Question Metilfenidattan kristal kayalar mı?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey, Metilfenidat tabletlerini kristalize edip edemeyeceğinizi merak ediyorum

Bir sürü Ritalin'im var ama burundan çekmek için kristalize etmek istiyorum.

Eğer beni yakalarsan
Greetz Bellymaster

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
Kristalize etme konusunda emin değilim ama birisi reddit gönderisinde ekstraksiyon için talimatlar verdi ^^;

"MPH'yi bir hapın içindeki dolgu maddelerinden ayırmanın etkili bir yolu var mı? Benim fikrim hapları ezmek, Etanol ve Su (Votka) karışımında pişirmek, çözünmeyen kalan şeyleri filtrelemek, sonra etanol kaynayana kadar karışımı pişirmek ve MPH suda çözünürlüğü zayıf olduğu için çözeltiden çöker ve sonra sadece filtrelersiniz ve makul miktarda saf MPH'ye sahip olursunuz."

"Evet, bu standart etanol yıkamaya benziyor. IV hariç çoğu kullanım için gayet iyi olmalı. Ekipman çalışması için muhtemelen mikron altı bir laboratuvar filtresi isteyeceksiniz ve uykusuzluk kişisel bir arayış değilse o zaman bile tavsiye edilmez.
Ayrıca, 190 proof everclear o kadar hızlı buharlaşır ki pişirme işlemi gereksizdir. Sadece buharlaşmayı teşvik etmek için çözeltiyi bir güveç kabına yayın."

Ayrıca, sorduğunuz şey bu değil ama bu bağlantı IV kullanıcıları için faydalı olabilir!

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Teşekkürler, Evet reddit gönderinizi biliyorum.

Ama aradığım şey için değil.

Metanol etanol vb. ile ekstrakte etmeye çalıştım. Basit kristalizasyon MPH'yi kristalize etmez

Hidroklorik asit gazı yöntemini denemedim.

Ama bu yüzden bu soruyu sordum.

Ön el
Bilgi için teşekkürler

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
MPH bir tuza mı yoksa sülfat IDK'ya mı bağlı?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
afaik mph haplarda hidroklorür formunda kullanılıyor. ve evet, psödoefedrin amerika'da reçetesiz satılıyor, ama sanırım bunun için bir kağıt imzalamanız gerekiyor. sadece hırsızlık yapan birini tanıyorum, yakalanmadığınız sürece bu çok daha iyi bir fikir. nvm hollanda'dasınız, bu yüzden bu bir seçenek değil, benim hatam... shake n bake'in mph ile çalışıp çalışmayacağı hakkında hiçbir fikrim yok. belki kenar çubuğundaki uzmanlardan birine sorabilirsiniz?

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba, Amerika'da Pseudo Ephedrine etken maddeli Cold tabletleri reçetesiz satılıyor.
Ben Hollanda'da yaşıyorum, burada bu madde kesinlikle yasak ve hiçbir şekilde bulamazsınız.

Efedrin ve amfetamini karşılaştırdığımda arada çok büyük bir fark olmadığını görüyorum.

Hollanda'da DEHB hastaları için reçeteyle satılan şey Metilfenidat'tır (Dex amfetamin de gözetim altında reçete ile alınabilir)

Örneğin, shake n bake yöntemini kullanmak istesem ama Efedrin yerine burada Hollanda'da bulunan hapları kullansam? İşe yarar mı?

MPH'de ab keton var.

Tam olarak B-Ketoamfetamin çekmek istiyorum.

Önerisi olan var mı?

Sadece araştırıyorum ve soruyorum, çok ciddiye almıyorum ama bilmek istiyorum
Şimdiden teşekkür ederim

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Reaction score
9
Merhaba, sizin yapmak istediğiniz gibi metilfenidat kristalleri yapan bir arkadaşım vardı. Sadece etanol veya metanolde beklettiğini ve daha sonra kristalleri elde ettiğini söylemişti. Uzun süre DEHB ilaçları kullandım ve dediklerini denedim ama işe yaramadı. İnsanların izopropil alkol kullandığını duydum. Bunu da deneyebilirsiniz.