Question MDMA Laboratuvarımla İlgili Bana Tavsiye / Yardım Edebilir misiniz?

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Merhaba BB üyeleri,

Mdma kristalleri yapma sürecini öğrenmek istediğim için mdma laboratuvarlarında eğitim almış kişilerden yardım istiyorum.

Yapmam önerilen buysa, başlangıç için mikro sentezler çalıştırmayı umursamıyorum, ancak ayda 10 kg üretmeye kadar yolumu inşa etmek istiyorum.

Şu anda bulabildiğim tüm bilgileri okuyorum ve bir başlangıç yapabilmek için gerekli laboratuvar ekipmanı listemi bir araya getirmeye çalışıyorum.

Listemde şu anda şunlar var:
1x 32 parçalı VEVOR kimya laboratuvar kiti.
1x 3 tıpalı 3 boyunlu RBF.
1x ayırma hunisi.
1x manyetik karıştırıcı sıcak plaka.

Birisi bana ilk sentezim için ihtiyacım olan diğer laboratuvar ekipmanlarını tavsiye edebilir mi?

Ayrıca, laboratuvar çalışırken, çıkış / egzoz fanıma, esrar üretiminde kullanılan bir filtre gibi bir karbon filtre takmalı mıyım? Yoksa bu gerekli değil mi?

TIA

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,040
Deals
1
Düşünülmesi gereken çok şey var. Sassafras ağacı kabuğundan yapıyorsanız, MDP-2-P elde edebilmenizden çok daha fazla çaba gerektirir, eğer durum buysa, p2p'den meth yapmak için aynı yollar MDP-2-P'den mdma yapar. Kesinlikle bazı ph kağıtlarına ihtiyacınız olacak ve bir buchner hunisi çok yardımcı olacaktır. Bir vakum kaynağı gerekir ve sıcak plaka konusunda cimrilik etmeyin. Yeni 150 dolardan aşağısı bir halta yaramaz. Ebay'de daha ucuza kullanılmış olanlar var, ancak 50-120 dolarlık olanlar çoğunlukla su bile kaynatmaz

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Teşekkürler Osmosis Vanderwaal, MDP-2-P'yi temin etmeye çalışacağım.

Sassafras ağacı kabuğunun kullanılabileceğini bilmiyordum, bitkiler ve ağaçlarla çalışmayı seviyorum, ancak işimi kolaylaştırmak için MDP-2-P'yi tedarik etmeye çalışacağım.

Edinmem gereken bir miktar MDP-2-P önerebilir misiniz (süreci kavramamı sağlamak için)?

Yardımlarınız için teşekkür ederim, kenevir üretimi ile ilgili herhangi bir tavsiyeye ihtiyacınız olursa bana mesaj atmaktan çekinmeyin, bu konuda bilgim var, tekrar teşekkürler

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,040
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Vay canına, ilginç görünüyor. Hemen başlayacağım, şerefe

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
299
PMK'nın glisidatlar veya bromoaril ve propilen oksit gibi bazı korunmuş formları, doğal kaynakların güvenilmez olduğu büyük bir plan için daha uygun olabilir.

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Teşekkürler HerrHaber, katkılarınız için minnettarım.

Doğal bir kaynak kullanmaktan gerçekten keyif alırdım ve bu kesinlikle deneyeceğim bir şey.

Ancak aynı zamanda güvenilir, tutarlı bileşenlere de ihtiyacım var ve umarım bunları kolayca elde edebilirim. Bununla birlikte, kullanmam için doğal olmayan belirli bir kaynak öneriniz var mı lütfen? Laboratuvar İngiltere merkezli olacak,

Kenevir üretimi ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen istediğiniz zaman bana mesaj atın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
İnanılmaz, beni Osmosis Vanderwaal'a dahil ettiğiniz için teşekkürler

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
299
1-bromobenzo-3,4-dioksol ve ardından propilen oksit ile başlayan ve elde edilen alkolün kolayca pmk'ye oksitlenebildiği FDA deneme onaylı bu yeni yöntem var.

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Teşekkürler HerrHaber, kulağa ilginç geliyor, bu konuda biraz bilgi okuyacağım

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,040
Deals
1
Cam turta kapları, ikinci el. Eğer 2 pound/adet ise hepsini alın. Buharlaştırma kapları pahalıdır, bunlar ucuzdur. Ya da annenizin casarole kapları

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Teşekkürler, her öneri ve yönlendirme ile ilgili her türlü yardım için minnettarım