Sinteza amfetamin sulfata z redukcijo P2NP

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
1. Pripravite 12 g aluminijaste folije in jo narežite na približno 1 cm velike koščke.

2. vodno raztopino natrijevega hidroksida v vodi v razmerju 1:2 raztopino, zdaj za rešitev problema ohladite na sobno temperaturo

3. V čašo vlijte 10 g P2NP in dodajte 100 ml toplega izopropilalkohola (IPA) ter nato 50 ml ledocetne kisline 99,8 %, tako da reakcija poteka v kislem okolju
4. V erlenmajerico nasujemo kose aluminijaste folije in nalijemo 1 liter vode, nato dodamo 0,1 g živosrebrovega nitrata II in pustimo, dokler se amalganizacija ne konča.
5. Med amalgamizacijo pripravite posodo z ledeno vodo ali ledom
V naslednji fazi bo treba nadzorovati temperaturo!!!
6. Zdaj aluminijev amalgant v erlenmajerici sperite z 2 l vode, nato pa
7. V aluminijev amalgant dodajte raztopino p2np v raztopini izopropil alkohola in ocetne kisline!!! Dodajte v majhnih odmerkih!!!
Na tej točki pride do eksotermne reakcije, ki povzroči znatno sproščanje toplote. Vaša naloga je nadzorovati temperaturo tako, da ne preseže 60 °C.
Ko vlijete celotno raztopino p2np in je reakcija manj dinamična, pustite raztopino v bučki približno 30 minut.
8. Pripravite čašo in cedilo
Raztopino iz erlenmajerice prelijte v čašo skozi cedilo, da se znebite morebitnega nerazbranega aluminija, nato v čašo dodajte predhodno pripravljeno raztopino natrijevega hidroksida. Na tej točki se bosta začeli oblikovati dve plasti. Počakajte približno 30 minut, da se plasti popolnoma ločijo.
9. Zgornjo plast poberite v ločeno čašo in pustite, da se raztopina ohladi.
10. pripravite mešanico 2 ml žveplove kisline VI (H2SO4) 98 % in 20 ml acetona, temeljito premešajte.
11. Raztopino kisline in acetona postopoma dodajte v čašo z amfetaminskim oljem!!! pazljivo nadzorujte pH!!! PH ne sme biti nižji od 6-6
12. Ko bo pH 6,6, boste opazili, da je raztopina popolnoma bela in postala gosta - amfetamin sulfat!
13. Pripravite gosto tkano tkanino in skozi njo prelijte raztopino, nato jo sperite z acetonom in stisnite
14. Prejeli ste amfetamin sulfat, zdaj ga morate nastaviti, da se posuši.
Mislim, da sem pomagal😁
 

Attachments

  • rxKzdU6feZ.mp4
    510.2 KB · Views: 131
  • ICEsQleBV1.jpeg
    ICEsQleBV1.jpeg
    895.7 KB · Views: 152
  • JPvh9248NI.mp4
    2 MB · Views: 0
  • TeIGnoZ7yL.jpeg
    TeIGnoZ7yL.jpeg
    629.5 KB · Views: 151
  • m9FyVx5oeE.mp4
    868.8 KB · Views: 0

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Če česa ne razumete, pišite na 🧪. Poskušal vam bom pomagati.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Kislina ni nujna. Boljša je aluminijasta folija za mlinček za kavo. Če boste naredili obe stvari, boste dobili bolj nadzorovano reakcijo. Prav tako folijo predhodno operite in jo dajte v 2-odstotno raztopino Naoh, dokler se le ne začne mehurčkati, nato jo pred pripravo amalgama ponovno operite. Tako boste dobili boljši amalgam v veliko krajšem času.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Koliko gramov natrijevega hidroksida in koliko ml vode je uporabljenih v tej reakciji?
 
Top