• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Dead Drop Mrtve schranky Slovakia

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
XgfbVe0Y7S
JZCGDrlnu4
MVre1WEGRl
PYKN6CoIwg
U1kGd8ZtCA
Az2VWc6FS7
GoqUsKYR8c
S8461s25Ye
NFtQCgid8q


Priklady ako vyrobiť mrtve schranky v lesoch a parkoch
skuste byť kreativny, inovujte, mente miesta zapisujte suradnice, fotografujte a samozrejme davajte pozor aby vas nikto nevidel, na danych miestach sa nezdržujte dlho.
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Dosť dobre :)) klobuk dole
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
pobavil jsi me i potěšil zároveň.... nevyčerpatelný množství nápadů a možností...


osvědčily se mi spousty krát magnety na X způsobů....kdekoliv
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
nevav nič ked nevieš nič dobre povedať...

nechcem byť blby ale nakolko "

primitiveintelectual"​

ukazal nejake spôsoby...
tak tento chlapec "

JesusCrystal"​

ma akurat tak belmo s Kompavy v hlave
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
megatresk nejak mi to nedochází proč o mě zakopávaš ty polotopanok ... psal jsem snad sračky tobě?

 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
konkretne tieto obrazky su len z netu nieje to moja praca len take napady ako by to mohlo vyzerať a otvorenie diskusie na tuto temu, čo tým konkretne mysliš "magnety"? (dovolim si tykať, pri všetkej ucte)
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
mimochdom pekny nickname JesusCrystal a tiež vyber avatara kreativita vam nechyba, možno by vtom niekto mohol najsť ruhanie sa ale, kto vie možno sam Ježiš sa natom pousmeje :-D
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
:LOL: :oops: :oops: vůbec jsem nad tim nepřemýšlel ze by se mohlo jednat jenom o ilustrační fotky..

ve vší úctě, hlavně žádný vykání 🤦😁
2goaWPwrxF


k tem magnetům..konkrétně NEODYMOVÉ MAGNETY mají vzhledem ke své velikosti obrovskou odtrhovou sílu( 8x5x3mm magnet 1,08 kg) a osvedcily se mi pri použití společně s mikroskumavkami(univerzální velikost) ve dvou variantách-upevneni magnetu jedním ovinem elektrikářské pasky nebo pomoci silikono-tavne pistole.na závěr u obou variant přidávám druhý magnet který pojistí pevne uchycení přímo kov na kov...


strčíš to takřka kdekoliv,ve vteřině přirozeným pohybem bez povšimnutí okolí....

jsem rád,že se nick líbí.... :D uz to bude takových 12-13 let co jsme společně s kolegy chorobně pouzivali Ježíši Krystale !!!!

Ježíši Krystale ty to ještě nemáš vyloupaný?!
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
to stymi magnetmi vyzera zaujimavo , skvely napad vdaka za rozširenie obzorov, budem si to musieť otestovať
 

Fedor Predkožka

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Nov 18, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nemáte niekto lsd alebo neviete kde by som ho vedel zohnať za dobrú cenu na Slovensku (meno si nevšímajte😂) díki.
 
Top