GPS işaretçileri. Ana lojistik sorun.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Uyuşturucu laboratuvarlarını tespit etmenin en etkili yöntemlerinden biri, öncüllerin kontrollü bir şekilde teslim edilmesidir. Bunu başarmak için kolluk kuvvetlerinin reaktif tedarikçileriyle doğrudan işbirliği yapması gerekmez. GPS işaretçileri gümrük ofislerine, gümrüklü depolara, transfer noktalarına ve diğer olası yerlere kurulabilir.

Ayrıca, kolluk kuvvetlerine göre uyuşturucu üretimine/dağıtımına karışmış olabilecek kişilerin araçlarına da GPS işaretleri yerleştirilebilir. GPS işaretleri laboratuvar ekipmanlarına yerleştirilebilir.

İşaretlerin kolluk kuvvetleri tarafından kullanımına ilişkin bu liste kapsamlı değildir.

Aşağıda işaretlerin nasıl kamufle edildiğine dair bazı örnekler verilmiştir:

Laboratuvarın izlenmesini önlemek için kullanılacak yöntemler:
2VlJf9taBq

Ip3Afg40Sl

Hazırlama noktalarının ve orada çalışacak ancak laboratuvarın nerede olduğunu bilmeyen bir ekibin olması gereklidir.

Laboratuvar ekibi hazırlık alanlarının nerede olduğunu bilmeli ve bunları uzaktan izleyebilmelidir. (Video gözetimi veya gerçek karşı gözetim)

İdeal olarak, hazırlama alanından laboratuvara kadar lojistiği güvence altına almaktan sorumlu olacak ayrı bir ekibiniz olsun.

1. Prekürsörleri asla doğrudan laboratuvara sipariş etmeyin. Bir ara bağlantı kullanın (garaj/geçici depo/diğer herhangi bir güvenli yer).

2. Bu yeri GPS sinyal bozucuları ile donatın.

3. Gelen ürün ve nesneleri dikkatle ve ayrıntılı olarak inceleyin. Takip cihazı bulunmadığından emin olun.

4. Takip cihazları bulursanız, prekürsör/ekipman sevkiyatı laboratuvara daha fazla gönderilmemelidir, tehlikeli olabilir. Ayrıca, artık o aktarma tesisini kullanmanıza izin verilmeyecektir ve takibi tespit eden ekibin görevden uzaklaştırılması tavsiye edilir.

5. Sevkiyat başarılı bir şekilde kontrol edilmişse, laboratuvar ekibi daha sonraki taşımalar için aracı GPS sinyal bozucularla donatmalıdır. Ekipman ve reaktiflerin yükleme ve laboratuvara teslim işlemlerini gerçekleştirin. Aktarma noktalarında çalışan ekip, laboratuvarda çalışan ekiple çakışmamalıdır.

ÖNEMLİ: Laboratuvar her şeyden önce GPS sinyal bozucu cihazlarla donatılmış olmalıdır.

GPS karıştırıcının düzgün çalışıp çalışmadığı nasıl kontrol edilir?

Basitçe sinyal bozucuyu açın ve akıllı telefonunuzdaki sinyal seviyesini kontrol edin, arızalı olmalıdır. Tüm sinyal bozucuların farklı bir menzile sahip olduğunu unutmayın, bir laboratuvar için 3-5 kaliteli sinyal bozucuya (veya laboratuvarın büyüklüğüne bağlı olarak daha fazlasına) ihtiyacınız vardır.

Last edited by a moderator:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Her siparişi manuel olarak kontrol etmenin yanı sıra GPS dedektör cihazlarıyla da kontrol etmenizi önerir misiniz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Evet, elbette ve ayrıca reaktifleri laboratuvar adresine teslim edilmek üzere sipariş etmeyin.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599

Yakaladım! Bu forumda yaptığınız çalışmaları gerçekten takdir ediyorum ve daha dün burada ilaç üretiminin çok ötesine geçen çok faydalı bilgiler keşfettim!

Çalışmalarınız için teşekkürler

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bir sinyal bozucunun polis için bir evin izlenmeye değer olduğuna dair büyük bir işaret olmasını beklerdim. Buradaki artıların eksilerden daha ağır bastığından emin değilim. Buradaki hemen hemen her şeye katılıyorum.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599

Yani bir sinyal bozucu nasıl tespit edilebilir ki?

Muhtemelen sadece biri evi izlerken/girerken fiziksel olarak ve bu durumda da muhtemelen çok geç olacaktır