Favirate İlaç Kombinasyonları?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
248
En sevdiğiniz ilaç kombinasyonları nelerdir?
Benimki biraz saçma ama amfetamin ve nikotin. Bana sıcak bir his veriyor ve işimi hallediyorum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,003
Deals
1
Sanırım, söylememeyi tercih etseler bile, çoğumuz (ben) kokain ve alkolün sinerjisini seviyoruz. Ne yazık ki organlarınız için gerçekten korkunç. Bazıları bilir, bazıları bilmez ama kokain ve etanolü karıştırdığınızda karaciğeriniz bir numara yapar ve bundan yeni bir uyuşturucu sentezler. Koketilen. Genç bir psikopatken, bağımlılığın ne olduğunu bilmediğimle övünürdüm ama beni zeki, yakışıklı ve popüler yapan uyuşturucuyu bulduğumda başım büyük belaya girecekti. Ben buldum. Ya da en azından o duyguyu buldum.
TlRo2bAf4I

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
248
Koketilen mi? Bu gerçek değil, değil mi? Birçok kez kola ile başlayıp alkol ile bitirmişimdir.

tetr00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Kokain ve alkol temelde birleşerek, ayırt edici derecede farklı bir etkiye sahip olan kokaetiline dönüşür.

Bana bu soru sorulduğunda her zaman ilk aklıma gelenler IV kokain, eroin ve ketamin oluyor. Opioidler kokainle birlikte her zaman harikaydı.

Son zamanlarda sadece amfetaminler ve az miktarda benzo. MDMA ile mantar veya asit. Bir keresinde çok küçük dozda mantarla birlikte sade Salvia yaprakları içmiştim ve DMT benzeri inanılmaz bir deneyim yaşamıştım.

Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Kafein ve Su. Onlar benim için uyuşturucu ve hep öyle kalacaklar!

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
248
Elbette kafein muhtemelen en sevdiğim ilaçtır, ama su haha?

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Bu içecekten galonlarca içebilirim, gerçekte kimse öyle görmese de benim için bir ilaçtır.