Question rešitev za pse vohljače

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ali kdo pozna kaj preizkušenega za pse vohljače
vem, da bodo vsi rekli, da je treba vakuumsko pečatiti in očistiti, vendar to ne deluje tako dobro, kot ljudje mislijo.
slišal sem, da lahko amonijev aluminijast sulfat v vodi in uporabljen povzroči zmedo.
ima kdo kakšno idejo?
im working something and the dog seems to be the main obstacle
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Obstaja na tone dejanskih "nasvetov" za pse, vendar v resnici nihče ne more biti prepričan o tem.
Na tem kanalu si lahko ogledate, kako so usposabljali pse https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 to je le del treninga ... Iz svojih izkušenj vam lahko povem, da so psi največji sovražniki. Skenerju se je mogoče izogniti, testu z reagenti se je mogoče izogniti, ročnemu pregledu se je mogoče izogniti, toda ko pride pes, vsi napolnijo hlače
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Enostavno, ta metoda deluje 100-odstotno sem jo odlično opravil! Dišati moraš po drogah, ki jih prenašaš, po tebi, tvojem hišnem ljubljenčku, tvojih oblačilih, spodnjicah, avtomobilu in vsem ostalem!

Bodite previdni na avtocesti iz Cadiza, srečali boste vsaj 2 psa!!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Kot razumem, se psi vohuni ne usposabljajo le za nedovoljene snovi, temveč tudi za vonjave, ki se lahko uporabijo za prikrivanje tihotapljenih snovi. Zato je vsak nasvet o uporabi kakršnih koli stvari za prikrivanje tovora precej neučinkovit. Poleg tega se vonj sčasoma razprši v katerem koli mediju.

Zato pozabite na vse šampone, kavo, poper in druge neumne zamisli ter se raje osredotočite na vakuumsko zapiranje svojega izdelka.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Ustavite paranoje :)) strah in vaš obraz paničnih ljudi bo odkril, da ste krivi :)) pse je z zgornjo metodo enostavno prevarati in delujejo 100 %.

kaj pravite s šamponom in kavo se zdita kot metodi 10-letnikov, ne vem, kje ste prebrali kaj takega :)
obstaja še več drugih metod, vendar nobena od njih ne vključuje kave in šampona :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Gledal sem oddajo NG z naslovom Traffickd. Spremljali so kartel, ki je prevažal (mislim, da koks) čez mejo. Za prikrivanje vonja so uporabili več vakuumsko zaprtih vrečk ter gorčico in kavo. Ne vem, koliko je to praktično, ampak to sem videl.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
dvojni vakuum, narejen v čistem okolju, z novimi rokavicami in z vso pozornostjo dela 101 %.
 
Top