Question Avrupa'da BMK Glycidate

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Merhaba BMK Glycidate Avrupa Birliği'nde yasal mı ve lütfen birisi P2P'ye dönüşüm için bir yol paylaşabilir mi? Teşekkürler.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Amfetaminler bölümünde bu konuya ayrılmış bir başlık var.

Gönderilen yöntemin aksine, tozunuzu katı madde kalmayana kadar kaynar sıcak suda çözmeyi ve ardından sülfürik asit konsantresi eklemeyi buldum. olabildiğince hızlı (DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE UYGUN BÜYÜK BİR KAPTA) ve aynı zamanda aşırı sıçramadan kaçınarak, anında üste çıkacak organik tabakada artış olmayana kadar eklemeye devam ediyorum.Biraz karıştırma uygulanır ve çökelmeye bırakılır, elde polar olmayan ne varsa onunla ekstrakte edilir ve ayrı hunide ayrılır. Kalan su tabakası tekrar çözücü ile ekstrakte edilir, fraksiyonlar havuzlanır, her biri birkaç kez su ve tuzlu su ile yıkanır ve ardından MgSO4 üzerinde kurutulur. İsterseniz bunu buharda damıtabilir veya olduğu gibi saklamak için çözücüyü buharlaştırabilirsiniz.
Gönderilen yöntem de iyidir, sonrasında biraz reflü yaparsanız daha yüksek verim elde edersiniz.HCl yerine sülfürik tavsiye ederim.

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Merhaba, net bir cevap bulamadığım için tekrar ediyorum. BMK Glisidat tuzlarından / eterlerinden herhangi biri CAS 5449-12-7; CAS 41232-97-7 ve CAS 80532-66-7 Avrupa'da (Avrupa Birliği ülkesi) ithal etmek için yasal mı? Kendim sentezlemek yerine ithal etmek istememin nedeni, Çinli adamların bana gerçekten iyi fiyatlar vermesidir. Teşekkürler.

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Kabalığımı bağışla canım, sadece bu adamlardan ne kadar ücret aldığını merak ediyorum?

View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Deals
1
Ben Çin'den bir tedarikçiyim. Açıkçası, farklı satın alma hacimleri arasında büyük bir fiyat farkı var. Örneğin 1 kg'lık alım hacmi ile 500 kg'lık alım hacmi arasındaki fiyat farkı 2 kat.

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Deals
5
Bana ihtiyacınız olursa haber verin
Kimyasal öncül malzemeler üzerine araştırma sağlayabilirim
Fiyatım çok uygun
Test etmeniz için örnekler sağlayın

PMK etil glisidat (CAS; 28578-16-7)
Size 120¥/kg fiyat sunabiliriz
bmk 70¥/kg

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Önceki cevabımı benzer başka bir konuya kopyalayıp yapıştıracağım

''Duruma göre değişir = hukuk insanların düşündüğü kadar kolay değildir.
Demek istediğim - bir şeyin düzenleme listesinde yer almaması, bunun için yargılanamayacağınız anlamına gelmez - her ülkenin yasal kimyasallar sipariş ettiğiniz için başınızı belaya sokmanın yolları vardır = bu, yasal kimyasallar sipariş etmenin bile uyuşturucu üretmeye teşebbüs veya benzeri bir suç olarak değerlendirilebileceği anlamına gelir - birçok ülkeden benim gibi iş yapan ve şu anda hapishanede olan birçok insan tanıyorum m8.
DİKKATLİ OLUN!''