1-nitropropan

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar,
DCM ile birlikte 1-nitropropan ve nitroetan içeren bir ürünüm var.
Kimyager arkadaşım nitropropan konusunda daha heyecanlı görünüyordu, ancak fenetilaminler için sentezlerde kullanıldığını hiç görmediğim için kafam karıştı (arkadaşım gibi benim de asıl ilgilendiğim şey bu)
Fikri olan var mı? 1-nitropropen ile mi karıştırıyor? Bilmiyorum, şüpheliyim. İşini biliyor ve burada önemli bir katkıda bulunuyor....

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bir sorum var. Nitroehan ve benzaldehitten PN2P sentezinde n butil amin yerine anilin kullanabilir miyim?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu konuda hiçbir fikrim yok - eski dostunuz Bay GPT ile konuşmanızı öneririm!

Amonyum asetatın işe yaradığını ve elde edilmesinin kolay olduğunu biliyorum (en azından benim bulunduğum yerde - yanlışlıkla hepsini kullanacağımdan bile şüphelendiğim bir KİLO satın aldım!!!)

Dürüst olmak gerekirse, ürünü gerçekten damıttıktan ve BP'lere göre aslında sadece DCM ve Nitroethane olduğunu fark ettikten sonra bu konudan vazgeçtim....

Ayrıca kuduz bir bağımlı olduğumun farkında olduğum için amfetamin yapma isteğimi de kaybettim - opiatlar ve Benzo kartlardan çıkarıldı ve TBH, psychedelic olmayan bir amfetamin kullandığım her seferinde aynı şey oldu - TÜMÜ GİDENE kadar uyumadım!

Aslında amfetamin yapma fikri aklıma gelmeden kısa bir süre önce DEHB'li olduğumun da farkına vardım ama tıbben kullanmak için yeterli kontrole sahip olduğumu düşünmüyorum.

Elimdeki nitroetanı, skalin yapmayı planladığım 3,4,5-tmoba'yı elde ettiğim zaman için saklamaya karar verdim.
Önce meskalin, sonra escaline, proscaline vb. aldehitleri kullanarak bir dizi triptamin yapmak ve bunu skalin iskeletine uygulamak.
O zaman ve ancak o zaman, muhtemelen sıkılacağım ve TMA yapmaya çalışacağım.

Gerçi elimde hiç 3,4,5-tmoba olmadığı için bu çok uzak bir ihtimal - şu anda elimde olan tek şey biraz 2,5-DMOBA ve açıkçası, 2c öncülünün amfetamini Shulgin'in tanımından eğlenceli görünmüyor!

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,813
Deals
1
Bu gerçekten kötü bir fikir. GPT sohbeti sizi kimya konusunda yanlış yönlendirecektir.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,813
Deals
1
Bildiğim kadarıyla nitropropan gizli sentezlerde kullanılmıyor.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
İşte benim bu moleküler bulmacalara nasıl saldırdığıma dair anlamsız hikayem bu!

Cidden, bir yıl gibi bir sürede öğrenebileceğiniz miktar ÇILGINCA.

Strike'ın kitabının bir kısmını ilk okuduğumdan beri bir yıl geçti ve adını bile bilmiyorum!
BÜYÜK İHTİMALLE adı Pratik MDMA sentezi ya da benzer bir şey.
Elimdeki dijital kopyanın kapağı eksik ve total synthesis II olarak kaydedilmiş, bu yüzden yazdığı LSD kitabının adının bir karışımı olabilir (ki bence tamamen pratik değil ama hey ho) - bakın mesele şu ki, 'reflü'nün ne anlama geldiğini öğreneli yaklaşık 1 yıl oldu!

Bu süre zarfında; Benzo yoksunluğu içindeyken ÇOK ŞEY öğrendim ve kesinlikle triptaminin indirgeyici animasyonu yoluyla bazı MÜKEMMEL parlak beyaz n,n-DMT kristalleri üretmek için yeterince şey öğrendim ve dürüst olmak gerekirse - ilk seferinde kristalize etmek o kadar BİTCH oldu ki, açıkça uygunsuz bir zamanda uyku molaları verdim.
İkinci denemede, çıktı benzerdi ancak girdi daha önce koyduğumun yarısından daha azdı - ancak bu sefer havaya maruz kaldığında kırmızıya dönmek yerine parlak beyaz kristaller olarak kaldı.

Temelde DMT değil DET yapmak istediğimi fark ettim - henüz denemediğim bir şey ama süreci tam olarak anlamadığım sürece, birinci el kaynaklardan okuyabildiklerim dışında bir şey denemek istemiyordum - bu yüzden DMT ile başladım çünkü çok daha fazla yayınlanmış sentez var!

Her neyse, gerçek yapılara baktıktan ve Pihkal ile ilgilenmeye başladıktan sonra, yapıların daha basit olma eğiliminde olduğunu fark ettim - ayrıca daha kolay kristalleştiklerini de fark ettim.

Her neyse, gerçek bir sebep olmadan atıp tutuyorum ama hey ho. Benim işim bu!

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
İşte benim bu moleküler bulmacalara nasıl saldırdığıma dair anlamsız hikayem bu!

Cidden, bir yıl gibi bir sürede öğrenebileceğiniz miktar ÇILGINCA.

Strike'ın kitabının bir kısmını ilk okuduğumdan beri bir yıl geçti ve adını bile bilmiyorum!
BÜYÜK İHTİMALLE adı Pratik MDMA sentezi ya da benzer bir şey.
Elimdeki dijital kopyanın kapağı eksik ve total synthesis II olarak kaydedilmiş, bu yüzden yazdığı LSD kitabının adının bir karışımı olabilir (ki bence tamamen pratik değil ama hey ho) - bakın mesele şu ki, 'reflü'nün ne anlama geldiğini öğreneli yaklaşık 1 yıl oldu!

Bu süre zarfında; Benzo yoksunluğu içindeyken ÇOK ŞEY öğrendim ve kesinlikle triptaminin indirgeyici animasyonu yoluyla bazı MÜKEMMEL parlak beyaz n,n-DMT kristalleri üretmek için yeterince şey öğrendim ve dürüst olmak gerekirse - ilk seferinde kristalize etmek o kadar BİTCH oldu ki, açıkça uygunsuz bir zamanda uyku molaları verdim.
İkinci denemede, çıktı benzerdi ancak girdi daha önce koyduğumun yarısından daha azdı - ancak bu sefer havaya maruz kaldığında kırmızıya dönmek yerine parlak beyaz kristaller olarak kaldı.

Temelde DMT değil DET yapmak istediğimi fark ettim - henüz denemediğim bir şey ama süreci tam olarak anlamadığım sürece, birinci el kaynaklardan okuyabildiklerim dışında bir şey denemek istemiyordum - bu yüzden DMT ile başladım çünkü çok daha fazla yayınlanmış sentez var!

Her neyse, gerçek yapılara baktıktan ve Pihkal ile ilgilenmeye başladıktan sonra, yapıların daha basit olma eğiliminde olduğunu fark ettim - ayrıca daha kolay kristalleştiklerini de fark ettim.

Her neyse, gerçek bir sebep olmadan atıp tutuyorum ama hey ho. Benim işim bu!

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Hay aksi. Çifte gönderi.
Evet, bu muhtemelen silinebilir çünkü ürünü 1-nitropropen ile damıttığımda önemli bir miktar varmış gibi görünmüyor.
Psychedelics yapan tanıdığım biri.... biraz istediğini söylediğinde kafam karıştı.
Ne için olduğu konusunda kafam karıştı....Bazı benzofuran'lar üzerinde çalıştığını biliyorum ama bunun dışında F bilir!
Henüz gerçekten araştırdığım bir şey değiller.