• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Katera zdravila bi radi preizkusili?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ko se svet vrti in se moja druščina povečuje, koliko.....človeku bom dal vzorec? Upajmo, da veliko. To spletno mesto in ta odbor sta vrhunska v našem pristopu k racionalizaciji načina delovanja dnm. Kot taki moramo ohraniti prožnost, da prilagodimo svojo smer in koncepte, da se prilagodimo nepredvidenim zapletom. Jaz in moji kolegi nismo imeli lahke naloge pri iskanju prodajalcev, ki želijo prodati količine, ki jih želimo kupiti. Priznavam, da je to zanje na*****o delo.
Vsi želijo prodati unčo ali qp, vse delo, ki je potrebno za varno anonimno pošiljanje drog, pa narekuje, da prodaja 30 1-gramskih paketov pomeni veliko pakiranja in veliko tiskanja nalepk ter veliko voženj po pošti. Upoštevajte tudi, da je najnižja cena za pošiljanje absolutno česar koli po prednostni pošti 6 dolarjev, če dobite popust prek Putney Bowes ali etsy ali kje drugje.
Poznam vsaj še enega moda, ki je spremenil smer, in nameravam mu slediti, razen če me bodo ustavili, česar pa ne pričakujem. Podrobnosti te spremembe so za zdaj skrivnost, a za vas to pomeni večje vzorce boljše kakovosti in nekoga, ki je odgovoren in bo poskrbel, da boste slišani.
Začeli bomo tukaj. Katere vrste drog bi radi poskusili? Tudi če niste upravičeni do prejema brezplačnega vzorca, nas še vedno zanima vaše mnenje, ČE STE AMERIČAN. če niste Američan, me vaše mnenje ne zanima, za to imate človeka. Jaz sem človek za Američane. Nekaj jih bom objavil tukaj, vendar lahko dodate, kar vam je všeč. stvari, ki bodo dobile največ glasov, so tiste, ki jih bomo podarili. Nekdo jih bo šel kupit v količini in potepuh bo osebno zapakiral vaš paket z brezzobo natančnostjo. Na seznam bom dodal vsa nova zdravila, ki bodo predlagana.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To je vsekakor mogoče, dodal ga bom na seznam
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sladko, če je mogoče dobiti kakršne koli vzorce kemikalij Disso, bi naš laboratorij rad preizkusil vse. Iščemo novega dobavitelja.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Imam iz EU in sem glasoval. Rad živim nevarno!
 
Top