Şu anda mutfağınızda ne varsa kullanarak az miktarda çözücü damıtın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
954
Deals
1
Bu yöntemi ilk kez 20 yıl önce bir deney için wayer damıtmak için kullanmıştım. Bu yöntemi yıllar içinde en az 20 kez kullandım, özel bir alet veya ileri düzeyde bilgi gerektirmiyor. Bu bir üretim yöntemi değil, ancak 20 ml asetona ihtiyacınız varsa ve elinizdeki şey tırnak cilası çıkarıcısıysa, bunu cephaneliğinizde bulundurmalısınız.
XEHri4Akv7

Bu resmi seçtim çünkü bir aramada gördüğüm en doğru temsil buydu. Su diyor ama bu, kabın dibindeki birçok çözücü çözücü için işe yarayacaktır. Bir kabı çözücünün dışında tutacak bir şey. Eğer çözücünün içindeysek, kaptan dışarı buharlaşacaktır, bu yüzden yüksekte olmalıdır. Tencerenin kapağı ters çevrilmiş. Buharı soğutmak ve en alçak yere, kapağın ortasına doğru akan sıvıya yoğunlaştırmak için kapakta buz. Amtukey ustası veya hortum. Kapaktan suyu almak için bir şey, böylece eridikçe yerine buz koyabilirsiniz.
İşte bu, iyi buhar/buhar elde ettiğinizde, bu yeterince sıcaktır, ısıyı patlatırsanız sadece daha da zorlaştırır. Cam bir kapak idealdir, böylece ne kadar topladığınızı sökmeden görebilirsiniz.ısıtın, üstüne buz ekleyin, periyodik olarak ters çevrilmiş kapaktan suyu çıkarın ve yerine daha fazla buz koyun. İstediğinizi topladığınızda, onu parçalarına ayırın ve orada bırakın ya da bir şişeye dökün ve hedefinize ulaşana kadar tekrarlayın. Bir gram kokain ya da metamfetamini 15 dakika içinde temizlemeye yetecek kadar aseton damıtabilirsiniz. Alışkanlığınız size teşekkür edecek