TLC pri izdelavi b-stirena?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hej, fantje,

pravkar sem prebral prispevek o TLC zdravil na tem mestu.
Trenutno se ubadam s Henryjevo reakcijo, vendar sem se ubadal tudi s hladnimi redukcijskimi animacijami triptamina - v bistvu sem letel na slepo ...

Malo sem zmeden - za začetek sem se ukvarjal s tem, kar je predlagal chatGPT.
Malo sem zmeden. Ali potrebujem obe valovni dolžini UV, da vidim vse, če ne razvijam z jodom in preprosto gledam pod UV?

Pri zadnjem testu sem uporabil etil acetat:etanol v razmerju 8:2 - nimam amonijaka, zato mi je bilo rečeno, da lahko shajam brez njega.

Ugotavljam, da se obe pegi samo dvigneta na vrh, do koder pride mobilna faza... Ne vidim nobene razlike v prevoženi razdalji, vendar domnevam - ker sem uporabil 2,5-DMOBA in triptamin samo za prakso.
V resnici - po času, ki sem ga porabil za pisanje tega prispevka, sem ponovno pregledal ploščo pod UV-žarkom in zdaj lahko vidim začetno točko...

1. To tehniko bom večinoma uporabljal za zagotavljanje popolne pretvorbe pri sintezah v nasprotju s testiranjem čistosti vnaprej kupljenih drog - zato domnevam, da če opazujem z RM in se po razvoju pokaže več "pik", to pomeni, da še ni prišlo do popolne pretvorbe?

2. Ali je za primerjavo dobro vzeti tudi vzorec nerefluktirane zmesi - domnevam, da je tako, saj je treba videti, da se razvija drugače?

Mislim, da sem malo zmeden...

Tukaj je moj drugi poskus - 2,5-DMOBA na levi in triptamin na desni. (Razumem, da je malo verjetno, da bi ta dva testirala drug ob drugem), pa vendar - testi

Prav tako se mi je zdelo smešno, ko si rekel, da je treba ploščico prerezati s škarjami, saj so moje steklene lol
Vendar sem kupil rezalnik za steklo, ki deluje odlično, vendar ga je težko rezati naravnost, zato so robovi rahlo razgibani.

MIEkxurSzn


Oh, to je čudno, sliko je obrnilo na stran....okay spodnji del plošče na desni, zgornji na levi. Žal mi je za to.
Torej sta 2, 2,5-DMOBA piki in 3x triptaminske pike... ne vem, zakaj se zgornje pike triptaminskih pik ne pokažejo... pomanjkanje amonijaka?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Iskreno povedano, mislil sem, da bo del "opažanja" najtežji - kako sem se motil! Ha
 
Top