurutun ve koklayarak yükselmeye çalışın. İnsüflasyonda oldukça hızlı etki eder. O deliğe nazikçe vurabilirsiniz.
:)

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134
Aman Tanrım, bu konu çok ciddi.

500 mg çektiyse, yaptığı son şey bu muydu?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Elbette, ancak tavsiye 500 mg değil 50 mg idi, ki bu da vücut ağırlığı, boyutu ve daha fazla faktör hakkında bilgi sahibi olmadan hala sorumlu değildir.

Hala bu adamın hayatta olmasını umuyorum, uyuşturucu kullanımında bu kadar sorumsuz davranmak

Fenster

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
IV tek yoldur ;) IM ikinci, takma 3.

500 mg IV sizi öldürmez, tabii banyoda değilseniz. Tamamen israf olur, sadece tam bir anestezi durumunda olursunuz ve dışarı çıktığınızda kafanız çok karışık olur.

Vietnam'da sahra ameliyatları için askerlere 1000 mg veriyorlardı. İnsanlar bu şeyi kelebek şırıngayla damlatıyorlardı.

Fenster

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32

Eroin değildir, CNS tepkinizi düşürmez. Yani kalp ve nefes almaya devam eder ama diğer her şey durur. En büyük risk ve ölümlerin çoğu boğulmadan kaynaklanıyor, ikisini bir araya getirebilirsiniz.

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
10
Merhaba

kurutulmuş tozum var ama enjekte etmek istiyorum ya da SC

tozu hazırlamanın en güvenli yolu nedir?

Amazon'dan membranlı sterilize ampuller aldım

tozu 0.5ml / 50mg oranında çözmek için% 0.9 NaCl çözeltisi (sterilize edilmiş olarak satın aldım) kullanacağım ve bir mikro filtre ile ampule enjekte edeceğim (sice? 45 veya daha az?) Ve daha sonra güvenlik nedeniyle ampulleri mutfak için bir ateampotta 30 dakika boyunca 121C ile otoklavlayacağım ve buharın içini sterilize edebilmesi için mikro gözenekli bantla kapatılmış membana küçük bir şırınga koyacağım?

daha güvenli hale getirmek için herhangi bir sorun veya öneri var mı?

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
224
Selamlar. Yaklaşımınız makul görünüyor. Hasar görmemiş ambalajlardaki şırıngalar ve iğneler sterilize edilmiş olmalı ve temiz olarak kabul edilebilir. Ayrıca 30 dakika otoklavlamanın aşırı olduğunu düşünüyorum. Kaynama noktasında ayrışabilen her şeyi ayrıştırmak için sadece birkaç dakika yeterli olacaktır. Hazırlık ve enjeksiyon sırasında temiz bir alan, aletler ve temiz eller kullanmayı unutmayın.

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Kas içine (IM) genellikle uyluklara ya da damar içine (IV) kolun kıvrımına enjekte edebilirsiniz.
IM yaparken iğneyi çıkarmak ve hazırlanmak için daha fazla zamanınız vardır (1-5 dakika), IV size hemen vururken, IM enjeksiyonu daha ince olurken anında bir telaş sağlar.
Eğer bu ilk seferinizse IM'i tavsiye ederim çünkü IV'ü karıştırmak daha kolaydır ve ayrıca bir hata yaparsanız daha tehlikelidir.
Biyoyararlanım hemen hemen aynı (belki IV ile daha yüksek ama önemli değil) IV yapmayı tercih ediyorum ama yüksek dozlar yaparken sandalyemde hala damarımın içinde bir iğne ile uyanacağım zamanlar olacak.

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Ayrıca ısıtmaya gerek yok ama iyi çözünmezse tuz ekleyebilirsiniz (ben hiç kullanmıyorum)
Steril su döktüğüm bir şişe kapağı alıyorum ve şırıngaya yaklaşık 0,4 ml su alıyorum, ardından ketamini alıyorum (0,1 = karartma 0,07 = ortalama doz) ve şırınganın turuncu kapağını kullanarak cam bir petri kabında eziyorum, ardından şırıngadaki suyu ekliyorum.
Ketamini çözün ve şırınganın içine alın.
Bunu yapmak gerçekten sadece 2 dakikamı alıyor.
Yaklaşık 0,5'ten itibaren doz, süreyi ve daha az yoğunluğu belirleyecektir.
IM enjeksiyonlar için önce vastus lateralis kasını bulun, sonra alkolle temizleyin, sonra gevşetin ve 90 derecelik bir açı kullanarak iğneyi içine bastırın şırıngayı aspire edin ve kan dönüşü varsa, bu bir kan damarına çarptığınız anlamına gelir, bu yüzden çıkarın ve basınç uygulayın. Kan gelmezse, pistona sabit bir hızda basabilir ve enjekte edebilirsiniz, bunu yaptıktan sonra bölgeyi dezenfekte edin ve enjeksiyon bölgesine masaj yapın, sonunda rahat bir yere geçin.
IV enjeksiyonlar için medyan kübital venin olduğu bölgeyi dezenfekte edin ve 45 derece ile bastırın (derinliğe bağlıdır).
Kan dönüşü olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa damarın içindesiniz demektir (turnike kullanıyorsanız çözün yoksa damarın patlamasına neden olabilir, turnikeyi çıkardıktan sonra hala damarın içinde olduğunuzdan emin olun) sabit bir hızda enjekte edin, ne çok hızlı ne de çok yavaş.
Bölgeyi dezenfekte edin.
Daha görünür damarlar elde etmek için bol su için, sıcak bir duş alın veya şınav çekin.
Atlanan bir iğne nedeniyle bir yumru oluşmuşsa, enjeksiyon bölgesine hemen sıcak havlu uygulayın ve bunu gün boyunca yapmaya devam edin.
Yumru kaybolana kadar her 6 saatte bir enjeksiyon bölgesine sıcak havlu uygulamaya devam edin.
Eğer hala büyüyorsa ve 3 gün sonra sıcaksa, apse için hastaneye gitmeniz gerekir, aksi takdirde başka sorunlara neden olabilir.
Her zaman yeni steril iğneler kullanın ve dozlarınızı gözünüzde büyütmeyin!