BMK 'YI AMPH' YE DÖNÜŞTÜRMENIN EN KOLAY YOLU.

BMKOILEY123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Hey millet, bir soru....

Bir süredir Hollanda'dan 1:1 oranında izopropanol ile karıştırılmış ve daha sonra konsantre sülfürik asit ile amfetamin sülfata dikkatlice çökeltilmiş BMK yağı satın alıyorum.

Şimdi başka bir tedarikçiden bmk yağını test ettim ve yukarıda açıklandığı gibi amfetamin sülfata dönüştürmeye çalıştım. Şimdi yağ geldikten sonra bana dietil (fenilasetil) malonat (CAS- 20320-59-6) satıldığını fark ettim ... Bunu bmk'ye nasıl dönüştüreceğime dair başlığınıza zaten baktım, maalesef dönüştürmek için yeterli deneyimim ve ekipmanım yok.

Şimdi soruma gelelim: yağdan sadece amfetamin elde etmek için doğru CAS numarası hangisidir?

Bunu aşağıdaki talimat altında biliyorum:

1'e 1 izopronal ile karıştırın ve çözeltide sülfat oluşana kadar damla damla sülfürik asit (%96+) ekleyin.

Yani zor bir adım yok ve yeni başlayanlar için uygulaması kolay.

Benzil metil keton altında aşağıdaki CAS numarasını buldum:

Tanımlayıcılar
Diğer isimler
benzil metil keton; metil benzil keton; fenil-2-propanon

CAS numarası
103-79-7

lütfen biri bana yardım edebilir mi... bunun için çok minnettar olurum!
Amfetamini kolay yoldan yapmak için ihtiyacım olan CAS bu mu?

Çok kötü ingilizcem için özür dilerim, ben almanım :)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Pardon, BMK'yı (P2P) sülfürik asit ekleyerek amfetamine mi dönüştürdünüz? Bu mümkün değil. P2P'nin amfetamin veya metamfetamin elde etmek için önce indirgeyici aminasyona uğraması gerekir.

Amfetamin freebase aldığınızı mı söylüyorsunuz? Çünkü asitlendirerek amfetamin üretmek istiyorsanız ihtiyacınız olan şey bu.

A-oil. Saf, tuzsuz amfetamin. Sanırım CAS numarası 300-62-9. Ancak bunu satın aldığınızda bir öncü madde değil, yasadışı bir uyuşturucu satın almış olursunuz.

BMK'nın amfetamine dönüşümü için forumda arama yapın. Verim %30 aralığında bir yerde ve bunu yapmak için bazı kimyasal beceriler gerekiyor.

Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134
Burada forumda bulabileceğiniz bağlantıyı sağlayabilir misiniz?

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
33

Ama fenil-iki-nitropropen yolundan gitmek varken neden tüm bu zahmete ve düşük verime katlanasınız ki? Ketondan başlamanın metilamfetamin için daha avantajlı olduğuna inanıyorum.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

Bilmiyorum arkadaşım. burada forumda doğru bilgiyi bulmak çok çok zor
herkes farklı bir şey söylüyor

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Hayır yansıtmıyoruz. Amfetamin yapmak istiyorsanız, P2NP'den başlayın. Sentez için şuraya bakın... TA-DAAA... Bu forumun "Amfetaminler" bölümü.
Eğer metamfetamin yapmak istiyorsanız, P2P'den başlayın. Bu sentezin açıklamasını forumun aynı bölümünde bulacaksınız.
Ancak kimyasal sentezler yapmak için bir dereceye kadar kimya bilgisine sahip olmanız veya edinmeniz gerekir, aksi takdirde sentezlerin açıklamalarını anlamak zordur ve büyük bir batırma riski taşırsınız. Kimya bilgisi edinmek için kendi başınıza internetten kimya çalışın veya teknikleri doğru şekilde öğrenmenize yardımcı olacak bir öğretmen bulun. İyi şanslar.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

Satın aldığım ürünle başlıyorum.
cas 5449-12-7
2-metil-3-feniloksiran-2-karboksilik asit
ve evet sevgili Docx burada bu cas'ı P2P'ye dönüştürmek için en az 4 farklı yöntem var.
bazıları tamamen yanlış. yanlış ürünler kullanılıyor.
Şimdiye kadar üç kez yanlış ürün sipariş ettim ve artık hiçbir şey yapamıyorum. tabii kimya uzmanıysanız bunların hepsi çok kolay.
İnsanların deneyimlerini değiştirememesinin yanlış olduğunu düşünüyorum.
Bu yüzden forumda çok fazla yanlış bilgi var.
Yapabileceğiniz tek şey her seferinde yeni bir konu oluşturmak çünkü aksi takdirde doğru bilgiyi bulmak neredeyse imkansız
mevcut bir konu içinde.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Elbette insanlar deneyimlerini paylaşabilir. Bu harika bir şey. 2-metil-3-feniloksiran-2-karboksilik asidi fenil-2-propanona dönüştürme konusunda hiçbir deneyimim yok ve moleküllere baktığımda bu pek de kolay görünmüyor. Bu yüzden bunu yaparken edindiğiniz deneyimleri duymak için can atıyorum!
Ama biraz kafam karıştı. BMK'den amfetaminin nasıl yapılacağını sorduğunuzu sanıyordum?

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

Merhaba sevgili DocX,

geç cevabım için özür dilerim, şu ana kadar evde değildim.
BMK tozundan freebase yağ (A yağı) almak istiyorum
BMK tozundan yapmak istememin nedeni, cıva nitrat gibi yasaklı toksik ürünlere ihtiyacım olmaması

Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
BMK'dan amfetamine giden yol (A-oil, amfetamin serbest bazdır) yukarıda yayınlanmıştır.