anabolik steroidler, hgh, insülin, peptidler. Ayrıca uzun ömürlülük ve pct için vücudunuzu nasıl biyolojik olarak hackleyeceğiniz.

nucky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Herkese merhaba, benim adım Nucky, on yılın daha iyi bir kısmı için dişli ve tüm pedleri açıp kapattım. ped dünyasında bir konu başlatmak istiyorum, Bu konuda steroid döngüleri hakkında cevap vereceğim ve yayınlayacağım, Erkekler ve kadınlar için ayrıca ağır döngüler çalıştırırken nasıl sağlıklı kalacağım hakkında konuşacağım. ayrıca yeraltı laboratuvarı başlangıcı hakkında da yazacağım. ayrıca sağlık ve bilişsel işlevlere yardımcı olacak takviyelerden de bahsedeceğim. Sorusu olan varsa bana buradan mesaj atsın. Bu forumda olacağım için heyecanlıyım.

nucky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
G.Patton, başlığımı beğendiğin için teşekkürler. Burada yeniyim, sadece bu forumdaki insanların bu konudan sadece sağlık açısından değil, aynı zamanda kimya açısından da yararlanabileceğini söylemek istiyorum. Bu hormonların yapım süreci ilginç. Her neyse, haftalık olarak hormonlar, hormonlarla nasıl sağlıklı kalınacağı ve hormonların karanlık yüzü hakkında paylaşımlarda bulunacağım. Ayrıca bir yeraltı laboratuvarının nasıl doğru şekilde kurulacağını ve radarın altında kalmanın en iyi yolunu anlatacağım.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
İlginç olacağını düşünüyorum, devam edin!

nucky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Herkese merhaba, bu konuya testoseron hormonu ile başlayacağım. Şimdi birçok testoseron türü var, ancak bu yazı için test cypionate hakkında konuşacağım. Şimdi bu hormon 1935 yılında geliştirildi, erkekleri daha güçlü hale getirmek ve daha genç hissetmek için vücuttaki testoseron seviyelerini artırmak için geliştirildi. Bu, şimdi eğlenceli şeylere girmek için hormonun sadece küçük bir geçmişi. Test cypionate hala tıp alanında hormon replasman tedavisi için haftalık 20mg, 50mg, 100mg arasında değişen dozlarda kullanılmaktadır. Şimdi vücut geliştirme düzeyinde kas inşa etmek için dozajın haftada 500 mg'dan 2000 mg'a kadar olması gerekir. Şimdi bu dozajlarda bazı yan etkilere sahip olabilirsiniz. 500 mg'da nadir görülür ancak kaslarda su tutulduğunu fark edersiniz, böylece daha dolgun bir görünüme sahip olursunuz. Şimdi 1000 mg ve üzerinde jinekolog gibi bazı östrojen yan etkilerine sahip olabilirsiniz. Bu formdaki yarı ömür 14 gündür, bu nedenle enjeksiyonların sık olması gerekmez, test cyp'nin faydaları güç kazanımları ve boyut kazanımlarıdır. Ayrıca büyük bir cinsel dürtü artışı yaşayacaksınız. işte bunun için yeterli. herhangi bir sorunuz varsa bana mesaj atın.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
İlginç bir konu :) Beni takip ediyorsunuz

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
çok ilginç :)

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68

Kullanılacak en iyi testosteron formu bu mu? Ya da sorabilir miyim, neden bize cypionate formunu sunmaya karar verdiniz?
Vücudunuza enjekte etmek yerine başka bir tüketim yolu var mı?
Ayda kaç kez enjekte edilir? Ve farkı ne kadar süre içinde görmek gerekir?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bunun insülin üretimi ve kan şekeri yönetimi için ne anlama geldiğini görmek istiyorum

nucky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Merhaba arkadaşlar, Dürüst olmak gerekirse, bu hormonu bu esterle seçtim çünkü Cypionate, bir doktor tarafından reçete edilen tek testosteronlardan biridir, neden FDA ve bürokrasiyi iyi sorabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, hormon replasman tedavisine bağlı olan en iyi tip test cypionate veya test enanthate, uzun yarı ömür nedeniyle en iyi seçiminiz olacaktır. enanthate yarı ömrü 4-5 gün ve cypionate 8 gündür. Şimdi gerçek konu için hızlı bir şekilde kas inşa etmek için en iyisi sustanon 20, test enantat veya test propiyonat olacaktır. test propiyonat kısa bir ester 3 günlük yarı ömürdür. miligramınızı haftada 750 mg veya 1000 mg almanız gerekir. bir sonraki test propiyonat konusunu yapacağım. Şimdi insülin veya kan şekeri yönetimi konusunda test bunu etkilemeyecektir. Bu konuları etkileyecek olan HGH (insan büyüme hormonu), IGF (insülin büyüme faktörü) ve ayrıca insülin olacaktır. bu konuları steroidler bittikten sonra yapacağım. Sorunuza gerçekten cevap vermek için kan şekeri ve insülin diyet ve aktivite, egzersiz veya fiziksel aktivitedir.

nucky

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Merhaba arkadaşlar. Test Propionate hakkında yeni bir başlık açtım. Bir göz atın

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba! İlginç şeyler. Her 250 günde bir 5 mg Sustanon ve günde 2.5iu ila 3iu HGH döngüsü çalıştırmak istiyorum. Sustanon için, 4 aydan daha uzun süre kalmaktan kaçınmalı mıyım? GH'yi 6 ay boyunca çalıştıracağım. GH döngüsünün uzunluğuna uyması için sustanonu uzatmalı mıyım? Ve PCT olarak, nolvadex'ten başka bir şey gerekli mi?