• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Ham benzo bileşikleri için bir tedarikçi arıyorum. Şu anda bu işlemler için nemesis kullanıyorum, ancak çoğu ürünün çok düşük ve şüpheli kalitede olduğunu görüyorum. Burada benim gibi bir müşteriye sahip olmak isteyen herhangi bir kişi varsa, lütfen bunu nasıl gerçekleştirebileceğimizi bana bildirin. Toplu toz siparişleri satın almak istiyorum ve saf bileşikler sağlayabilen herkes için gizli ve sadık bir müşteri olacağım. Herhangi bir öneri ve bağlantı çok takdir edilecektir ve umarım bunu okuyanlar için her şey yolunda gider!

Oh ve senaryo sonrası, biraz methaqualone satın alabilmeyi çok isterim! Lanet olası büyük ilaç firması onları üretmeyi bıraktı çünkü çok harikalar (duydum ve okudum) ama herhangi bir kaynak bulmak çok zor. Sanırım bir noktada kendim sentezlemem gerekecek, bu yüzden iyi bir kimyasal tedarikçi biliyorsanız lütfen bana bildirin?