En Ucuz / En Karlı GOOD Cathinone? (Küçük Ölçekli)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bulunduğum bölgede oldukça ucuza iyi metamfetamin bulabiliyoruz, ancak son zamanlarda yerel kalite düşüyor ve başlıca uyuşturucu bağımlıları bundan memnun değil. Gereken tüm kimyayı öğrendim ve bunun, tweaker'lar için birkaç Hotspot parkı gibi küçük bir alan olsa bile, yararlanılması kolay bir şey olduğunu anladım.
Birisi bana küçük ila orta ölçekte sentezlenecek en ucuz katinonun ne olduğunu bulmama yardımcı olabilir mi? ABD'de olduğumu ve açıkçası planlanmamış kimyasalları tercih edeceğimi unutmayın.

Methylated

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
İhtiyacınız olan tek şey 4-MMC. Hiçbir yasal belge şu anda zahmete değmez

gfs241

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Rcs gibi planlanmış kimyasalları kastetmedim, benim hatam. Programlanmamış öncülleri kastetmiştim. Ayrıca 4mmc burada işe yarar mı bilmiyorum. Yani herkes iğneye ve pipoya bağımlı, ben de dahil, bu yüzden ben de içemezlerse bence işe yaramaz.

Methylated

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Aha,
Her neyse, 4-MMC vurulduğunda. diğer her şeyden daha öforik ve bağımlılık yapıcıdır.
Müşterileriniz uyarıcı tipte bir yüksek arıyorsa, işte bu.

gfs241

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Peki çarpma tam olarak ne kadar sürüyor? Sıkı meth kullanıcıları gördüğünüzü hiç sanmıyorum. Buradaki insanlar günde birkaç kez çekiyorlar ama yine de alemlerini devam ettirmek için arada sigara içebilmeyi bekliyorlar.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Hayır, pirolar piyasadaki en coşkulu şey. Bazı yan etkileri olduğu için "bağımlılık yapma" noktası tartışmalıdır.

Methylated

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
İyi,
Gün boyu Meth ve sigara içen insanlar kısa ömürlü bir Cath aramıyorlar...
MDPV, A-PVP ve benzeri diğer kimyasalları araştırmalısınız.

gfs241

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
MDPV ve benzerlerinin katalizör olduğunu sanıyordum, yoksa yanılıyor muyum? Ayrıca satmak için yeterince karlı olup olmadıklarını da bilmiyorum... zaten ne kadara satacağımı bile bilmiyorum. Eğer oyun buysa, bunun çok daha ileride olduğunu biliyorum ama yine de önemli bir parça.

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Dostum, eğer sapan kullanacaksan, pirolar en iyi seçeneğin, cehennem gibi zorlayıcı, oldukça nadir, bu yüzden fiyatlar senin için ne işe yararsa o kadar. Ancak işin püf noktası, herkes buz isterken ve içildiğinde sperm kokan bir şey sunduğunuzda kolay olmayan bir talep yaratmaktır. Bunu aşarsanız aynı müşterileri günde birkaç kez görürsünüz

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Hangi cehennemde döl gibi kokan pirolar var?
Bu çok saçma, hiç kokmuyorlar. Hiçbiri kokmuyor.
Bazen yandıklarında kötü kokarlar, ancak bu sentezden kalan istenmeyen zehirli kimyasaldır. Pyroların kendileri bile yandıklarında kokmazlar.

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
A-pvp php çok daha iyi tatma ve koklama ama kesinlikle bilet 100 kat daha iyi sonra şimdiye kadar sahip olduğum en iyi meth Her malzemeyi bir gecede ve yerel olarak (ABD de) alabilirim pazar oluşturmak zor olabilir ama en sert çekirdekli Crack kafası bile annesinin ayakkabılarını satacak bir tattan sonra kendini satıyor sadece onlara bir tat vermelisin çünkü başka hiçbir yerde bulamayacaksın fiyatı arz ve talebi belirlersin

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Efedron veya 4mmc

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Ne istediğinize bağlı:
1. Güzel, kısa süreli bir öforik etki ve neredeyse hiç yan etkisi yok: Alfa-PiHP
2. Geç gelen uyarıcı bir telaş ve daha fazla yan etki: Alfa-PHP
3. Evrende daha önce hiç görülmemiş sert bir öfori ve sırtınızın saatlerce ağrıması gibi korkunç yan etkiler: Alfa-PVP

Kayda değer bir anlam: Hiç MDPV kullanmadım ama şimdiye kadar var olan en sert uyuşturucu olduğunu söylüyorlar. Çok iyi. A-PCYP'nin de iyi bir acelesi var, ama daha sonra gerçekten garip bir kafa yapıyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Metamfetamin uyarımını tamamlamaya çalışıyorsanız, belki de metil aminorex kimyasal serisine veya pirovelarofenonlara bakmalısınız. a-pvp, metamfetamini uyarım konusunda sudan çıkarır. Bir erkeğin yüzünü yemenizi sağlar

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Bu doğru. Üzücü bir gerçek ve daha da kötüsü:
Flakka (Alfa-pvp) bir çiftin yüzünü yemenize neden olur.
Krokodil (Desomorphin) sizi yeşil iğrenç etli hasta bir timsaha dönüştürür.
Eğer ikisini de çok kullanırsanız, Rus olursunuz.

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
84
Birinin yüzünü yemenize neden olur mu? En son denediğimde, yaklaşık 2 yıl önce, yemek bile yemek istemedim. Etanol denen uyuşturucuyu biliyor musunuz? Normal insanların arkadaşlarını öldürmesine neden oluyor ve sonrasında bunu neden yaptıklarını bile bilmiyorlar! Çılgın bir ilaç, dostum. Kimseyi öldürmediğim için mutluyum. ;)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
İsimleri neredeyse aynı olan 2 farklı kimyasal hakkında bazı karışıklıklar vardı. Görünüşe göre gönderiler silinmiş, ancak ben yine de bu konu hakkında konuşmak istiyorum. Bu
5GFySolkuw
Cas# 33809-96-0'dır. 4-Metil-1-fenilpentan-1-on
2-bromo-4-metilpentanofenon. A-pvp'nin öncüsü olabilir.
O zaman
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bromo-4-metilpropriofenon. 4-mmc'nin öncüsü.
Bir kişinin hangi kimyasaldan bahsettiğimizi nasıl yanlış anlayabileceğini görmek kolaydır
1. Bromo-valerofenon
2. 2-bromo-4-metilpropriofenon

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45

CAS 33809-96-0'ın alfa-pihp için bir öncü olduğu varsayılmaktadır.
Yapısal olarak, alfa-pvp'nin öncüsü olarak iyi bilinen ve kolay temin edilebilen CAS 49851-31-2'nin analoğudur.
Ancak henüz kimse bunu doğrulamadı ve CAS 33809-96-0'ı elde etmek gerçekten imkansız olduğundan, gerçek sentez farklı olabilir. Nasıl olduğunu bilmek çok ilginç olurdu.
Belki kimya uzmanları yardımcı olabilir?
Açıklama için teşekkür ederim.
Neredeyse aynı isimler nedeniyle kafa karışıklığı konusunda elbette haklısınız. Karanlık moddan haberim yoktu :)

Ama: Gönderiler neden silindi?

Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Birisi (ilk cas#'ı gönderen kişi) bunun geçerli bir # olmadığını söylediğim için oldukça üzgün görünüyordu. Bir aramada 0 sonuç aldım, bu da yanlışlıkla var olmadığı anlamına geliyordu. ABD'de bulunmuyor, ancak bunu üreten bazı Çinli kimya şirketlerine bağlantı verdi. Yanlış hatırlamıyorsam bu bir hekzanofenon, yani 6 karbonlu uzun bir yan zinciri var. Feniletilaminler için SAR/QSAR'ın yan zincirdeki 3-4 karbonda aktivite zirveleri gösterdiği kapsamlı bir şekilde gösterilmiştir, bu nedenle birkaçını kaybetmesi gerekecektir. Kimyager değilim ama mutfağımda kimyagerlik oynuyorum ve her seferinde 1 karbonun nasıl çıkarılacağını ve hepsinin bir kerede nasıl çıkarılacağını biliyorum. Muhtemelen tam olarak 3 tanesini çıkarmanın bir yolu vardır, aslında bakmadım. Elimde yaklaşık 3,5 gram kadar hap var. 26 karbonlu yan zinciri olan bir fenil] benzoat. Nasıl yapılacağını bilen varsa bir şeyler yapmak istiyorum. Düzenleme; duh, bu benzonotat, bir öksürük ilacı
6BOQpdAu8g

Last edited: