Looking for a vendor Çin'in yasakladığı kimyasalların ABD'ye ulaştırılması. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Çin'den ABD'ye gönderilmesine izin verilmeyen bileşikleri almanın en iyi yöntemi nedir? Bazı satıcılar yardımcı olmaya çalıştı ancak takip etmeye başladığımızda patronlarının sevkiyata izin vermediğini söylediler ve para iadesi almak zorunda kaldım. Bu yüzden Kanada'da teslim almak zorunda kalmayacağım bir yol olduğunu umuyorum. Herkese teşekkürler.

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Deals
1
Hangi ürün olduklarını öğrenebilir miyim? Kendi taşıma ekibim var. Kendi taşıma ekibim var.

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Deals
1
Şimdi ABD Gümrükleri Çin'den gelen paketleri inceliyor, yavaşladığı için değil, her zaman yılın bir döneminde ABD'ye mal göndermenin mümkün olmadığı bir dönem vardır.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Elimdeki en iyi yöntem, dürüstçe umursamayan satıcıları kullanmak. Satıcılardan (bazıları bu forumda) gördüğüm gizlilik seviyesi gerçek dışı. Sanırım benim söylemek istediğim, bunun biraz deneme yanılma gerektirebileceği. İnceleme geçmişi olmayan yeni satıcılara yaklaşırsanız, en azından daha küçük bir deneme siparişi verip veremeyeceklerini sorardım.

Clarke D

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
İki tanesi denedi ve patronları onları durdurdu. Sanırım daha fazlasını deneyeceğim.

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Merhaba aradığınız

CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (LSD Öncüsü

veya ergotamin, LSA

nereden gönderi̇yorsunuz özel li̇ste gönderebi̇li̇r mi̇si̇ni̇z?