Question *SUGEGESTIJA* Posoda za napotke?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Po mojem nedavnem debaklu s pristojbinami in res samo za veliko pomoči, ki sem jo že prejel, mislim, da bi bilo zelo lepo, če bi lahko na profilu osebe kliknil polje in samo poslal napitnino, bi lahko ustvaril začasni naslov btc, kot to naredi denarnica?

Bistvo je, da bi rad enostaven način, da samo vrgel nekaj dolarjev na nekoga, ne da bi morali potrditi ali storiti karkoli. Iz glave lahko preštejem štiri člane, ki so dolžni nekaj kovancev.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
To je bilo v dvajsetih letih prejšnjega stoletja na trgih nadvse pogosto. Zdi se, da se je izgubilo. LE je izsledil OxyMonster iz trga Dream zaradi kozarca z napitnino, ki ga je unovčil, vendar. Bodite previdni s svojimi sredstvi vsi
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Vedno je nekaj neumnega, kar te spravi ob živce
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Zelo res, vendar, če smo pošteni, je bilo sledenje blokovnih verig še vedno nekako novo. To je težava, ki jo vidim pri bitcoinih. Vaša transakcija je za vedno objavljena v verigi blokov bitcoin
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ali ste že uporabili / predlagali WasabiWallet? to Coinjoins vaše btc in daje odstotek na anonimnost vaših sredstev, sem bil z uporabo, da skupaj s premešanjem sredstev med denarnicami pred nakupi počuti "precej" varno, ampak ja, vedno obstaja papirnata sled. Vprašanje postane "kako težko so pripravljeni brusiti za podrobnosti? Na splošno (razen če imam najslabšo jebeno srečo) sem se počutil precej varno z uporabo te metode
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nisem ga še uporabljal, vendar ga bom vsekakor preveril. Hvala za delitev!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
PS Pravkar sem izvedel, da je v ZDA njegova uporaba prepovedana/zakonita, zato VEDETE, da mora biti dober ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ali ga lahko še vedno uporabljate, čeprav je tor?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Verjamem, da je to način delovanja
Dokumentacija

Sporočite mi, če boste ugotovili, da ne deluje lol
 
Top