Question Morali bi objaviti videoposnetek sinteze glikidata pmk

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
na strani je videoposnetek sinteze bmk glicidata

Odstraniti morajo videoposnetek glikidata pmk.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Moj prijatelj, PMK etilglicidat (CAS; 28578-16-7) in PMK metilglicidat (CAS; 13605-48-6) je lahko dobiti pri kitajskem dobavitelju, potrebujemo pa kemijsko sintezo kemijskih predhodnikov, ki jih je težko dobiti, na primer kemijsko sintezo MDP2P (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Ta prevod je enostavno najti na forumu.. Vložite nekaj časa v iskanje, vaje in frustracije in nagrajeni boste.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
to ni tako preprosto. kitajski dobavitelj lahko spremeni račun za nakup katerega koli kemičnega izdelka. ta digitalna naprava, imenovana TRUNARC, v nekaj sekundah ugotovi, da je res tako. To je modaliteta, ki jo imajo carinski uslužbenci vsake države, z njo je mogoče jasno ugotoviti, da je izdani račun lažen, ime, ki ga je prijavilo kitajsko podjetje
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Poznam to napravo, videl sem, da jo uporabljajo cariniki v različnih videoposnetkih na YouTubu, vendar ali ste prepričani, da lahko zazna PMK etil ali metil glicidat? Vsi paketi na carini niso pregledani, vse je odvisno od več dejavnikov, tako da je bolj kot kaj drugega to sreča, prav tako pri Alibabi, tudi če kitajski prodajalec spremeni ime kemikalije na računu, če opravite plačilo prek Trade assurance , bo malo možnosti, da vas prevarajo, saj lahko proti prodajalcu sprožite spor in zahtevate vračilo denarja.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Res ne vem, če lahko odkrijem pmk ley in praktično identificira vse vzorce, ni treba, da bi droge razvrstila sestavine kot predhodnike ali ne.
Na carinski strani je to bolj odvisno od skenerja, ker oni identificirajo z barvami, vidijo, da gre za organski izdelek, in nadaljujejo s pregledom računov in pošiljateljev, in kdor od tam prejme, nadaljuje s pregledom tovora bolj ali manj na neprimeren način, bolj ali manj tako delajo.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK etilglicidat (CAS; 28578-16-7)

Ponujamo vam ceno 120¥/kg

PMK metilglicidat (CAS; 13605-48-6)

Prepoved prodaje na Kitajskem je nezakonita
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Ko uporabljate prava kitajska podjetja, imajo popolno notranje varovanje podjetij na obeh straneh, carina tega sploh ne vidi. vse, kar sem naročil pri bloomteckz k. Kitajski od 1 kg do 1 tone, sem dobil v redu, morate samo tjndi yjuur home work, ki sem vam ga dal. vse na zlati plošči.
Bom dal novemu članu dobavitelja predhodnikov iti doslej je opravil test je točen odziv ut hitro in je pripravljen loviti okoli za vas, da se vaše sanje uresničijo moje za izdelek trans 4 metilaminorex ponovno za vse, da poskusite, ko boste imeli ta izdelek nikoli ne boste uporabljali meth dobiček to je bil prvotni led meth je revščina paket različica te droge
 
Top