Triptamini neyden elde edebileceğimi bilen var mı?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Diğer psychedelic triptaminlere bir sonraki düşük sıcaklık indirgeyici aminasyonum için hemen hemen hepsi başlıkta... n,n-DET, bu sefer ama asıl konu bu değil.

Ayrıca daha iyi saklamak için biraz tuzlayıp tuzlamayacağımı da merak ediyorum. Belki benzoat olarak? Sanırım oldukça stabil olan buydu... o zaman gerçekten bir RXN çalıştırmam gerektiğinde onu tuzlu hapishanesinden küçük miktarlarda kurtarabilirim... daha can sıkıcı ama çok değil.
Kesinlikle 400+g'ın boşa gitmesi kadar can sıkıcı değil! Ha

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Saflaştırmak için N,N-DET veya ikame edilmemiş triptamini yeniden kristalize etmek mi? DET durumunda, tıpkı normal DMT gibi sıcak bir heptan/hekzan ekstraksiyonu işinizi görecektir. Triptamin durumunda, daha da kolay yapılabilir, kullandığınız miktara bağlıdır, 400 g triptamin çok fazladır ve belki de bu durumda vakumlu damıtma daha iyi olacaktır. Ayrıca, eğer varsa bir Soxlet ekstraktörü de kullanılabilir, ancak yine de gerçekten saflaştırmanız gereken 400 g triptamin varsa, iyi bir vakum altında damıtmak daha kolaydır.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Üzgünüm evet, orijinal triptamini kastetmiştim, aslında etil asetat kullanarak oldukça iyi sonuçlar elde ettim....küçük opak/tan/sarı küçük kristalden daha büyük yarı saydam 'şekerli' görünümlü kristallere dönüştü.....ve neden? Sadece dietilasyon yapmadan önce saflığı sağlamak için, çünkü şimdiye kadar dimetilasyonu denediğimde oldukça kötü verim elde ettim ve genel kimya pratiğimi nerede geliştirebileceğimi bulmaya çalışıyorum. Temelde çoğu şeyin içinde küçük bir safsızlık olduğunu varsaymaya ve bu nedenle ne olduğunu görmek için önce basit bir re-x yapmaya karar verdim.... Yani sonuçta kötü bir şey yapamaz...

Ayrıca hepsini bir kerede yeniden toksikleyeceğimi söylemiyordum - bu, kullandıkça yapılabilecek türden bir şey, bir reaksiyon yapmadan önceki gece veya bir gün önce ve gece boyunca desikatörde kurumasını sağlıyorum...

Triptofandan kendim dekarboksilasyon yaptığım SÜPER kirli bir şey falan değil. Çin'den aldığım bir şey ama ne kadar berrak ve büyük bir kristale dönüştürebileceğimi görmek istedim lol

Hayır, açıkçası bunu genel tekniğime dahil etmenin iyi bir fikir olduğunu düşündüm....

Bir şeyleri yok etmeden damıtmaktan bahsetmişken, kısa yollu bir damıtma kafası satın aldım... ucuzdu, bunun için aldım, özel bir şey için değil.

Çok fazla triptaminim var çünkü mümkün olduğunca çok farklı aldehit ve sonraki indirgemeler üzerinde çalışıyorum ve hiçbir şey satmıyorum. Hayatımda çok fazla n,n-DMT kullandım ama çok az triptamin kullandım ve bu yüzden bir seferde sadece küçük reaksiyonlar yapıyorum - sadece bu bileşikleri denemek için.

Doğru aldehiti elde edebildiğim sürece istediğim temel triptamine dönüştürebileceğimi bilmek güzel. Bence bu harika.

Ayrıca 500 g 3,4,5-trimetoksibenzaldehit var - neden? Çünkü meskalin ya da TMA'yı hiç denemedim.
Her birinden 250 g'a yakın bir miktar elde edebilecek miyim? Kesinlikle bir kerede değil ama tüm hayatım boyunca? ...muhtemelen lol

Ayrıca 500g veya 1000g almadığınız sürece Çin'den satın almak zor çünkü çok büyük miktarlarda satıyorlar.

Aslında daha küçük miktarlarda satıldığını gördüğüm tek reaktif 50 gr aldığım 2,5-DMOBA idi ama muhtemelen bana satmaması gerekiyordu lol Onu da yeniden kristalleştirdim.... neden? Karaborsa veya gri piyasa kaynakları...

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Laboratuvar Kimyasallarının Saflaştırılması, 6. baskıdan giriş:

Çözünürlük verilmemiş. Elimde biraz 5-MeO-Triptamin var ve anladığım kadarıyla bir reaksiyona girmeden önce triptaminden daha fazlasının beyaz ve saf olması gerekiyor.

Hailstorm'un yöntemini denemeyi düşünüyorum:

Ayrıca 5-MeO-T ile de başarılı oldular.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Adil olmak gerekirse etil asetat konusunda biraz şansım vardı... sonunda...

Sadece küçük kristal parçalarından daha şeffaf ve şekerli granül görünümüne dönüştürdü.

99'luk malzemenin torbadan çıkar çıkmaz işe yaradığını anlıyorum, sadece zararı olmaz diye düşündüm....

Deneyimlerime göre, reaktiflerinizi yeniden sınıflandırmak iyi bir uygulamadır...

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
DET, hangi tuzu yaparsanız yapın kararsız triptamindir. Uzun süre saklamanız gerekiyorsa DPT çok daha iyidir.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu çok ilginç. Yıllar boyunca RC olarak satıldığından eminim ve fumarat olarak sattıklarından da oldukça eminim ama hayır, birkaç kez denemek için saklamak niyetindeyim... hepsi bu.
Sadece asetaldehit elde edebildim, hepsi bu...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Eğer yapabilirsem üzerinde çalışmayı planlıyorum

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
@DavidNichols

Aman Tanrım! DPT'nin DET'den çok daha iyi olup olmadığını kendim görebilmek için yarı tehlikeli propiyonaldehit tedarikçileri arıyordum.
Her zaman sentezler için ihtiyacım olan reaktiflerin bu ülkede bulunmadığını varsayıyorum ama aslında basit aldehitlerin birçoğu aslında mevcut...

Hiçbir fikrim yoktu! Ne aptalım.

Bu da gösteriyor ki, neyin izlendiğini, neyin izlenmediğini ve neyin kolayca elde edilebildiğini araştırmak gerçekten işe yarıyor! 😱