Question Kokain yağı

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Herkese merhaba, bu grupta ve çevrimiçi şeylerde yeniyim. Şu anda yakın arkadaşımın üzerine düşen bu Kok yağına rastladım, Kok'u çözeltiden çıkarmak için çalışmaya çalışıyoruz, bir kez çökmesine izin verdikten sonra içine gazyağı veya dizel karıştırıldı
Berrak sıvı ayrılır ve yakıt üste yükselir tamamen ayrıldıktan sonra berrak sıvıdan tüm yağ tabakası çıkarılır ve çalkalanır berrak sıvı süt gibi beyazlaşır

Kolayı çıkarmak için birkaç yol denedim, bir yol pH'ı pH.6'ya düşürmek ve Pirex kabı ve bir masa vantilatörü ile çözeltiyi kurutmak için büyüyen ışık kullanmaktı, kristal benzeri bir toz halinde kurudu ve bir çatlak Kok regent testi ve bir saflık testi yaptı.
Çatlak testinde pozitif çıktı, ancak garip bulduğum saflıkta değil Ya da sadece bir çatlağa dönüştürmeyi başardık, eğer birisi nasıl tam olarak döneceğini biliyorsa, size verdiğimizin% 20'sini vereceğim teşekkürler biraz yardımla iyi olacak teşekkürler

Arkadaşıma verilen yağ dinlenme pH değeri 10,3ph'dir.

Attachments

• VsgYXhtuSr.jpg
    VsgYXhtuSr.jpg
    4.3 MB · Views: 400
  • epflZ4kF6j.jpg
    epflZ4kF6j.jpg
    4.1 MB · Views: 347

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Hmmm açıklayayım:
Elinizdeki şey serbest baz, gördüğümüz gibi topaklar var, bu da saflığı biraz daha az yapıyor, o zaman iyi bir saflık, çatlak gibi bir seviyede olacaktır, çünkü çoğunlukla kokun saflığı önerilenden daha azdır, bu nedenle pH seviyesi 5.5-6 olmalıdır, sülfürik asit ve aseton / ipleri porsiyonlar halinde ekleyebilir ve çözeltiye ekleyebilir ve pH'ın 6'ya yakın olup olmadığını görmek için turnusol kağıdı kullanabilirsiniz.
Şimdi yaptığımız şey, kalan kerosinin veya dizelin çoğunu bir çözeltiden çıkarmaktır, ısı ile delinir.
Yaklaşık bir gün oda sıcaklığında beklettikten sonra buzdolabında/dondurucuda olması daha da iyi olur.
Vakum filtrasyonu kullanarak süzdükten sonra, şimdi daha berrak olana kadar tozu yıkayın.
Ancak saflık çatlak için olacaktır.

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Bunu nasıl sıralanabilir Kola'ya dönüştürebilirim lütfen mesaj için de teşekkürler

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Ben uzman bir googlecıyım. Bunu buldum:

(WEB UYARISINDAN) https://www.dialogue.space/turning-freebase-back-to-hcl/

Bu bana sağlam görünüyor, sudan uzak durma tavsiyesini seviyorum çünkü burun spreylerinde kokain HCL kullanımı hakkında bana verilen diğer tavsiyelerle uyumlu (savurgan, sonuçta harika bir fikir değil gibi görünüyor).

Bulduğum diğer pek çok tek parçası, kokain HCL kolayca çözünebildiği için damıtılmış su kullanmaktan bahsediyor, ancak hidrolizasyon israftır, bu yüzden kaçınılabiliyorsa, yapın ...

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Daha fazlasını eklemek için:
Kokainin yeniden kristalleştirilmesi konusunda forumda iyi bir fikir vardı.
Bunun ikinci yarısı sizin kullanımınız için çok açık:
Umarım @chemistrydude biraz daha netlik sağlayabilir, çünkü bu süreci doğru anladığımdan emin olmak isterim (yakında bu süreçte almak istediğim birkaç g var)

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Tamam, freebase alkalidir, nötr olması gereken 5,5-6 pH'da olmalıdır, eğer alkalin çözeltiyi yeniden kristalize ederseniz, bu imkansız veya mümkün olacaktır, ancak saflık kabus olacaktır, çatlaktan daha düşük olacaktır, ancak her şeyden önce kayalık freebase elde etmeniz gerekir, tüm kokain sıvısı bir kayaya buharlaşana kadar ısıtılır, kabartma unu gibi ince bir toz haline getirmeniz gerekir, yani çok saf olmayan kokain freebase macunu.
Yeniden kristalleştirme: şimdi etanol/IPA kullanmalısınız veya bunları almadıysanız aseton (işe yarıyor ancak susuz asetona ihtiyacınız var ve temiz olduğundan emin olun).
Şimdi behere kokain serbest tozunuzu ekleyin, şimdi daha fazla tavsiye edilen etanol ekleyin, küçük bir ısıda çözünmesine izin verin, çözeltinin temiz olduğunu gördükten sonra şimdi buzdolabına koyabilirsiniz, ancak daha saf hale getirmek istiyorsanız, çözeltiyi MgSO4 ile kurutabilirsiniz, sıvınızı kuruttuktan sonra magnezyum sülfatı buharlaştırın, şimdi daha saf olacaktır.
Şimdi kokaininiz var, ancak magnezyum sülfat sayesinde kokain gibi tüketilmesine yardımcı oldu, ancak hala bunun düşük saflıkta olduğunu düşünüyorsanız, kokaine dönüştürebilirsiniz.

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Ancak yeniden kristalleştirdikten sonra kokain çözeltinizin nötr olacağından emin olun.

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, yeniden kristalleştirme için aseton yerine dietil eter ile mi çalışıyor? Ve bu durumda beher gerekli mi yoksa çözücüyü buharlaştırıp şambrelde kurutabilir miyim?

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Hala çözemedim bir kardeşiniz adım adım yazabilir mi lütfen ve teşekkürler
Ekstraksiyon <yeniden kristalleştirme <parlaklığı olan, çınar çiçeği görünümlü beyaz olmayan ayrıştırılabilir Kola lütfen

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Kokaini çekip çıkarmanıza gerek yok, sadece sıvıyı kaynatmanız yeterli. Kokain freebase ve hcl'nin her ikisi de kristal katılardır, bu yüzden yapacağım ilk şey onu dondurucuya koymak ve çözeltiden daha fazla kokain düşüp düşmediğine bakmak ve hepsini filtrelemek olacaktır. Daha sonra sıvının geri kalanını su banyosunda buharlaşana kadar ısıtırdım ve geriye esasen kokain tozu kalırdı. Kokain tozunuzu asetonda çözün ve koklanabilir kokain için içinden hcl gazı geçirin.

Sıcak IPA içinde mümkün olduğunca çok çözerek yeniden kristalleştirin ve ipa'nın soğuyup buharlaşmasına izin verin

Last edited:

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yani elimde saf ama balık pulu görünümünde olmayan burundan çekilebilir kokain varsa, bu yöntemle o görünümü elde edebilir miyim? Eter ya da asetonda çözündürmek de işe yarar mı?

View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Eğer saf kokain ise aseton veya eterde çözünmemelidir, sadece baz kokain çözünebilir.

İşte bir tablo:

.2. ÇÖZÜNEBİLİRLİK
Form A C E H M W
Baz FS VS FS PS FS SS
Hidroklorür VSS FS I I FS FS

A = aseton, C = kloroform, E = eter, H = hekzan, M = metanol ve W = su, VS = çok çözünür, FS =
serbestçe çözünür, S = çözünür, PS = az çözünür, SS = az çözünür, VSS = çok az çözünür ve I =
çözünmez

Bir çözücüyü ne kadar yavaş buharlaştırırsanız kristaller o kadar büyür ve o kadar balık pulu gibi görünür.

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yani balık pulu görünümünü elde etmek için suda çözüp buharlaştırmalı mıyım? Düşük ısıda bir beher içinde bir kalıpta mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
957
Deals
1
VAY BE, BU ALTIN DEĞERINDE!
Hanginiz Festers Amca'nın yeğeni? 😂 Şaka yapıyorum, Fester Amca ne yaptığını biliyordu. Bunu 5 kez daha okumam gerekecek. Kokain testi pozitif ama saflık kontrolü negatif çıktıysa muhtemelen ekgonine ya da kısmen bozulmuş başka bir moleküle denatüre etmişsiniz demektir. Kokain için yapılan testin aynısı benzoilekgonin, ekgonin metil ester, meta-hidroksibenzoilekgonin, para-hidroksibenzoilekgonin ve norbenzoilekgonin için de pozitif sonuç verir.

Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Bunlar bir çamaşır suyu (sodyum hipoklorit) testinde ortaya çıkar mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
957
Deals
1
Farklı insanlar farklı şeylerin çamaşır suyu testinde pozitif veya negatif sonuç olduğunu düşünür. Sodyum hipoklorit güçlü bir bazdır, bu yüzden;

Herhangi bir lewis asidi bronstead asidi veya pH'ı 7'den düşük olan herhangi bir şey köpürecek ve yüzeyden fırlayacaktır Toz kokain, eklenen HCl ile birlikte bir lewis asididir, ancak pek çok şey de öyledir

Çamaşır suyu sn asidini nötralize edeceğinden, kokain başlangıçta yüzeyde kesinlikle bir veya iki damla yağ oluşturmalıdır, ancak muhtemelen saniyeler içinde mumsu bir kırıntıya dönüşecektir. Bir şeyin olabileceğini düşündüğünüz her şeye bakmanız ve oda sıcaklığında katı olup olmadığını görmeniz gerekir. pH 11-13'e nötralizasyonun bir reaksiyona neden olup olmayacağını düşünmeniz gerekir.

Sitrik asit askorbik asit tartarik asit ya da herhangi bir asitten bir kırıntı alsaydım köpürür ve etrafta zumlanırdı.

Bazik olan şeyler reaksiyona girmez. Baz kokain, bebek maması, süt tozu, kabartma tozu... batarlar.

Muhtemelen Ms/gc veya en azından çok özel bir test olmadan bu şeylerden biri olup olmadığını belirleyemezsiniz. Kokainin benzilekgonin veya ekgonin metil ester gibi maddelere sahip olmasının nedeni, kokainden bir veya iki molekül uzakta olması ve benzer kaynama noktası, donma noktası, mol. Ağırlık, pH ECT ve bu nedenle kokainden ayrılamaz.