Question Zanima vas, ali obstajajo kakšne manjše proizvodne postavitve

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Želim začeti s proizvodnjo in gojenjem določenih stvari.

Vse mora biti v majhnem obsegu, če mi lahko kdo pomaga s predlogi, kje iskati itd. Imam znanje kemije in laboratorijske spretnosti, tako da to ne bo težava. Zdi se mi, da tu ne najdem nobenih vodnikov, ki bi bili namenjeni domačim/malim napravam.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni Harmony,

če sem iskren, ne razumem povsem vaše logike, pravite, da imate kemijsko in laboratorijsko izobrazbo, vendar ne veste, kako nastaviti domačo/maloprodajno napravo?

Toda pustimo to ob strani, najprej se pozanimajte, kaj vas zanima pri sintezi? Kakšen je vaš proračun?

Prvo mesto za iskanje bi bil podforum, pojdite in preberite članke in sinteze kemikov bb-foruma. Obstajajo seznami predhodnikov, laboratorijske opreme, potrebne za določeno sintezo, in navodila za samo sintezo.

Lep pozdrav
 

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hvala, cenim vaš odgovor.

Kar zadeva moje predznanje o kemiji in laboratorijskih veščinah, večinoma izhaja iz učilnice v nasprotju z delom.

Zanimajo me predvsem stimulansi in/ali empatogeni. Moj proračun ni najvišji, verjetno upam, da bom porabil manj kot 500 funtov, saj je to samo zame in za nekaj drugih.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Moj človek,

s proračunom 500 £ bi rekel, da je za vas bolje, da zdravila kupite, namesto da jih sintetizirate.

Lep pozdrav
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Iz radovednosti, kakšen je po vašem mnenju proračun za popolnega začetnika?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Moj človek,

nima nobene zveze s tem, ali ste začetnik, novinec ali profesionalec.

Gre za sintezo, vaš cilj itd.

To je malo tako, kot da bi vprašali, kako dolga je moja vrv, ne da bi jo videli.

Bil sem začetnik, še vedno sem, vendar je bil moj proračun, ko sem začel, 15 000 USD.

Kot sem rekel, začnite brati sinteze, ne pustite se nahraniti z žlico in opravite raziskavo.

Lep pozdrav
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kaj točno potrebujete? Katero sintezo imate v mislih?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Mislim, da zdaj potrebuje opremo, nato pa reagente in druge stvari za sintezo
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Tudi mene bi to zanimalo, rad bi vedel, kaj potrebujem za majhen laboratorij za ~100 g največjega obsega, saj me to zanima le kot hobi in ne kot podvig, s katerim bi zaslužil na tone denarja.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Rekel bi, da vam vse, kar morate vedeti, povedo ..... strokovnjaki s tega področja in začetniki ...

Preberite ta forum .... Nič drugega ne potrebujete .
Preživite čas na njem in potem boste dobili odgovor na vsa svoja vprašanja.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
To je v resnici odvisno od tega, kaj želite narediti. Če želite izvleči večinoma 100 g česar koli vrednega, poceni nastavitev ne bo ustrezala. Najprej ciljajte na nižje vrednosti.

Glede tega, kje jo boste dobili, pa je na koncu odvisno od kraja, kjer imate sedež. Obstaja nekaj mednarodnih proizvajalcev recimo steklene posode, vendar bi se na začetku izogibal naročanju prek spleta. Če je mogoče, poskušajte vse kupiti na kraju samem.

Kaj potrebujete, določite na podlagi posameznega projekta. Izberite nekaj, kar želite izdelati, raziskujte, kako to narediti, kar vam pove, kaj morate dobiti. Samo na tem forumu je veliko osnovnih tem.

Kot so poudarili drugi, če imate zelo omejen proračun, je morda za vas lažje kupiti dejanski izdelek, namesto da bi ga izdelali sami. Ampak hej, to počnemo za zabavo, ne?
 
Top