Sintetični kitajski kokain?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
V moji državi obstaja uvoz, za katerega številne ulične legende pravijo, da je ''kitajski kokain''? Pravkar sem se spomnil, da sem pred približno 8-9 leti iskal po Googlu in naletel na celotno dokumentirano sintezo sintetičnega kokaina iz kemikalije z res čudnim imenom. Če se prav spomnim, je šlo za hidrogeniranje. Iskal sem 2-3 dni zapored in tega nisem mogel nikjer najti. Me zanima, ali je kdo to dejansko naredil in lahko podrobno pove, kaj je bilo narejeno?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Verjetno govorite o dimetokainu - čeprav vam velikokrat prodajajo 100-odstotno čisti dimetokain, to ni tako; zato natančno preizkusite in se prepričajte, da dejansko dobivate 100-odstotno čisti dimetokain in ne le še en *kainski izdelek (ki je namenjen za povečanje količine in nima stimulativnega učinka brez povezave s pravim dimetokainom in RTI-113.

IN DA - imam 🙂, ni povsem na pol slab in je res dober samo za polsintetični nadomestek kokain hcl (kot pri kokainu, ki ga je mogoče vohati), saj ga ni mogoče uporabiti in kaditi, je spodobno gladek na nosu in na splošno velja, da je približno 80 % "enako močan" kot pristni kokain (vendar to še vedno ni 80 % kot.😋 močan kot 100 % čisti kokain, MOJ osebno bi rekel, da je to približno 80 % moči današnje srednje stopnje (MH - DA, vsaj enkrat je bil že premeščen in se še vedno prodaja kot najvišja stopnja HH, vendar pa to preprosto NI). Če ostanemo pri temi, se sintetični kitajski kokain, o katerem govorite, imenuje "dimetokain" in se skrajšano imenuje "DMC", številka CAS je 553-63-9 in obstaja tudi številka CAS baze, vendar sem prepričan, da ga ni mogoče pripraviti v bazo kot crack. Vsekakor je boljši in dovolj poceni, da ga lahko uporabljamo kot takega, kot pa samo številčni '*CAINE', brez kakršnih koli stimulativnih učinkov, in priporočam, da si o njem preberete tukaj na WIKIPEDIJI @ spodaj

Dimetokain HCL

Obstaja tudi drugo sintetično in veliko močnejše poživilo, imenovano RTI-113, o katerem si lahko preberete tudi na WIKIPEDIJI @ spodaj

RTI-113

ČE PA VAS ŠE VEDNO ZANIMA PRAVI KOKAIN, VAM PONUJAMO NEKAJ POMEMBNIH INFORMACIJ, KI JIH LAHKO PREBERETE NA WIKIPEDIJI IN SPODAJ;

Kokain HCL

Vendar pa ob tako izredno nizki proizvodnji tako visokokakovostnega kokaina hcl v zadnji polovici leta 2023 in prvi polovici leta 2024 (in kot kaže, še vedno) in brez resnih velikih nihanj v ceni in kakovosti pri nakupu na ravni KG. Prav tako ljudje pozabljajo, da se z novo dobo proizvajalcev in dejavniki, ki spodbujajo zniževanje cen, tj. kot je celotna epidemija COVID-19, ki je povzročila velikim proizvajalcem itd. zelo velike izgube, zato so zdaj, ko je tega konec, njihove oči usmerjene k ustvarjanju novih prihodkov in k premikanju vseh zalog, ki so jih v tem času nakopičili, poleg tega pa lahko slišite ljudi govoriti, da proizvajalci poskušajo potrojiti proizvodnjo in se razširiti na druge poti ter tihotapiti neposredno na območja, kjer je povpraševanje veliko. Medtem ko je TRIPPLING RAVNI PROIZVODNJE NA VSEH VIRIH PROBABNO nemogoče, so vsaj s svojimi nasičenimi zalogami zaradi dejavnikov, ki so prispevali k povečanju proizvodnje, kot tudi z močnim pritiskom na proizvodnjo lahko (vsaj v naslednjih nekaj letih) potrojili proizvodnjo, Dvomljivo je, da se je proizvodnja res potrojila, vendar bi se zaradi povečane proizvodnje in njihovih zalog lahko zdelo, da imajo dejansko novo veliko večjo proizvodnjo in da se je povečala stopnja čistosti, ki pa zaradi velike zaloge ni enaka, in njihovih na novo odkritih poti neposredno do destinacij po svetu, kjer je bilo včasih zelo težko dobiti kakovosten kokain, so proizvajalci izkoristili nove poti in nove kanale in zdaj povsod dobijo kokain, če že ne v enaki kakovosti kot v ZDA, potem pa še bolje, saj nove poti vodijo do višje plačljivega trga, ki je bil tako dolgo prikrajšan za kakovost, da je zdaj na novih kanalih manj oči (če jih je sploh še precej), kar je preprosto povedano dobra novica za države proizvajalke in nadzorne sile kokaina iz omenjenih regij; zdaj je na vrsti svet, da dobi enako (če ne boljšo) kakovostno dobavo kokaina, saj bodo ZDA vedno imele povpraševanje, ki bo tako ali drugače zapolnjeno, vendar je zdaj več izdelkov, kot jih lahko sprejme samo Severna Amerika, in sile, ki so za to pristojne, nadomeščajo izgubljen čas in izkoriščajo vse priložnosti za nove poti in nove deatinacije, da bi prenesle čim več izdelkov in si tako povrnile "izgubljeni denar" iz izjemno upočasnjenih časov v ne tako oddaljeni preteklosti. Ker je zdaj leto 2024, te številke niso ugibanja ali približki, ampak dejstva, saj so rezultati testov, na katere se sklicujem, iz številk, ki sem jih osebno testiral na podlagi popolnoma posodobljenih knjižničnih nizov PUBCHEM & CHEMSPIDER z uporabo FTIR/MS in GC testiranja, rezultati pa imajo 99,9 % stopnjo zaupanja in rezultati so spodaj od konca epidemije leta 2023 do danes leta 2024. Kanada vidi 94,6-odstotni kokain HCL kot izdelek najvišje ravni (HH) **(neposredno iz Kolumbije za 18-21 tisoč CAD/KG TRŽNA CENA PO KANADI IN OBVEZNO ZNAČNO NIŽJIH RAVNI ČISTOČNOSTI OD 94.6 %, saj je vedno najmanj 5 % veziv, ki se običajno uvrščajo med "neznane ogljikove hidrate" ), v ZDA je stopnja čistosti običajno nekoliko nižja, saj so njihove tihotapske poti iz latinskih proizvodnih virov v ZDA zdaj tako strogo nadzorovane, da so običajno za nekaj % nižje kot v Kanadi za njihovo najvišjo stopnjo (HH).



Kakorkoli že, lahko bi nadaljeval in nadaljeval - vendar menim, da sem to že storil in odgovoril na prvotno vprašanje.



Opravičujem se vsem, ki menijo, da sem napisal preveč, poskušal sem ohraniti relevantnost vprašanja na vrhu in prvi.
 
Top