Avustralya Darknet?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Avustralyalılar için karanlığı kullanmanın ne kadar yaygın olduğunu merak ediyorum.

Belki de ABD'den sonra en kârlı pazar burasıdır. Kullanıcılar için fiyatlar çok yüksek, bu yüzden satıcılar para kazanıyor. Bir belgesel izlemiştim ve kokain satıcıları o zamanlara göre aptalca paralar kazanıyorlardı, yüz binlerce dolar. Bunun "fiş" seviyesi olduğunu söyleyebilirim, daha düşük seviyedeki satıcılara satıyorlar ve kilolarca satın alıyorlardı.

Peki Avustralya yerel postaneleri ne kadar sıkı? Çok fazla uyuşturucu yakalıyorlar mı? Güvenlik önlemleri nelerdir?

Karanlık ağın "normal" uyuşturucu ticaretine kıyasla hala küçük olduğunu biliyorum, bir bakıma, ama bu pazar en arzulananlardan biri olmalı.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
115
Deals
62
ABD'de yaşayan tanıdığım bir kişi bana ABD hükümetinin uyuşturucudan gerçekten nefret ettiğini ve postaneleri köpeklerle/tarayıcılarla vs. kontrol ettiklerini söyledi.

Ne kadar profesyonel olduklarına dair videolar bulmak kolay - ayrıca uyuşturucu departmanları büyük miktarlarda para tekliflerinde bulunuyorlar, örneğin postaları kontrol etmeyi kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir sistem için birkaç MİLYON USD teklif ediyorlar. Tarayıcı karıştırıcılarını tespit etmek için tarayıcıları var - AUS'de uyuşturucunun bu kadar pahalı olmasının ana nedeni bu.

Ayrıca büyük ceza alabilirsiniz ve bu da bu kadar pahalı olmasının ikinci nedenidir, yani büyük risk = büyük para.
Cezaların o kadar da kötü olmadığı ülkelerde uyuşturucu ucuzdur çünkü yakalansalar bile kimse umursamaz - örneğin Hollanda