Eutylone

hello999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Buradaki büyük kimyagerin bana Eutylone'un hangi kimyadan yapıldığını ve sentezin belirli adımlarını söyleyip söyleyemeyeceğini sormak istiyorum çünkü Xi'yi öğrenmek istiyorum

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
678
3,4-metilendioksibutirofenon diklorometan içinde brom ile çözüldüğünde 3′,4′-metilendioksi-2-bromobutirofenon elde edilir. Bu ürün daha sonra diklorometan içinde çözüldü ve sulu bir etilamin çözeltisine ilave edildi. Daha sonra HCl ilave edildi. Sulu tabaka çıkarıldı ve sodyum bikarbonat kullanılarak alkali hale getirildi. Aminin ekstraksiyonu için eter kullanıldı. Ötilon elde etmek için bir damla eter ve HCl çözeltisi eklendi.

hello999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba çok saygıdeğer kimyager, protokolünüze göre 3′,4′-metilendioksi-2-bromobutirofenonu doğru bir şekilde bulamadım CAS bana söyleyebilir ve ayrıntılı sentez adımlarını söyleyebilir misiniz Hammadde kullanımı Etilamin sulu çözelti içeriği Sentez sıcaklık kontrolü Zaman kontrolü Sentez için protokolünüzü takip edeceğim ve buraya göndereceğim Çok teşekkür ederim Çok saygıdeğer bir insansınız

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
678
Sentez için neden bu maddeyi seçtiniz? Psikoaktif özellikleri metilondan çok daha kötüdür ve ana öncül çok daha pahalıya mal olacaktır.

hello999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Sevgili kimyager, bana cevap verebildiğiniz için onur duyuyorum, Xi Eutylone'u öğrenmek istiyorum çünkü bu madde bölgemdeki yasal risklerden geçici olarak kaçınabilir ve daha popülerdir, bu yüzden lütfen bana sentezin ayrıntılı adımlarını ve öncülün CAS'ını söyleyin, cevabınızı bekleyeceğim ve ayrıntılı cevabınız bana çok yardımcı olacak

hello999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Sevgili kimyager, bana cevap verebildiğiniz için onur duyuyorum, Xi Eutylone'u öğrenmek istiyorum çünkü bu madde bölgemdeki yasal risklerden geçici olarak kaçınabilir ve daha popülerdir, bu yüzden lütfen bana sentezin ayrıntılı adımlarını ve öncülün CAS'ını söyleyin, cevabınızı bekleyeceğim ve ayrıntılı cevabınız bana çok yardımcı olacak

gtm17

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yasal bir eutylone satıcısına ihtiyacım var, biri beni doğru yöne yönlendirebilir mi?

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Merhaba, hala Eutylone satıcısı mı arıyorsunuz?