luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
AB'de biraz 3mmc (3cmc değil) satın almak istiyorum.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
684
Deals
65
Sizi iyi bir satıcıya bağlayabilirim :) Eğer bulamadıysanız, ulaşmaktan çekinmeyin ve miktarınızı bana bildirin!

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Merhaba KU kristali tedarik ediyorum, ilgileniyorsanız lütfen benimle iletişime geçin. paketleri AB'ye gönderebilirim, yaklaşık 10 gün

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Lütfen katinon analoglarının üretimini ve istilasını durdurun ffs, halka açık DNM'lerdeki satıcıların% 95'i şimdi aniden mağazada sahte incelemeler ve dread ve diğer topluluklarda ödenen sahte incelemelerle GERÇEK PRE BAN 4-mmc taşıyor - Muhtemelen gerçek 4-mmc'yi hiç denememiş Alıcılar ÇOK iyi RC'leri bile bulacaklar (bazıları gerçekten iyi, ama tamamen uyarıcı olarak ve Mephedrone HCL'ye yakın bile değil)

Demek istediğim, yasak/ruhsat yasalarını atlatmak için "basılmadan" ve satılmadan önce bazı iyi araştırmalarla veya en azından tam bir farmakoloji analiziyle sentezlenen analoglar açısından - uygun adla satıldıkları ve aynı adla yeniden satıldıkları sürece - karşı değilim. Ancak genellikle 2 harfli kod adları veya "XX analogu" görüyoruz ve yapı hakkında tek bir bilgi yok.

Ne yazık ki gerçek şu ki, AB'deki satıcılar 4-mmc veya 3-mmc'yi (tek iyi olanı, hala 4-mmc'den kilometrelerce uzakta ve sadece ağızdan alındığında iyi bir analog) yeniden etiketliyor ve genellikle iyi kalitede diğer ana akım ilaçları satan satıcılardan satıyorlar. Sahnedeki sahte bilgi spamları ve 4-mmc'nin popülerlik kazanması modası - bunun yerine sadece ranzaları ve analogları getirin.
3-mmc zaten yasaklandı, onu aramakta ne sakınca var?

3-mmc isteyen birinin bunu sormaması / satın almaması gerektiğini iddia etmiyorum, uyuşturucu etkileri her zaman özneldir, ancak Mephedrone'un daha empatojen kısmını sevmeyen ve sadece uyarımı / hafif öforiyi tercih eden (meph'in orgazmik vücut yüksekliğini kaçıran) insanlar için çok nadir istisnalar dışında - bu durumda bu tür ihtiyaçlar için 4-FA'yı seçerdim - 4-mmc yerine bir analogu tercih edecek bir alıcı bulamadım.

Sübjektif olmasına rağmen, 4-mmc'nin dünya çapında en başarılı olduğu (bu sınıftan bahsediyorum) - ve analogların benzer etkileri kopyalamaya asla yaklaşamadığı - gerçeği kesinlikle sadece benim kişisel görüşüm değil.

MXE'de olduğu gibi, yıllar süren fiyaskolar ve geçen yıl bazı iyi alternatifler - ancak burada öznel incelemeler kesinlikle birbirinden farklıydı ve görünüşe göre MXE podyumda kalıyor.

rantın sonu, gönderinizi kaçırdığım için özür dilerim, size veya isteğinize karşı kişisel bir şey değil!!!

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
684
Deals
65
4MMC ve 3MMC kalitesi için piyasa durumunun korkunç olduğu gerçeğine katılıyorum!!!

Yani kokain de yasaklandı.. :D :D

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Merhaba!

3MMC kesinlikle size yardımcı olabileceğimiz bir konu.

Ben doğrulanmış bir mephedrone üreticisiyim ve kesinlikle 3MMC yapabilirim çünkü bu mephedrone'a benzer ve yapması basit.

Bu forumdaki grubuma bakarsanız ve BB pazarındaki listelerime bakarsanız, iyi yorumlar bırakan çok sayıda mutlu müşterim olduğunu göreceksiniz.

Bizi kontrol etmek için grubumuza katılın.

[GROUP=73][/GROUP]

Bize forumdan mesaj atın veya aşağıdaki platformlardan bize mesaj gönderin. Telegram'ı önermiyorum çünkü bizi taklit etmeye çalışan olgunlaşmamış küçük pislikler var ve @ASbbgate_cartel kullanıcı adı altında sahte bir kanal bile var.

Protonmail: [email protected]
Session messenger: 056728f3b34bbc4618ca085a7c0973888bc579e6c1f391348b4da405f17304ec10

OTURUMU İNDİR: getsession.org

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
684
Deals
65
Orijinal Mephedrone'u da yapabilir misiniz?

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Evet, bunu yapabiliriz. Mefedron için bir üretici statümüz var.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Gerçek 4mmc

Attachments

• hrM8jVEZCB.jpeg
    hrM8jVEZCB.jpeg
    314.3 KB · Views: 137

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
@Heineken Resimden kesinlikle iyi / yasal görünüyor. Nakliye ülkenizin benim için biraz sıcak olması utanç verici - en azından, sadece kendi kullanımım için bıraktığım kimliğim altında olmayan birkaç yasal temiz adresi yakmaya değmez :/
Başka bir AB ülkesinden gönderim yapan herhangi bir resmi satıcınız varsa lütfen bana bildirin.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
NL -> AB gönderimi yaptığınızı sanıyordum.
Yazık, memnuniyetle küçük bir sipariş verirdim, gerçek 4 mmc düzenli tedarikle ilgilenen birkaç satıcım var.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Sadece Polonya'dan Polonya'ya gönderiyorum

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Evet. Opsec ve güvenliğinizi korumayı tercih ettiğinizi anlıyorum. Başka bir kaynak bulamazsam Polonya'da bulunan bir yeniden gönderici bulmaya çalışacağım. Kesinlikle harika bir partiye benziyor.
En iyi dileklerimle

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
3cmc çoğu ülkede çok daha güçlü ve üretimi daha kolay olan 4mmc gibi muamele gördüğü için insanlar bunu tedarik etmeyi bıraktı (3mmc üreten insanları tanıyorum ve yasa değişikliği nedeniyle 4mmc üretimine de geri dönüyorlar çünkü talep daha yüksek ve ceza şimdi aynı)

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
684
Deals
65
4mmc'nin daha güçlü olduğunu mu söylediniz? :)

Bu ürünü yeni yeni tanıyorum ve yakında kendim sentezlemeyi düşünüyorum.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
@Constantylious777
Neredeyse tam olarak, artıklar tükendikten sonra, toptan satıcılar "gerekli" olmadıkları ortaklara 3-mmc tedarik ediyorlardı, hala mevcut olan herhangi bir randon katinonu veya Çin'den satın alınan kirli ucuz fiyata getirme fikrine sahiplerdi. AB'deki 3 büyük RC üreticisi şirket, en büyüğü şu anda tedarik edemediğinden - resmi olarak, davalardan kaçınmak için dediğiniz gibi 3-mmc üretimini durdurmak zorunda kaldı.

Ancak sonuç, yine de 3-mmc deneyen insanların "OK'ish" 3-CMC veya 3-CEC veya mevcut 15'ten fazla katinondan birini bulmasıdır. Bildiğiniz gibi çoğu büyük satıcı / bayi, sattıkları ilaçları gerçekten kendileri denemiyor ve eğer 3-mmc olmadığının farkında bile olmayan güvenilir bir ortaktan geliyorsa, sadece temel kitle test edebilir ve bunun bir katinon olduğunu görebilirler, kk yasal listeleri koyalım.

Sonunda tamamen berbat bir durum ortaya çıkıyor. Haklısınız 4-mmc üretmek zor değil ve öncülleri çok fazla uğraşmadan bulunabilir - yine de, deneyen amatörler piyasaya çözücülerle dolu ve 4-mmc IMO olarak bile adlandırılamayacak kadar düşük saflıkta bir hurda koydular :D

Bence buradan da:
- 4-mmc (veya 3-mmc) yine popülerliğini kaybedecek
- rastgele katinon hala satın alınacak, ancak tamamen uyarıcı etkileri seven alıcılardan (bkz. NEP) - ne yazık ki yeni gelenlerin çoğu bunun 4-mmc veya 3-mmc olduğunu düşünecek
- umarım: satıcılar ve tedarikçiler bir şeylerin garip olduğunu / alıcıların şikayet ettiğini fark edecekler ve nihayet uygun 4-mmc piyasaya çıkacak, sadece İngiltere'de değil (çünkü 4-mmc kültürü yasaktan önce veya sonra hiç durmadı) ve yerli üretim / kullanımın nispeten ucuz ve harika bir ilaç olduğu doğu ülkeleri iyi bir popülerlik sağladı (ancak DNM'lerde diğer ülkelere gönderim yapan az sayıda satıcı)