Question Kakšno je vaše mnenje o opioidih

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ali bi bilo treba prodajo opioidov umakniti s črnega trga in jo pustiti le za medicinske namene?
Ali heroin, fentanil in drugi opioidi veljajo za nesrečne in smrtonosne droge?
Ali bi morali karteli skleniti sporazum o prenehanju proizvodnje opioidov?

HHH
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
HaHaHaHaHa//
Lol LOL LOL Lol...


Kot je rekel Al Capone
Nič osebnega, samo POSLOVANJE!)


Nihče ne bo zavrnil prodaje drog!
In vse države jih nadzorujejo samo zato, da bi imele monopol!

Vendar pa, kot alkohol!)
Tobak
Zdravilo za prehlad!)))
Zdravila proti alergijam....


Razmislite o tej temi!
Ne zaupajte televiziji!
Ozrite se okoli sebe!


Zakaj je to mogoče in celo potrebno?
podarite avtoonazijo mački, psu, kravi....
V dobro človeštva!....sočutje...

Človeka pa bodo za raka zdravili do zadnjega dolarja!
Dokler ima on ali njegovi družinski člani zdravstveno zavarovanje in svoj osebni kapital,

bolna oseba, ki nima upanja na ozdravitev, bo trpela... Čeprav si z vsakim koščkom duše želi, da bi prejel smrtonosno injekcijo in ne bi obremenjeval svojih sorodnikov!

Vprašajte se, zakaj je to tako!?
In odgovora ne iščite v globinah zdravnikove črne duše, temveč na bančnem računu bankirja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Zato menim, da je treba veliko odgovornost prenesti na končnega uporabnika. Poznati morajo svoje meje in se zavedati, kdaj stvari uhajajo iz rok. Svoja zdravila morajo testirati in poznati ustrezne odmerke. To je osnovna uporaba drog za odrasle.

Prodajalci bi morali biti prepričani, da njihovi izdelki niso navzkrižno kontaminirani in da je na izdelkih navedeno točno to, kar so. Če prodajate nekaj, kot je fent, morate ustrezno dozirati in bi lahko v seznam celo vključili navodila za doziranje. Kupec mora biti v celoti obveščen o tem, kaj dobi.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇪🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
82
Reaction score
92
Points
18
Deals
16
Opioidi niso problem so lahko zelo učinkovita zdravila, ki pomenijo razliko med funkcionalnim in disfunkcionalnim življenjem .
Zvezno zatiranje opioidov ni uspelo rešiti problema prevelikih odmerkov - pravzaprav ga je še poslabšalo .
Poleg tega entanil in nitazin le posnemata učinek opija in heroina .
medicinski fentanil je 100-krat močnejši od morfija, podzemno izdelani pa je 1000-krat močnejši in je smrtno nevaren, zato bi ga morali pustiti izključno za medicinske namene
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
pojdi na morfinsko kliniko dajo ti 100x200mg tablet, naredi ekstrakcijo, pripravi bazo z apnom in refluks z GAA, nato nevtraliziraj reakcijo na ph 10-11 in pusti, da se plast oila strdi, in whoalq imaš močnejši analog potem heroin
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Po 25 letih jemanja in ukvarjanja z opioidi ugotavljam, da se to, kaj je primerno, razlikuje od osebe do osebe. Nekateri ljudje lahko delujejo in uporabljajo vsak dan brez negativnih stranskih učinkov (razen morebitnih zdravstvenih težav sčasoma, kot v mojem primeru), drugim pa uide nadzor in končajo v zaporu, na ulici, kjer vsak dan hodijo na kliniko, ali umrejo. Zaradi zatiranja se je problem prevelikih odmerkov vsekakor poslabšal. Poznam ljudi, ki so jim po večletnem zdravljenju bolečin, ki jim ga je predpisal zdravnik, zmanjšali ali ukinili zdravila proti bolečinam in ki imajo upravičene bolečine. Zdaj mesečno plačujejo smešno vsoto za svoja zdravila in tvegajo, da bodo kupili tableto, ki je bila stisnjena s fentom. Vsaka situacija je drugačna. Vem, da ljudje, ki nadzorujejo "opioidno krizo", in tisti, ki odločajo o tem, kaj se lahko in česa se ne sme predpisati ter v kakšni količini, povzročajo več škode kot koristi. Tisti, ki prodajajo zdravila s stisnjenim fentom ali celo brez njega, če boste to počeli, najamite kemika ali se tega naučite sami in to naredite pravilno. Če je tableta ponarejena, zakaj bi bila videti kot tista, ki ni, razen če nameravate nekoga prelisičiti. Če stiskate tablete, naredite svojo prekleto blagovno znamko ali znamko in prenehajte s tem, da je videti kot oksi 30, ko to ni. To otežuje ljudem s pravimi tabletami, da jih prodajo, in kupcem, da vam zaupajo, ko želijo nekaj resničnega. To je stvar, ki me najbolj moti. V čem je bistvo? Tukaj je oksi za vas, vendar ni pravi oksi... Zakaj bi bilo videti, kot da je? Zakaj ga imenovati oksikodon, če to očitno ni?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Mislim, da bi morali trgi to sprejeti!! To je odlična zamisel za vse stisnjene farmacevtske izdelke. Sprašujem se, kako bi bilo mogoče prepoznati stiskalnice, če bi kdo poskušal stiskati ponaredke?
 
Top