Question Metamfetamine aşina bir kimya öğretmeni bulun.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Bir kimya öğretmenine ihtiyacınız var ve yardımınız ücretsiz değil.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Sadece bir aptal ödemenizi kabul eder. Birisi size yasadışı bir şey öğretmeniz için para ödediğinde devreye giren pek çok yasa vardır. Tüm bilgiler burada ve yapmaya çalıştığınız şey, kesinlikle 0 bilgiye sahip insanlar tarafından sadece talimatları doğru bir şekilde takip ederek yapılmıştır. Şüpheniz varsa erkek bir gönderi yapın veya sohbette sorun. Burada birisi size öğretmek için ödeme almayı teklif ederse, sizi kazıklayacaktır. Onları rapor edin.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Teorik olarak hemen hemen her konuda konuşabiliriz. Birine size danışmanlık yapması veya ders vermesi için ödeme yaparsanız, ona zarar vermemeniz beklenir. Eğer birisi size ders vermek için ödemenizi alırsa, bu kesinlikle üretim yapmak için bir komplodur, ki bu da burada üretim yapmakla aynı şeydir. Hiç ağır suç işlemediyseniz 6 yıl, işlediyseniz 12 yıl, daha önce bir imalat suçunuz varsa 20 yıl ve adam kendini havaya uçurursa ömür boyu hapis. Ortalama olarak. Oyunda 52 kanun seti bulunmaktadır. 50 eyalet için 50, federal suçlamalar ve Columbia Bölgesi'nin kendi yasaları var.

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Ülkeye göre değişir, burada birine ücretsiz bir tarif vermek de suçtur ve buna "strafbare voorbereidingshandelingen" çevirisi derler: Cezalandırılabilir hazırlık eylemleri. Laboratuarı işleten adamla aynı cezayı alabilirsiniz.

rehberli̇k i̇çi̇n para ödemek hakkinda: parti başina 100 kg 4mmc laboratuvari kurmak i̇stedi̇ği̇mde bana bi̇lgi̇ vermesi̇ i̇çi̇n bi̇ri̇ne para ödeyebi̇lmeyi̇ di̇li̇yordum. 100g test sorun değil, 1kg test sorun değil. 25 kg test, tamamen başarısızlık, sıcaklık sorunu ve evet çift duvarlı reaktör soğutma geri. İşin püf noktasını bulana kadar 200 kg bromo ve tüm kimyasallar ve 2 aylık kira (80 bin) harcadım. Eğer birisi benden bu numara için 10 bin dolar isteseydi. Bunu yapmaktan şüphe bile etmezdim.
Ama bu benim vizyonum...

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Başka bir soru, günde 100L meth freebase yapmak istiyorum, hangi tarifi takip etmeliyim? Forumdakini mi? Al/hg ile 40 dakikada 10 litre yapıyorum. Tarif için adama para ödedim... çünkü ücretsiz büyük ölçekli bir tarif bulamadım ve dediğim gibi deneme yanılma bana çok daha pahalıya mal olacaktı (lokasyonlar haftada en az 10 bin €'ya mal oluyor)

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
144
Deals
14
NaBH4 indirgemesi yapmak daha iyi olmaz mı?

View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
İnsanlar kullandığında ürün zayıflar. Ben yaptım, biri içsin. Ve bunun zayıf olduğunu söyledi. Ona biraz al/hg yaptım ve bunun mükemmel olduğunu söyledi, teoride aynı olması gerektiğini biliyorum. Ve kimyagerlerle bu konuda birçok tartışma yaptım...
Sadece "Meksika meth'i" dediği şeyi isteyen bir müşterim var, pto/hidrojen bile istemiyor.

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Müşterinin satın alacağı efedrin meth de 2/3 bin daha pahalıdır. O kadar ödemez

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
144
Deals
14
İzomerler ayrıldıktan sonra bile zayıf mıydı?

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Ben Hollandalıyım ve artık çoğu metamfetamin platina/hidrojen ile üretiliyor. Birkaç yıl önce al/hg yapan çok sayıda Meksikalı vardı, müşteriler Meksikalıların ürününü tercih ediyordu