Metanol + sülfürik asit ile A-oil'den Amfetamin'e

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
1
Herkese merhaba!
Bilmediğim bir tarif için size ihtiyacım var.

Genellikle, a-yağdan amf sülfat elde etmek için, burada açıklandığı gibi sülfürik asit + aseton kullandım: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/

Ancak kısa bir süre önce, başka bir yol görmeye davet edildim.
Bunu yapmak için, :
- 2 000 mL A-yağı
- 3 060 mL Metanol
- 440 g Sülfürik asit %98

Benim rolüm sadece dinlemek ve benden istediklerimizi yapmaktı (süreç boyunca müdahale etmemek).
Nasıl oldu?
- Öncelikle, daha sonra sülfürik asit ile daha yumuşak reaksiyona girmesi için tüm malzemeleri dondurucuya koyduk.
- Daha sonra Yağı Metanol ile karıştırdık.
- Yaklaşık 10-15 dakika sonra, çözeltinin çok iyi karıştığından emin olmak için yavaşça asit aldık ve karıştırmaya devam ettik.
- Sonunda PH 7.8 oldu. Dondurucuda 20 saat beklettik.
- Dondurucu küçük olduğu için son karışım 4 parçaya bölündü. Karıştırmanın bitimiyle son parçayı buzdolabına koyduğumuz an arasında PH 8.1'e yükseldi.
- 2 L amph taban ile yaklaşık 4,5 kg yaptık.

Bundan sonra çok hayal kırıklığına uğradım çünkü birçok soru geldi, ama bana bunu gösteren insanlar kimyager değil, sadece sahip oldukları bir tarifi takip ediyorlar...

Her şeyden önce, a-yağdan amfetamin sülfat yapmanın yasal bir yolu olup olmadığını biliyor musunuz?

Herhangi bir filtreleme yapmıyoruz, bazı kalıntı çözücüler hala mevcut olabilir ve saflığı düşürebilir mi?

Ph 7,8 yeterli mi? 8,1'e geri dönmesi bir sorun mu?

Nihai sonuç beyaz geçmişti, ancak yerel olarak sarı / turuncu nokta görebiliyoruz (çok lokalize ve genişlemiyor gibi görünüyor).

Belki de söylemeyi yasakladığım daha fazla bilgiye ihtiyacınız var, sadece beni fark edin ;)

ve bu durum başka bir gönderide zaten varsa, rahatsızlıktan dolayı gerçekten özür dilerim!

Hepinize teşekkür ederim!

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Tabii ki yasal, para kazanmak için, saf şeyler için değil.
Ben olsam aseton kullanırdım, daha hızlı kuruyup saf kuru toz bırakıyor, kuruması sonsuza kadar süren o ıslak macun gibi değil.
Ph iyi, belki birkaç ml daha sülfürik asit, böylece tüm yağ dönüştürülür ve üründe koku bırakmaz.
Amfetamin sülfürün kuru toz olması ve hiç kokmaması gerektiğini unutmayın.
İyi şanslar

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Reaction score
52
Deals
65
Ph 6.8/7 bro daha fazla sülfürik asit!

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
1
Genellikle 6/6.5 civarında yapıyorum. Ancak bu sefer MC değildim.
Bu seferki temel fark, dondurulduktan sonra sarı bir lekenin ortaya çıkmasıydı, belki de karıştırma mükemmel değildi...

Professor

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Muhtemelen aptalca bir soru ama örtülü mü yoksa örtüsüz mü dondurmalıyım?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
1
Ben bunu ortaya çıkararak yapıyorum, ama dürüst olmak gerekirse çok fazla fark olup olmadığını bilmiyorum

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Ne kadar yoğun filtre kullanılmalıdır?