Ölü Damlaların Reklamını mı Yapıyorsunuz?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Ölü bir damlanın mevcut olduğunu "ilan etmek" için en iyi yöntem nedir?

Görünüşe göre ya internet üzerinden reklam yapmak gerekecek ki bu da milyonlarca insanın yaşadığı çok büyük bir şehir olmadığı sürece çok fazla müşteriyle sonuçlanmayacaktır.

Aksi takdirde, "Bu gerçekten iyi ilacı darkweb'den aldım, bu bağlantıya göz atın" gibi kulaktan kulağa yapılması gerekecektir ki bunun da kendine has sorunları vardır. En azından ABD'de pek çok kişi dark web konusunda bilgili değil ve eğer büyük ölçekli, yani ons, hatta pound ya da daha fazla mal satmak isteniyorsa, o zaman çok özel bir müşteri gerekiyor ve bunlar da nadir bulunuyor.

Sanırım ölü damlaların nasıl gerçekten karlı ve zamana değer olacağını merak ediyorum, çünkü küçük ölçekli darkweb (gram gram veya benzeri bir şey satmak gibi) veya belki de şifreli sohbet gibi bir anlaşma yapmaya istekli olmadıkça, o zaman gerçekten verimsiz görünüyor.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Aynı fikirde değilim - Dead Drop iyi bir müşteri tabanı olan herkes için oldukça iyi.
Günde 30 koli bile satıyorsanız, bölgenizde kurmaya değer.
Yanınıza 50-100 adet paketlenmiş koli alabilir ve bunları fuarın her yerine yerleştirebilir, nerede olduklarını takip edebilir ve daha sonra biri sizi aradığında ödemeyi alır ve ayrıntıları onlara gönderebilirsiniz.
Herhangi bir ekipman taşımadan nakit para toplayan koşucularınız olabilir... Yani birisi onlara nakit para verir, ellerinde nakit paradan başka bir şey yoktur, güzel ve güvenlidir.
Alıcılar ürün taşıyıcılarıyla buluşmaz, ürün taşıyıcıları da alıcılarla buluşmaz.
Gece 2'de gelen bir çağrıya hizmet vermek için yataktan kalkmanıza bile gerek yok (eğer bir ödeme mekanizmanız varsa).
Bu fikri sevdim. Teslim almak istediğimde gidip biriyle buluşmak zorunda kalmamak mükemmel. Bana konumu verin ve gerisini kendi zamanımda halledeyim, beklemek ve beklemek ve beklemek yok ...

İlk birkaç seferde, siz bu işte iyi olana ve müşterileriniz buna alışana kadar, sanırım olabileceği kadar kârlı olmayacak. Ancak bir kez ritim tutturduğunuzda, sokak satıcılığından daha az kârlı değil ve bence daha az risk taşıyor. Ayrıca, tüm stoğunuzu yakalanmayı bekleyen merkezi bir yerde tutmazsınız, arazi / şehir / ormanlar vb. boyunca dağıtılır, böylece bir şekilde kesintiye uğrasanız bile, geri döndüğünüzde hala orada olacaktır ...

Karanlık web pazarı şeyleri olmak zorunda değil. Şifreli mesajlaşma çok önemlidir. Ödemeye gelince, bu tamamen farklı bir şey, ortamınıza, kullanıcılarınıza ve riskinize göre çözmeniz gerekecek

Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bu ifadeye tamamen katılıyorum, sadece bir müşteri tabanı oluşturulduktan ve insanlar yeni bir yönteme alıştıktan sonra birkaç şeyin düzeltilmesi ve hassaslaştırılması gerekiyor. Şahsen hem müşterinin hem de taşıyıcının daha kolay zaman geçireceğini düşünüyorum, daha az temas her zaman daha az B.S. şansı anlamına gelir.