Question Tematski kanali Telegram.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Prijatelji!
Za promocijo našega projekta vas prosimo, da nam sporočite povezave do telegramskih kanalov, ki obravnavajo teme Darknet/Droge/Chemija/RC in druge teme.

Prosimo, ne pozabite navesti države, v kateri je kanal priljubljen.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Skupine Telegram so super v interakcijah med člani, da lahko hitro razpravljate, sprašujete in pojasnjujete karkoli. Žal je večina "tematskih skupin za droge" na telegramu samo prevara ali pa promovirajo prevare:(
. Najti skupino na telegramu, ki je pristna, je zelo težko, Razlog številka ena je, da je mehanizem iskanja na telegramu slab. Razlog številka 2, če je neka skupina pristna, potem je večinoma zasebna, tako da se ji lahko pridružite samo s povabilom.

@HEISENBERG Kaj pa ustvarjanje skupine BB tg? Mislim, da bi bil to velik korak, v promociji tega projekta:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok @HEISENBERG, se bom poglobil in poskušal filtrirati, da bo katerakoli povezava, ki sem jo posredoval, lahko tako verodostojna kot to spletno mesto BB.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, to sem opazil tudi na telegramu. Vendar zahteva ni omejena samo na telegram, čeprav je trenutno težko najti zaupanja vredne strani, kjer lahko prosto komuniciraš z minimalnim tveganjem. Pobrskajmo naokoli.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ja, to je nekako bistvo, o katerem sem govoril. Da je za prodajo telegram popolnoma beden, vendar je odličen za hitre in hitre interakcije. Če torej skupino moderira nekdo, ki mu zaupate, potem je odlična kot "glasilo" ali kakor koli jo že poimenujete. Prav tako lahko moderator skupine omeji klepet v skupini in potem lahko kot član neposredno kontaktirate samo moderatorja skupine

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
55
Points
28
Kje lahko dobim povezavo za telegram?
Želim se pridružiti skupini
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Neverjetna zamisel!

Zaradi tega nisem aktiven na Telegramu, tako da tu ne morem pomagati - tudi ker se je pojavila zamisel o skupini BB Telegram, bi bil vesel skupinskega klepeta nekje, vendar bi bilo morda super nekaj, kar je malo bolj skladno z mojim OpSec..kot Xabber ali Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Enako kot pri "CEOAmsterdam" je bil eden največjih prodajalcev na Nizozemskem.
Prodajal je na telegramu, tako da ga je priključil na skupino tg. In čez leto ali dve so ga ujeli. Zato bi se morali vsi zavedati, da je objavljanje informacij na skupini Tg zelo tvegano. In nikoli ne prodajajte tam kot prodajalec ali kupec.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Da, to je res

Mislim, da je celotna nit preskočila točko:) vprašanje o začetku je bolj o oglaševanju strani za nove člane.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To spletno mesto sem našel tako, da sem nekoga na enem od trgov vprašal, kako nekaj sintetizirati.
Verjetno bi bilo najbolje, če bi vsi sodelovali na forumih, ki obstajajo na trgih, ki jih uporabljajo, in samo na ta način pošiljali čebulo. Meni niso dali niti čebule, to sem moral poiskati, in najti to ni bilo težko, ko sem vedel, da obstaja.

Imam signal, telegram, whatsapp in še več, NIKOLI od njih ne bi uporabljal za zasebne, pregonljive komunikacije samo zato, ker ne uveljavljajo ToR, tako da je mogoče nekoga nespretnega, s katerim se pogovarjaš, identificirati, slediti njegovemu IP in ga povezati s pogovorom z vami, spet sledenje IP, uporaba mobilnega telefona, geolociranje prek mobilnih omrežij. Morda ne dovolj, da bi vas ujeli pri kaznivem dejanju, vendar dovolj, da postanete zanimiva oseba. Jebi to.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Včasih sem obiskoval @mycodre, samo zato, da sem opazoval skrivanje in pakiranje njihovih stvari ...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
V telegramu nisem našel @mycodre
ali imate kakšen drug način za pridružitev?
 
Top