Tanrı aşkına biraz yardıma ihtiyacım var

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yemin ederim son 4 aydır internette bir aşağı bir yukarı dolaşıp sorunuma açık ve net bir yanıt bulmaya çalışıyorum.

Lityum piller / koleman yakıtı vb. ile yöntemle biraz çalkalayıp pişirmenin nasıl yapılacağına dair bir tarif arıyorum.

Elimde aşağıdakiler var:
Colemans kamp yakıtı
Bir sürü soğuk paketten amonyum
litihum piller
kül suyu
soda akiş şi̇şeleri̇
sözde
çeşi̇tli̇ konteynerler
sıvı ateş ve tuz (gazlama için)

Bunu en az on kez denedim ve neden işe yaramadığını anlayamıyorum. Bronz elde etmek için sodalı amonyum ve lityum yapıyorum ve karışıma pseudo ekliyorum ve sonra bir kaba süzüyorum. Sonra sıvıma gaz veriyorum ve kar yağmasını izliyorum. Yani işe yaradığını düşünüyorum! Sonra kurutuyorum ve hatta bazen asetonla yıkıyorum ama duman çıkmıyor. Tadı uyuşturucu gibi değil. Hiçbir işe yaramıyor. Çöp gibi. Neyi yanlış yapıyorum? Her türlü yardıma açığım çünkü burada aklımı kaybediyorum.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
18
Sitede metamfetaminle ilgili hemen her şey için çok sayıda video ve konu başlığı var. Kimyager olmadığım için size bir şey söyleyemem ama eskiden birinci adım için temel malzemelerin lityum şeritler, sözde ve susuz amonyak olduğunu hatırlıyorum. Arama çubuğuna çalkala ve pişir yazarsanız aradığınız şeyle ilgili pek çok konu bulabilirsiniz

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
18
Sitede metamfetaminle ilgili hemen her şey için çok sayıda video ve konu var. Kimyager olmadığım için size bir şey söyleyemem ama eskiden birinci adım için temel malzemelerin lityum şeritler, sözde ve susuz amonyak olduğunu hatırlıyorum. Arama çubuğuna çalkala ve pişir yazarsanız aradığınız şeyle ilgili pek çok konu bulabilirsiniz

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Demek istediğim bu, pek çok farklı yazıya, bloga ve diğer web sitelerine baktım, okudum, okudum ve okudum ve hepsinin ya bir adımı atladığını, yanlış malzemeler kullandığını ya da deneyenlere zarar vermek için kasıtlı olarak yanlış olduğunu hissediyorum. Buradaki başka bir cevaba göre, yanlış Amonyum kullandığıma inanıyorum, bu da tekrarlanan başarısızlıklarımın nedeni olabilir. Doğru türü nasıl elde edeceğimi bulacağım ve tekrar deneyeceğim. Yardımınız için teşekkürler!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Soğuk paketlerinizin içeriğinde ne yazıyor? Her yere baktım ama amonyum nitrat soğuk paket bulamadım. On yılı aşkın bir süredir üretmiyorlar. Eğer kalsiyum amonyum nitrat ya da üre yazıyorsa işe yaramaz. Amonyum sülfat veya herhangi bir tür amonyum Lewis asidi ile değiştirin.

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Adamım.... sanırım şifreyi çözdün. Teşekkür ederim! Bende kesinlikle kalsiyum amonyum var. Sülfat veya "lewis asidi" nasıl temin edilebilir?

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Benim sürecimde aşağıdakileri yapıyorum (eğer önemsiyorsanız, önemsemiyorsanız gereksiz bilgiler için özür dilerim)

-Coleman yakıtını ölçün (bunların hepsi yazılıdır ve şu anda yüzde 100 doğru olması için elimde yok ama doğru ölçümleri yazdım)
-soda akıtma şişesine koyun
-amonyumu ölçün, soda şişesine koyun
-Pilleri soyun, korumak için ayrı bir coleman yakıt kabına koyun.
-harmanlanmış pseduo'yu alın, soda akışına yerleştirin
-kül suyunu ölçün, soda akışına yerleştirin
-Lityum alın, soda akışına yerleştirin
-Reaksiyonu çok az miktarda su ile başlatın ve hemen kapatın.
-karışım sert bir şekilde yuvarlanmaya başlayana kadar çalkalamayın, döndürün
-geğirmeden önce mümkün olduğunca uzun süre beklemek
-sallayın, geğirin, tekrarlayın, tüm lityum bronzlaşana kadar devam edin
-pamuk toplarından ve bir dizi kahve filtresinden yeni bir kaba süzün
-sıvıyı sıvı ateşle gazlayın ve "kar yağana" kadar borudan tuzlayın
-beyaz şeyleri filtreleyin ve kurutun

-sonuç kullanılamaz çöp. hepsi amonyum yüzünden mi? bu çöp tozunu alıp yeni bir aşçıya koyabilir miyim ve o zaman çalışabilir mi? yoksa işe yaramaz ve atılması mı gerekiyor?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Bu konuda düşünmem gerekecek, ancak hiçbir şeyi atmadığınız sürece muhtemelen kurtarabilirsiniz. Amonyak kaynağı dışında tarif çoğunlukla iyi görünüyor. Reaksiyon yavaşlamadıkça ya da bir emülsiyon şişeyi aşmakla tehdit etmedikçe çalkalamak ya da kuvvetli bir şekilde karıştırmak istemeyeceğinizi düşünüyorum. Bu reaksiyonun akıp gitmesi ve ciddi sorunlar yaratması imkansız değildir. Aslında çoğu insan evini bu şekilde yakıyor. Bu soda şişeleri çok sağlamdır. Başparmağınızla bastırdığınızda şişeyi hiç çukurlaştıramıyorsanız basıncı azaltın. Eğer şişe kıpırdanıyor gibi görünüyorsa, muhtemelen basınçtan dolayı büyüyor demektir, bırakın.

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bununla birlikte, soda akışlarıyla birkaç kez felaket yaşadım. kapaklardaki küçük kauçuk contalar, benimkiler kelimenin tam anlamıyla yırtıldı veya kısmen çözüldü ve tüm basınç bir anda serbest kaldığında, bir yanardağ patladı. Bir sefer hariç hepsinde çok dikkat ediyorum ve felaketi önleyebileceğim bir yerde yedek bir kapak bulunduruyorum. bir seferinde üzerime ve garajımın her yerine yakıt püskürttü. Tanrı'ya şükür hiçbir şey tutuşmaya ya da sinirlenmeye karar vermedi yoksa çıtır çıtır olurdum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Lewis asidi sadece eşlenik bir anyon-katyon anlamına gelir. Sülfatlar, hidroklorür, karbonatlar, asetat formatları. Bunlar Lewis asitleridir. Amonyum klorür= amonyak (anyon) ve klor (katyon) NaOH gibi güçlü bir baz ile çarpıldığında
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl (sodyum klorür, sofra tuzu) Nh⁴ (amonyak gazı) ve OH- muhtemelen H²O (su) yapmak için bir hidrojen alır
Bu konvansiyon, A/B ekstraksiyonu, kimyasalların saflaştırılması, fonksiyonel grupların korunması gibi kimyanın büyük bir parçasıdır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Örneğin amonyum nitrat Lewis asidine baz eklediğimde, amonyum nitratı amonyak gazına ve her biri başka bir şeyle reaksiyona girebilen bir nitrat katyonuna böldü

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Su hariç her şeyi eklediğinizde, bir süre soğumaya bırakın. Kendi kendini başlatır, bu daha iyidir çünkü daha az su kullanır. Su eklemeniz gerekiyorsa, bir parça boru kullanın ve ucunu lityumun altındaki tozun içine sokun. Lityumun ıslanmasını önlemeye çalışın. Sadece kül suyu/amonyak için suya ihtiyacınız vardır. Su ile başlattığınız reaksiyon, açığa çıkan amonyak gazıdır. Reaksiyon su üretir, bu yüzden bir kez başladığında kendi kendine devam edecektir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Gerçek miktarları gönderirseniz, denklemleri dengeleyecek ve stokiyometriyi kontrol edeceğiz. Bu ateş testidir. Herkes doğru kimyasalların kullanıldığı bir tarif yazabilir, ancak bunların doğru miktarda kullanılması, meth ile hiçbir şey ya da yanmış bir ev veya hapis cezası arasındaki farktır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Bu yüzden her zaman küvette meth yapıldığını duyarsınız. Eğer bu reaksiyonu tezgahınızın üzerinde gerçekleştirir ya da şişeyi patlatırsanız, pasaportunuzu ve biletinizi çoktan almış olsanız iyi edersiniz. Ya da ölmeye hazır olun. Şişe 150+ psi'de patladığında ve her yere kaynar amonyak püskürttüğünde, eğer ppe'niz yoksa durduğunuz yerde ölebilirsiniz. Ölümcül şekilde yaralanabilir ve birkaç saat ya da gün içinde ölebilirsiniz, çok şanslıysanız hayatta kalırsınız, ancak mutfağınızdaki zararlı bir yangını kontrolden çıkmadan ya da komşularınız kokusunu almadan söndürebilecek durumda olacak mısınız? TÜM BUNLARDAN KURTULURSANIZ, MUTFAĞINIZ GITMIŞ DEMEKTIR. Mutfağınızın zemininin olmadığını, duvarlarının ve tavanının delik deşik olduğunu ve buna kimyasal bir yangının neden olduğunu saklamak kolay değildir. Bu işi hafife almayın, kimya acımasız bir öğretmendir.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
160
Selamlar - Ben SnB'nin kendi kendini ilan etmiş gayri resmi asistanıyım.
SnB çalışmalarınızda çok mu dikkatli baktınız bilmiyorum çünkü bir noktada bana rastlamış ve ulaşmış olmalısınız ;]
Aylardır yaptığım tek tepki hemen hemen bu. Birçok başarı, daha da fazla başarısızlık - prosedürü optimize etmeye çalışırken her seferinde farklı bir şey yapıyorum. Size nasıl rayına oturtacağınızı ve başarılı bir küçültme elde edeceğinizi anlatmaya yardımcı olabilirim. Dikkate alınması, hatırlanması, aranması ve dikkat edilmesi gereken şeyler. Bu özel görevin özerk ve sanatsal doğası göz önüne alındığında, şaşırtıcı derecede mizaçlıdır ve doğru bilgiye / anlayışa sahip değilseniz başarılması zordur - doğaçlama özgürlüğüne ve ikame etme yeteneğine rağmen, hala işe yaramayacak ve daha da fazlası yanlış gidecek birçok şey vardır.

İyi koşullar/malzemelerle, ne yaptığınızı biliyorsanız bunu başarmak oldukça kolaydır. Ayrıca, herkesin söylediği kadar tehlikeli de değildir. Yine de rahatına düşkün olma! Bunu yatak odasında boxer'ıyla yaptığını söyleyen bir adam var - bunu bilmiyorum... ama ben o güven seviyesine oldukça yakınım. Bunu güvenli bir şekilde havalandırabileceğiniz her yerde yapabilirsiniz. Bunu söyledikten sonra, KKD gerekli değildir ama benim gibi bir aptal olmayın. Eldiven kullanmanın faydası var - özellikle de yaşamak için ellerinizle çalışıyorsanız, temelde her şey kesiklere/yara yerlerine girer ve cehenneme kadar yakar - bazen bir lavaboya yeterince hızlı ulaşamazsınız ve elleri yıkamak da her zaman yardımcı olmaz. Asitlerinizi ve bazlarınızı ve onları nasıl nötralize edeceğinizi bilin ve temelde ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurun.

Ölü bir atı tekmelemek istemiyorum, bu yüzden daha önce yayınladığım hiçbir şeyi tekrar etmeyeceğim. Ancak, daha önce de söylediğim gibi, bb kullanıcısı Douda'nın orijinal tarifin hakkını veren bir yazısı var. Başka bir bb kullanıcısı tarafından "Flatline'ın yazmadığı" başka bir PDF - bu gerçekten anlamama / sorun gidermeme yardımcı oldu. Ayrıca SnBs'nin bir veya iki videosu da var - 2 litrelik şişede kolluk kuvvetleri kontrollü aşçı. Ayrıca Hamiltons Pharma'da.. - "meth nasıl pişirilmez" - SnB başarı hikayemi tüm bu kaynakları bir araya getiren ve pratik bir anlam kazandıran bir anahtar olarak yazdım. Tek başına bir tarif/talimat olarak tasarlanmadı. Yaklaşık 15 yıl önce bir 'aptallar için kimya' kitabını gözden geçirmekten başka hiçbir kimya eğitimi/deneyimi olmayan tam bir çaylak olarak, önerdiğim bu bilgilerle her şeyi ikinci aşçı olarak çözdüm, bu yüzden pes etmeyin - zor değil. Sadece gerçekten çalıştım ve dikkat ettim ve bunu yapmaya kararlıydım. Elbette herkes aynı desteyle oynamıyor. Efedrin/sözde ile uğraşırken, meth'e dönüştürmenin Li/Al ile SnB veya bir RP/I2 pişirmesi durumunda neredeyse yalnızca "tek adımlı bir azaltma" olduğunu unutmayın - sonuç aynıdır. Ancak gelecekte tüm süreci daha kolay kontrol edebildiğim için RP/I2 yöntemine yöneleceğim.

Bu kadarını önereceğim: Bu reaksiyon büyük ölçüde şunlara bağlı olarak değişecektir: Kullanılan haplar, nasıl/ne kadar temizlendikleri.
Her şeyin karavana nasıl eklendiği (sıra vb.)
Reaksiyon sırasında RV'nin yönetilmesi (özellikle başlangıçta) ((onu yalnız bırakmaya çalışın!))
Çözücüler? Eter/aromatik/alifatik veya bir karışım mı? Temizleme/kurutmada titizlik - su/salamura ile yıkama ve Mg2SO4 ile kurutma
belirli adımlardan önce ve sonra.
Ekstra NaOH kullanılması tavsiye edilir. Kutu başına bir AA Li şeridinin 1/4'ü, sözde meth'e indirgemek için stokiyometrik olarak fazlasıyla yeterlidir - olası kayıpları telafi etmek için veya belki de reaksiyon süresi yeterli değilse, yaklaşık 3/4 veya tüm bir AA pil şeridi hakkında biraz daha Li eklemeyi seviyorum.
1,5 litrelik bir şişe kullanıyorum - bitene kadar havalandırmam veya açmam gerekmiyor.

Eğer garantili bir başarı istiyorsanız işe yarayan bir şey bulun ve ona sıkı sıkıya bağlı kalın! Optimize etmeye ve yenilik yapmaya çalışıyorum, bu yüzden birçok hata yaptım ve farklı malzemeler / miktarlarla oynayarak ve belirli adımları atlamaya çalışarak birçok partiyi mahvettim.
Benim tavsiyem mi? Acele etmeyin ve her şeyi doğru ve düzgün yapın. Sözde FFS'nizi yeniden kristalleştirin, ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Her şeyde fazladan yol kat edin ve bunu bir alışkanlık haline getirin. Becerileriniz ve ürününüz zarar görmeyecek, söz veriyorum! Tam olarak neyi yanlış yaptığınızı bilmiyorum, bu nedenle yöntemleriniz/içerikleriniz konusunda bir şey öneremem, her şey iyi görünüyor.
Sindiremediğiniz reaksiyonun ince noktaları olduğunu biliyorum, İsterseniz bana DM atabilirsiniz ve bunu çözebiliriz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Birkaç ay önce tuvalette sıçıyordum ve duman gördüm. Aşağı baktım ve pantolonuma bir damla rooto marka sülfürik asit damlattım. Hemen ayağa fırladım ve üzerine karbonat döktüm ve hemen durulamaya başladım. Dizimde 1/4 inç derinliğinde bir delik açtı.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
969
Deals
1
Bir keresinde (İLK VE SON) freebase'imi çıplak elle gazladım. 100 kimya camı, yağlanmış bağlantılar ve kek klipsleriydi. Ellerim 3 hafta boyunca bordo rengindeydi (iyi de hissettirmiyordu)

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
tuvalette nasıl "sıçılır"? yoksa sıçmaktan başka bir şey yapmayı mı kastediyorsunuz? haha

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Buradaki herkes çok.... nazik. Bu kadar aptal olduğum için bir sürü kıç çiğneme ve aşağılayıcı hakaret bekliyordum. En azından öğrenmek istediğimi gördüğünüz için teşekkür ederim.

Size ne yaptığımı adım adım detaylı bir şekilde anlatabilirim. Sözde temizlemiyorum (bunu nasıl yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Normalde onları bir kahve değirmeninde son derece ince bir toz haline getiriyorum)

-1 litre soda akışı kullanıyorum
-Sonra 1 bardak (bazen toz haline getirilmiş) amonyum alıyorum *bunlar dün gece yanlış tür olduğunu öğrendiğim kalsiyum amonyum olan soğuk paketlerden*
-1 1/2 bardak Coleman kampçı yakıtı ekliyorum
-İnce bir toz haline getirilmiş X miktarda sözde harman ekleyin (tipik olarak 4-5 kutu 24'lü, 30 mg.... küçük kırmızı piçler)
-Bir fincan kül suyu ekliyorum ve hapları elimden geldiğince kaplamaya çalışıyorum. Hatta bazı denemelerde her şeyi eşit şekilde karıştırmak için biraz çalkaladım.
----- bu noktada bazı cızırtılar duyabiliyorum ve hatta her şeyin sınırda reaksiyona girdiğinin kokusunu alabiliyorum. bunun kül suyunu karışıma eklememden ve onun işini yapmasından kaynaklandığını varsayıyorum.
-1-2 pil değerinde lityum ekleyin.

şimdi itiraf etmeliyim ki bu, şişeye küçük bir miktar su eklediğim ve suya karşı şiddetli reaksiyonu nedeniyle lityumdan kaçınmak için elimden gelenin en iyisini yaptığım zamandır, ancak çoğu zaman kaçınılmazdır ve beyazlaşan küçük lityum parçalarından bazılarını ıslatacaktır. bu noktada sfinkterimin o kadar sıkı olduğunu hissediyorum ki odadaki tüm havayı emecek ve SOB'u kapatıp hafifçe döndürüyorum. ÇOĞU ZAMAN, zar zor yuvarlanmaya başlıyor. hiç değilse. bir veya iki kez, o şeyden korktuğum noktaya kadar ağır yuvarlanmaya başladı. sakin ol ve gerektiğinde birkaç kez geğirdim. bunu en az bir veya iki saat boyunca, tüm lityum bronzlaşana ve sonunda gidene kadar yapacağım (nereye gitti? bir şeyle reaksiyona girdi ama kimyager değilim.) sonra filtreliyorum, gaz veriyorum, kabın içinde kar fırtınası oluşmasını izliyorum, süzüyorum ve süzüyorum, kurutuyorum. bitti. çöp.

Doğru malzemelere sahip miyim bilmiyorum. Buchner amonyum hatama dikkat çekti, bunun için gerçekten aptal hissediyorum. ama onları birden fazla *kaynaktan* almak için okuduğum yer orası. adımların veya sürecin doğru olup olmadığını bilmiyorum, yine farklı ölçümler görüyorum, ne zaman malzeme ekleyeceğimi, hatta PH seviyelerini şeritlerle test etmeyi içeren gaz vermek yerine "su çekme" tekniğini gördüm. bu yöntemi denedim ve bir aşçıyı boşa harcadığım için kandırıldığımı fark ettim.

İnsanların kasıtlı olarak başarısız olmalarını veya kendilerine zarar vermelerini sağlamak için çok fazla dezenformasyon olduğunu hissediyorum. Artık bir bağlantım yok ve haftada sağlam bir fermuar yakıyordum. abartmıyorum. Bu yüzden son üç aydır nasıl yalnız kalacağımı anlamaya çalışıyorum.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
160
Evet, en sevdiğim kamuflaj pantolonumu ve kapüşonlumu mahvettim, bir şekilde üzerime H2So4 sıçradı ve bunu pek düşünmedim. O kıyafetleri bir daha gördüğümde sanki bir güve sürüsü kapmış gibi lime lime olmuşlardı. Elimin arka tarafına bir damla damlattım ve bunu da fazla düşünmedim, bu bir hastalık yarasına dönüştü... H2So4 oldukça kötü... diğer her şey sadece yanıyor ve uzun süre tahriş ediyor. HCl+CaCl2 ile gaz yapmayı henüz denemedim... belki bir dahaki sefere.

Geçen hafta, bir kutu SU-24 (10*240mg) yaptım [bazı garip şeyler fark ettim, detaylandıracağım] ... naptha/toluen yerine doğaçlama tiner kullandım... krankı asetonla durulama zamanı gelene kadar her şey yolundaydı (soğuk, kuru, tabii ki.) Aseton tüm krankı çözdü... ve bunu beklemediğim için tam bir kayıp yaşadım. Neyse ki temiz bir kabın içinde yıkadım ve geriye ne kaldığına baktım. Sonunda .4 kristal buz gibi korkunç derecede küçük bir verim elde ettim - ama bu şimdiye kadar içtiğim en iyi buzdu, eller aşağı. (Meksiko-racemic'e alışkınım)

Dün bir kutu wal-phed (walgreens marka jenerik sudafed) 96*30mg=2.88g PSE - 'red hots'a başladım. İlk başarımı sağladıkları için bu hapları tercih ettim, ancak bunları, SU-24'leri ve walphed 12'leri (20 * 120mg = 2.4g PSE) çalıştırdım veya en azından gaz verdiğimde kar yaptım, bu mutlaka bir şey ifade etmiyor, ancak numune alındığında meth'e başarılı bir şekilde indirgeme olduğunu biliyorum.
Her neyse, bu boku gazladım, her şey yolunda çıktı, ancak SU-24'leri yaptığımda olduğu gibi bu sefer de TÜM krank asetonla durulandığında çözündüğünü fark ettim. Ben de kurumaya bıraktım, topladım ve buradan biraz örnek aldım. Berbattı. Korkunç bir tat, hiç aktivite yok. Şimdi %99 IPA (kuru) ile xtalize etmeye gittim ve asetonla benzer bir ürün elde ettim, kırmızımsı/kahverengi/pembe kirli renk, komik solvent kokusu, berbat tat, nedense çok asidik, en önemlisi... psikoaktivite yok. Bu noktada biraz sinirlendim.

Ben de çizim tahtasına geri döndüm. "Ürünüm" her ne haltsa A/B yapmaya karar verdim. Ayrıca eski yakıtı aldım, gaz verdim, hiçbir şey çökmedi. Ben de reaksiyon püresine geri attım. Hepsini yakıtla birlikte bir kahve değirmenine attım ve mükemmel bir şekilde toz haline getirdiğimden/karıştırdığımdan emin oldum. Bu karışımı düşük/orta dereceli bir ocakta yaklaşık bir saat boyunca ara ara karıştırarak beklettim. Filtrelenen/kurutulan yakıt karışımına 'ürünüm' her neyse onun bazını ekledim. Tüm bu karmaşaya tekrar gaz verdim, bu sefer çökelti çok daha umut verici görünüyordu. Bu yüzden filtre ettim, katı maddeler görmeme rağmen geride hiçbir şey kalmadı. Gazlama kabının içinde de çökelti vardı, onu da asetonla durulayarak topladım. Yani yine "çözünmüş krank?" aseton durulaması ile çalışıyorum. Karışıma biraz %99 IPA katmaya ve hepsini aynı anda xtallize etmeye karar verdim. Şimdi tabağımın üzerinde kurumayı bekliyor. Nasıl çıktığını size haber veririm.

Bu durum hakkında bir fikriniz var mı?

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Geçmişte bir şeyleri temizlemek için asetonla yıkadım (fırında epsom tuzları, kuru aseton olduğundan emin olmak için asetonla karıştırıldı) ve ne olursa olsun buzumun çoğunu çözeceğini hissediyorum. ama bunu her zaman temiz bir kapta yapıyorum ve yeniden kristalleşmesine izin veriyorum. Haha tolueni nereden bulacağımı bilmiyorum..... ama bazen HEET şişelerini kullanıyorum (sarı şişeler) bunun doğru olup olmadığından veya doğru çözücü olup olmadığından emin değilim....

Küçük çıkmazınız, neredeyse yaptığım her denemede başıma gelen şeye benziyor. Umut verici görünüyor. Ama tadı toz halindeki benzin gibi ve (aptalca) içmeyi bile denedim. KORKUNÇ FİKİR. Çok acı vericiydi. Tadı berbattı. Baloncuğumda anında siyah bir katrana dönüştü. Ağzımda saatlerce çok üzgün ve çok kötü bir tat bıraktı.

Normalde Walgreens marka ya da gerçek Sudafed alıyorum (kutusu 10 dolar gibi bir şey. Delice) gerçekten her şey o gün kiminle konuştuğuma ve jenerik olup olmadıklarını kontrol edip etmediklerine bağlı.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
160
Geç yanıt için özür dilerim...
Peki nasıl çıktı? İyi.... ilk seferinde olduğu kadar boktan. Neden? Tam olarak emin değilim. Daha önce başarılı olduğum jenerik wal-phed 96*30mg 'red hots' kullandım. Bu seferki fark, kış yerine yaz olması ve hapları önceden metanol ile ekstrakte etmememdi. Onları ezip karavana atmaya karar verdim. Asetonla yıkama, SU-24'lerde olduğu gibi tüm krankımı çözdü, ancak bunu buharlaştırdığımda elimde bok kaldı. SU-24'lerde elimde biraz bomba buzu kalmıştı. Ancak bu sefer hiçbir şey yoktu, bu yüzden neyin yanlış gittiğini bilmiyorum.

Gördüğünüz gibi, bunu sağlam bir çalışma yöntemine çevirmeye çalışmak kafamı biraz karıştırdı ve beni hayal kırıklığına uğrattı. Her ne kadar bu yöntemin sanatsal ve doğaçlama özgürlüğünü ve hazırlığını/ulaşılabilirliğini sevsem de... "Sadece RP/I2 yöntemiyle doğru şekilde yapın." ...Daha az tahmin işi. Daha az değişken. Yanlış gidebilecek daha az şey. Kesinlikle daha az tehlikeli ve daha 'yeni başlayan' dostu.