kje lahko kupim kloroform 95 %? Mi lahko kdo pomaga?

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
v moji državi je prepovedan in je težko dostopen, želim nekaj "lažjega"...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Če je prepovedano in ga ne morete kupiti, ga lahko sintetizirate. Za katere namene jo potrebujete? Sprašujem zato, ker nekatere sinteze omogočajo zamenjavo tega topila.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, kloroform bom zmešal z etil etrom, da bi naredil zdravilo, ki se v moji regiji imenuje "lance" ali "loló", ne vem, kako se imenuje v vaši regiji, vendar je zelo priljubljeno ...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Iz belila in acetona ga lahko zelo enostavno izdelate sami, le da ni zelo stroškovno učinkovit. na youtubu je veliko videoposnetkov in informacij in podobno.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ali imate v mislih kloralhidrat?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Na voljo je pri nekaterih uradnih kemijskih podjetjih, če imate navidezno podjetje, ki lahko to snov kupi pri takšnih uradnih podjetjih, ste dobro pripravljeni.

Poleg tega bi razmislil o stiku z uporabnikom Constantylious777 na forumu, morda ga je dobil.
Prav tako bi bilo morda vredno preveriti eno od naslednjih spletnih trgovin v clearwebu, lahko se obrnete tudi nanje in jih prosite za to, obstaja možnost, da so jo dobili ali jo lahko organizirajo:

2bromo4
Organska kemija Poljska
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Drugače kot drugi prodajalci kemikalij je podjetje n203 precej ohlapno pri pogodbah s končnimi uporabniki.

Včasih zahtevajo samo številko DDV, brez izjave.

Bil sem v stiku z njimi, da bi to dvakrat preveril, in zdi se, da je dovolj, če jim v naročilu navedejo številko DDV
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Pošljem vam sintezo s slikami prek dm
 
Top