A-Oil - Hcl Amfetamin

mental

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
(A-Oil)n-formyamphetamine'in amfetamin hcl'ye nasıl yapılacağına dair herhangi bir rehber var mı? Teşekkür ederim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Merhaba. Tam olarak amfetamin HCl veya METHamphetamine HCl mi elde etmek istiyorsunuz?

Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Evet, son ürün HCl değil, amfetamin SÜLFAT olacaktır.
Amfetamin üretmek için formilamfetamine HCl ekleyerek işlem yaparsınız. Sonra bazikleştirir, yeniden kristalleştirir ve serbest bazını buharla damıtırsınız. Sonra sülfürik asit ekleyin ve işte: amfetamin sülfat.

mental

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tamam, bunun kokainle aynı olduğunu ya da son ürünün hcl olduğunu düşünmüştüm. Ben kimyager değilim, bu yüzden umarım beni affedersiniz. Adım adım kılavuz verilirse bu prosedürü öğrenmem ve önce küçük ölçekte dikkatli bir şekilde yapmam mümkün mü? Bu bilgiyi paylaşmak veya satmak isteyen var mı? Oh ve amfetamin demek istedim, metamfetamin değil.

WillD

Expert
Reaction score
1,048
HCl'nin amfetamin tuzu çok kararsızdır (hidrofobik). Metamfetamin, kokain ve diğer birçok madde için HCl tuzları kararlı formdadır.

Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tamam, o zaman doğru şekilde sorayım. A yağının amfetamin sülfata nasıl dönüştürüleceğine dair bir rehberi olan ya da yapabilecek olan var mı? Teşekkürler

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417

mental

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Teşekkür ederim. Ayrıca şimdi kendi başıma bulamadığım için utanıyorum.

Dis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Herkese merhaba,
Bunu doğru anladım mı....
A-Oil'den (amfetamin bazı) amfetamin sülfat yapmak için sadece %15 saflıkta sülfürik asit kullanabilir misiniz?
Peki ya hidroklorik asit %30-33 tekn. 250 ml? Hidroklorik asit kullanmanın sonucunda ne elde edersiniz, eğer mümkünse?? amfetamin hidroklorür....
Peki ya %39 saf fosforik asit? Bu muhtemelen amfetamin fosfat mı?
Yoksa tamamen yanlış mı anladım ve her zaman en yüksek saflığa sahip asitlere, yani %96-99'a mı ihtiyacınız var?
A-Oil'den amfetamin yapmak için başka neye ihtiyacınız var? Duyduğuma göre saf metanole de ihtiyacınız varmış, bu doğru mu?
Saf metanol için iyi bir kaynağım var, belki çoğunuz zaten biliyorsunuzdur, "Tankpatronen" / "yakıt kartuşları"....
Almanya'da bu kimyasalları bu kadar yüksek saflıkta satın alamazsınız... Ya da doğru insanlarla ilişkileriniz var....
Forumun herhangi bir yerinde işlemin adım adım nasıl yapılacağına dair talimatlar var mı veya birisi bana örneğin bir bağlantı gönderebilir mi?
A-Oil + Sülfürik asit = Amfetamin sülfat olduğunu biliyorum.
Ancak tüm sürecin nasıl işlediğini bilmiyorum, sadece iki şeye ihtiyacınız olamaz, A-Yağ ve sülfürik asit.....
Biri beni aydınlatırsa harika olur!
Çünkü şu anda biraz A-Yağım var ama onunla ne yapacağımı bilmiyorum :)
saygılarımla
Dis

Tamam, bazı sorular cevaplandı, amfetamin freebase yaptığı videoyu gördüm, sonra asetonu sülfürik asitle karıştırıyor ve bunu çökelene ve pH doğru olana kadar damla damla freebase içine döküyor.
Bu, A-Oil'den amfetamin sülfat yapmak için sadece sülfürik asit ve asetona ihtiyacım olduğu anlamına mı geliyor?
Peki yukarıda bahsettiğim bileşenlerin saflığı ne durumda, lütfen biri benim için bu soruları cevaplayabilir mi, sadece meraktan....

Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
A-oil?

Amfetamin yağı mı?

Başka bir adı var mıydı?

Bu ürünler aynı mı?
A-Oil | BMK oil | Phenylacetone | PMK oil | MDP2P Oil | P2P Oil

Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3

Analit Adı N-Formilamfetamin
CAS Numarası 22148-75-0
Molekülerlik Formül C10 H13 N O
Moleküler Ağırlık 163.20
Doğru Kütle 163.2163
IUPAC N-(1-phenylpropan-2-yl)formamide

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Sanırım bu, değil mi? Peki ya kendi faaliyeti? Araştırmaya gidiyorum.

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Soruyu cevaplamak oldukça kolay, hcl sanıldığı kadar hidoskopik değil, a-yağının kalitesi farklı, bu yüzden kesin bir formül veremiyorum.

Eğer elde edilebilirse, tercihen metanol içinde en fazla %37 hcl çözeltisi elde edebilirsiniz. Suda da işe yarar ama çok daha zahmetlidir.

Yani metanolde %37 hcl elde edilebiliyorsa, yağınızın ne kadar moll bazına sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Hcl'yi daha fazla metanol ile seyreltebilir, ~6.7 pH için küçük bir hcl aşımı hesaplayabilirsiniz.

Küçük bir girdap oluştururken damla damla ekleyin, metanol+hcl ekledikten sonra gerekirse daha fazla metanol ekleyin ve bir süre karıştırmaya devam edin.

Ürün kırmızı değildir. Kurutmak için. Kuru tozun ph'ını 20 ml damıtılmış suya ekleyerek ölçün, eğer bu pH 7'den düşükse, amf-hcl'nizi uygun bir PH'da elde edene kadar metanol ve bir yağ ekleyerek veya metanol ± hcl ekleyerek hala düzeltebilirsiniz.

Düzenli HCL-H20 çözeltisi ile yapılırsa, her zaman bulunması daha kolay olan en yüksek % HCL'yi kullanın, A yağının hacminin yaklaşık 1,5 katı metanol kullanın, HCL'yi damla damla ekleyin, su içeriği nedeniyle, çökeltinizin muhtemelen dibe vurmadan önce kaybolduğunu göreceksiniz. Artan sıcaklık. Daha da fazla su süluteble yapacaktır. Desierd ph'a ulaşana kadar devam edin.

Böylece güzel bir macun elde edemezsiniz ve suyu yavaşça kaynatmanız veya A++ amf-HcL'nizin çökmesi için hacmin yaklaşık %60'ını metanolde 48 saat dondurucuda bekletmeniz gerekir, sıvıyı çıkarın ve kurumaya bırakın, sıvının ph'ının hala spesifikasyonlarda olup olmadığını kontrol edebilir ve kalan amf hcl'yi elde etmek için kalan sıvıyı kaynatabilirsiniz.

Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
70 H2SO4 veya HCl'nin optimum koşullar için yeterince saf olacağından emin misiniz? çünkü, evet, H2O'nun Amph molekülünü öldürdüğünü ve örneğin asetonla yıkamanın saf kuru asetonla yapılması gerektiğini düşünüyordum!
... Şu anda hala kafam karışık canım*$*

Last edited:
Reaction score
301
Amfetamin tuzları elde etmek için sulu asit çözeltileri kullanmak mümkündür
Burada bulunan suyun ürünün çökelmesini engelleyeceği anlaşılmalıdır
Fazla suyu bağlamak için kuru aseton kullanılır ve ürün çökelir
Yüksek konsantrasyonlu asitler kullanmak daha iyidir