TUTORIAL: Kako pridobiti in uporabiti ponarejeno osebno izkaznico za varno naročanje predhodnih sestavin, odprtje bančnega računa in še več

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Zakaj uporabiti lažno identiteto



No, obstaja veliko razlogov, zakaj bi lažna identiteta pomagala močno povečati vašo varnost. Samo vsa tista običajna običajna opravila, ki jih človek opravlja v vsakdanjem življenju, puščajo sledi, ki jim je mogoče zlahka slediti nazaj do vas.

Ne gre le za naslov za sprejemanje naročil, oddanih v kemičnih oskrbovalnih hišah, temveč morate nakup plačati na način, ki ga ni mogoče izslediti nazaj do vas. Ker kriptovalute ali "plačila z gotovino v kuverti" niso sprejeta pri skoraj vseh dobaviteljih, bo za anonimnost potreben anonimni bančni račun + nastavitev Paypal z vašim lažnim ID. Ali pa morda prodajate droge prek spleta in potrebujete možnost, da kriptovalute zamenjate za gotovino in jo prevzamete v bankomatu.

To so le najbolj očitni primeri uporabe, obstaja jih še veliko več....



Tukaj bom razložil, da je noob prijazen korak za korakom Tutorial o tem, kako in kje dobiti lažne fizične osebne dokumente, kje dobiti digitalne lažne dokumente in kako natančno jih uporabiti za vzpostavitev bančnega računa, Paypal, izmenjavo kriptovalut. In tudi, kako jih uporabiti za prejemanje pošiljk z uporabo storitev posredovanja pošte v kombinaciji z anonimnimi poštnimi predali, prav tako registriranimi z vašo lažno identiteto.

In vse to, ne da bi zapustili svoj dom. Ni vam treba srečati nobenega dobavitelja, obiskati bančne poslovalnice itd.



Nastavitev vašega računalnika

Uporaba lažne identitete ne pomaga, če je varnost vašega računalnika slaba!

Preden kar koli naredite z lažno identiteto, se morate prepričati, da svojega pravega ip ne boste nikoli in za nič uporabili. Registrirajte se pri dobrem ponudniku VPN, ki ga lahko plačate s kriptovalutami! Ne registrirajte ga s svojim zasebnim e-poštnim naslovom, ampak uporabite tistega, ki ste ga nastavili za svojo lažno identiteto!!



Prav tako se morate prepričati, da ne uporabljate istega brskalnika za resnično in lažno življenje.

Priporočam BRowser proti odkrivanju BRowser s profilom, nastavljenim samo za ta namen. Primeri bi bili CheBrowser, Ghostbrowser in drugi. Jaz osebno imam raje CheBrowser. Za te je treba plačati, vendar bodo na voljo tudi druge rešitve, ki so lahko brezplačne, samo v Googlu poiščite "anti detect browser" ali "multi profile browser". To lahko storite tudi s Chromom, vendar gre za to, da ti standardni brskalniki niso razviti za najboljšo anonimnost in zato v standardni nastavitvi vedno puščajo podatke, zato je treba veliko stvari prilagoditi, da deaktivirate stvari, kot so sledenje geolokaciji, WebRct itd.... Tega ne razlagam, vendar če v Googlu "make chrome an anti detect browser" ali "chrome plugins anti detect", sem prepričan, da boste rešitve našli sami.



Poleg brskalnika grem še korak dlje, tako da vse sumljive stvari počnem v navideznem stroju, ki sem ga namestil na svoj prenosni računalnik. V tem virtualnem stroju uporabljam brskalnik proti odkrivanju, v ta virtualni stroj shranjujem tudi vse lažne dokumente itd. in dodatno uporabljam Veracrypt za šifriranje in skrivanje celotne particije, ki se uporablja za moj virtualni stroj. Na ta način, če bo moj računalnik kdaj zasežen ali morda izgubljen, nihče ne bo mogel najti nobenih sumljivih stvari. Na ta način se zdi, da sem pošten član družbe. No, to se vam morda zdi paranoično. Od vas je odvisno, ali boste naredili še korak naprej za dodatno varnost. Morda za to ne vidite razloga, kar je v redu. Toda prosim, zgornji del brskalnika, ki ni dodaten, ne smete preskočiti !!! Uporaba enega brskalnika za vse (lažno in resnično življenje) bo povzročila težave in privedla do prepovedi računa. Paypal, banke, eBay, amazon, kripto izmenjave imajo vsi svoje sisteme proti goljufijam in bodo spoznali, če se prijavite z različnimi računi, jih bodo povezali in pogosto označili ali prepovedali! Enako velja, če za te namene uporabljate brskalnik TorBrowser. Tor je morda dober za veliko stvari, vendar ne boste mogli uporabljati spletnega bančništva, PayPala itd.



Odpiranje bančnega računa

Živim v Evropi, zato je to, kar pojasnjujem tukaj v zvezi z nastavitvijo bančnega računa, posredovanjem pošte itd., v ZDA morda drugačno.



Pri spletnem odpiranju bančnega računa bo vedno potrebno preverjanje, da se prepričate, da ste vi (kot odpiralec računa) tisti, za kogar se izdajate! Poznam dva sistema preverjanja, ki ju je mogoče zlahka izkoristiti brez večjega truda:



A) - preverjanje z bančnim nakazilom:

Če nov račun vzpostavite prek spleta, obstaja možnost preverjanja z bančnim nakazilom. Če želite najti seznam tako imenovanih NEO bank, v angleščini in v svojem jeziku poiščite geslo "Neo Banks" ali "Neo Banks verify by bank transfer". Med njimi je tudi Openbank, ki omogoča preverjanje z bančnim nakazilom, in verjetno tudi LEO Pay. Podrobneje to preverjanje poteka tako, da morate opraviti prenos denarja z obstoječega računa na novega, ki ga pravkar registrirate. Da bi to delovalo, je pomembno, da je ime lastnika računa, ki pošilja denar, podobno imenu računa prejemnika. To lahko dosežete tako, da na spletu prodate nekaj poceni za npr. 20 EUR in se strinjate le s plačilom z bančnim nakazilom. Zdaj pričakujte, da se bo fant z imenom "Alex Shulgin" zanimal za nakup vašega rabljenega androidnega telefona, vi pa boste popolnoma navdušeni nad naključjem, da imate enako ime kot on. Smešno, to se vam še nikoli ni zgodilo....

Kar morate storiti, je, da registrirate svoj račun s tem imenom in mu dovolite, da plača 20 EUR na račun z istim imenom. Nato mu pošlji svoj kupljeni telefon in nadaljuj od tam. "Alex Shulgin" je pravkar preveril vaš bančni račun, odprt z istim imenom, ki bo od zdaj naprej isto ime, ki ga uporabljate za svojo lažno identiteto. Te podatke boste uporabili za svoje ponarejene fizične ali digitalne osebne dokumente in vse nadaljnje korake, kot je registracija pri storitvah za posredovanje pošte itd....



B) - Preverjanje s ponarejenimi digitalnimi dokumenti

Spletna stran Wise.com se na ta način odlično obnese. Med registracijo vas prosimo, da naredite sliko svoje osebne izkaznice in tudi selfi, na katerem držite svojo osebno izkaznico. Nato preverijo vaše slike, ali bo dejansko vse v redu in ali so številke potnih listov veljavne.

Kakšno naključje, da je vaš telefon poškodovan in ne morete več fotografirati, saj kamera ne deluje. Enostavno se obrnite na podporo uporabnikom in prosite za drugačno rešitev. To, kar bodo predlagali, je možnost nalaganja s fotošopom obdelanih osebnih dokumentov. Te podrobno preverijo, pomembno je, da uporabite dokumente, ki jih je izdelal nekdo, ki resnično ve, kako to storiti in kako izračunati veljavne številke potnih listov. Obstaja en fant, ki ga lahko priporočim (kontaktne podatke najdete na koncu tega priročnika), vse, kar mora vedeti, je ime, spol, datum rojstva, naslov in državljanstvo. Plačate mu približno 100 EUR in v 2-3 urah prejmete 3 slikovne datoteke. Eno spredaj, eno zadaj in eno selfije. Te preprosto naložite in že ste skoraj končali. Da bi končno dobili številko bančnega računa IBAN, morate svoj račun tudi napolniti z najmanj 20 €. Najlažje je, da sprejemajo tudi Paypal. Torej je treba nastaviti Paypal s ponarejenimi osebnimi podatki, nato najti nekoga, ki vam bo na ta račun poslal 20 € (nekaj prodati), in nato ta novi ponarejeni Paypal uporabiti za potrditev svojega novega ponarejenega bančnega računa.





Nekaj besed o uporabi teh računov:

To lahko storite pozneje, ko bo vzpostavljeno posredovanje pošte in poštni predal!

Ne uporabljajte težkih računov že od samega začetka! Te račune je treba malo ogreti. Na začetku jih ne obremenjujte z 2000 EUR, preprosto jih ne obremenjujte, ker bi jih lahko označili. Začnite jih uporabljati za nakup in prodajo na eBayu, da bi za mesec ali dva pokazali nekaj zanesljivih in verodostojnih transakcij. Prodajte nekaj stvari in denar uporabite za nakup stvari, kot je aceton, na eBayu. Nato lahko po določenem času uporabite menjalnice kriptovalut za prenos gotovine v in iz njih ter jo uporabite za nakup v velikih kemičnih dobavnih hišah.





Pretvarjajte se, da ste podjetje

S svojo identiteto se registrirajte pri namecheap.com in kupite domeno, plačano s kriptovalutami. Običajno bi naredil nekaj splošnega, na primer www.alexshulginservices.eu, in zgradil preprosto spletno stran za svoje podjetje "Alex Shulgin Industry Services". Ko je to končano, nastavite e-pošto s to domeno in jo vedno uporabljajte pri komuniciranju kot svoje podjetje. Po mojih izkušnjah je to že dovolj, da lahko kupujete skoraj povsod. Morda bodo zahtevali registracijo podjetja. Če je tako, potem si priskrbite ponarejen digitalni dokument iz zgoraj navedenega vira. Če zahtevajo identifikacijsko številko za DDV, je pravzaprav še nimate.





Vaš fizični naslov

Potrebujete naslov, ki ga boste navedli na svoji spletni strani, v bančništvu, na eBayu itd... Vaš uradni, vidni naslov. To lahko dosežete na več načinov. Obstajajo profesionalna podjetja za posredovanje pošte (preverite njihove pogoje, mnoga od njih odpirajo pošiljke in preverjajo vsebino, teh seveda ne uporabljate).

V vseh državah, ki mejijo na Švico (Italija, Francija, Nemčija ...), obstajajo podjetja, specializirana za sprejemanje paketov za švicarske stranke, ki se lahko preprosto zapeljejo čez mejo in jih tam prevzamejo ter se tako izognejo težavam s pošiljanjem v države zunaj ozemlja EU. Lahko jim pošljete e-pošto in poveste zgodbo, zakaj pošiljke ne želite prevzeti, ampak jo želite posredovati na lokalni naslov ali poštni predal (morda zaradi dopusta).

Drug način, po mojem mnenju najboljši, je uporaba virtualne pisarne. Zakaj ne? Pridobite virtualno pisarno za storitve Alex Shulgin Industry, ta naslov uporabljajte povsod in tja pošljite svoje reagente ter poskrbite, da jih bodo posredovali v poštni predal, nastavljen z vašo lažno identiteto, ali pa jih pošljite v lokalno trgovino dhl in poiščite nekoga, ki jih bo od tam prevzel, ali pa jih, odvisno od vaše paranoje, morda usmerite tudi prek drugega naslova.



To počnem na ta način že več let in od časa do časa spremenim tudi svoj lažni ID in lažno podjetje ter lahko naročam od povsod in naročam tudi tvegane stvari in nikoli nisem imel nobenih težav.



Viri itd...



Za pridobitev digitalnih ponarejenih dokumentov ali tudi fizičnih ponarejenih osebnih izkaznic ali vozniških dovoljenj lahko priporočam enega človeka. Vedno uporabljam njegove storitve in nikoli nisem imel nobenih težav:



Telegram: Tega: @MyAlienID
Digitalni ponarejeni ID: 90 €
Fizične osebne izkaznice: 390€


Pričakujte, da fizične kartice morda ne bodo delovale na letališčih, pri policijskih kontrolah itd... So pa odlične za odpiranje računov, prevzemanje naročil na poštnih uradih itd.....

Upam, da vam bo ta priročnik pomagal pri varnejšem naročanju kemikalij.
Poleg tega upam, da je moje znanje angleškega jezika dovolj dobro, da boste razumeli, o čem pišem.



Če imate kakršna koli vprašanja, jih lahko objavite tukaj
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Dobra nit.

Ali fant MyAlienID prodaja na kakšnih tržnicah z uporabo storitev escrow?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Pozdravljeni, Kokos,

no, nisem točno prepričan, z njim delam že kar nekaj časa in nikoli nisem uporabil escrow.
Pravzaprav sem ga pred nekaj leti našel na nekem forumu o kartiranju. Kupil sem več osebnih izkaznic in tono digitalnih dokumentov, večinoma, ko sem se kartiral
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Gotcha!

Telegrama ne uporabljam, v tem je težava - iz več razlogov

Toda vaš priročnik mi je bil všeč, bil je dobro napisan in razumljiv! Morda bom poskusil.
Ali veš, od kod pošiljaš dokumente?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Poslano iz Združenega kraljestva. Vendar v zadnjih 12 mesecih ni kupil kartice, kot domnevam. Morda se je kaj spremenilo, je treba vprašati.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zveni dobro!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ali ste slučajno kaj slišali?

prav tako, ali še vedno obstajajo prodajalci ponarejenih osebnih izkaznic, ki prodajajo osebne izkaznice, ki bodo na letališču ali pri policiji veljale za prave? osebno sem videl ponarejeno osebno izkaznico, ki jo je preizkusila policija in je bila prava... seveda je bilo to pred 15 leti. vseeno pa se zdi pametno, da se odločimo za to pot, če obstaja možnost ponarejenih osebnih izkaznic, ki bodo prestale nadzor......
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Poznam prodajalce ponarejenih osebnih dokumentov, vendar ti ne preidejo.

Mislim, da so osebne izkaznice izpred 15 let precej drugačne od tistih, ki so na voljo zdaj.
Od veliko dejavnikov je odvisno, ali bi jih na letališčih lahko prehodili ali ne... vendar imam stik brez povezave, ki trdi, da dobi ponarejene osebne izkaznice, ki so prehodne... vendar stanejo nekaj tisoč dolarjev.

V vsakem primeru mora ponarejena osebna izkaznica, ki bi morala biti na letališču, izvirati od osebe, ki obstaja v resničnem življenju, tako da lahko uporabite njeno osebo.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Zahvaljujem se za učbenik!!!
100 evrov je zelo poceni za dokumente in samoprevajanje, če deluje. Ali veste, če banka zahteva še en selfie, bomo morali temu človeku plačati še 100 evrov?
Naredil sem račun s svojim pravim imenom v menjalnici in so me trikrat v različnih dneh prosili za selfie, dokler nisem preveril svojega računa.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Če kdaj najdete poceni vozovnice za tblisi, izkoristite priložnost in si priskrbite gruzijski bančni račun, so naklonjeni podjetništvu, brez vprašanj, 0 davka za tuje dohodke.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kaj zares? To je zanimivo. Imate izkušnje na tem področju? Zanima me, kako bi bilo to mogoče vzpostaviti nekako anonimno s ponarejenimi dokumenti
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Obstajajo agencije, ki vam to posredujejo, celo na daljavo, vendar so noro drage. nisem prepričan, kako enostavno je s ponarejenimi dokumenti, ampak ker gre za skeniranje, ki ga pošljete, bi moralo delovati, predvidevam. toda glede na to, da nikomur ničesar ne sporočajo, je dovolj tudi pravo ime ali pravo podjetje.
Poznam še nekaj držav, ki so takšne, vendar morate iti osebno. v tem primeru so v Evropi, tako da ni predaleč, lahko vam sporočim v PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
ne, ne potrebujete ničesar več kot to
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

to je res z gruzijo. toda dejansko, če uporabljate svoje resnične podatke, nikoli ne boste vedeli, kdaj bodo prisiljeni sodelovati z organi pregona eu in davčnimi organi. Pričakoval bi, da se bo to zgodilo kmalu, saj je zaradi razmer z rusijo gruzija zdaj še bolj zainteresirana za to, da bi bila v dobrem položaju z EU, in želi postati del EU, kar pa zagotovo ne bo delovalo pri podpiranju pranja denarja.

ALI:

pred letom dni sem govoril s temi agencijami, imajo dobre stike in za odprtje računa ne potrebujejo vašega originalnega dokumenta.
Lahko jim pošljete ponarejene dokumente in jih prisilite, da jih registrirajo pri teh.

Pričakujem, da bi bilo to mogoče storiti tudi sam, ne da bi agenciji plačal 1000 EUR.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
1.000EUR niti ni tako veliko, vendar sem na splošno precej previden, ko gre za agencije. Saj veste, med tatovi ni časti, haha.

Odprl bom klepet z vami in @UWe9o12jkied91d, da se lahko pogovorimo naprej
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Vemo, da je leto 2023 leto, ko bodo prišli na seznam za poročanje in spremljanje, pozabil sem, kako se imenuje.
 
Top