Question So kratko delujoča zdravila bolj donosna?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Zanima me, ali ima kdo kakšen prispevek o donosnosti zdravil s kratkim delovanjem v primerjavi z zdravili z dolgim delovanjem.

Najboljši primer je kokain proti metamfetaminu.

Kratkodelujoče droge je treba uporabljati pogosteje in so bolj priročne, vendar se zdijo tudi nekoliko dražje, vsaj za kokain.

Droge z dolgim delovanjem, kot je metamfetamin, so običajno cenejše, vendar je zanje verjetno večji trg, saj ljudje želijo poceni droge, ki dobro delujejo.

Mnenja sem, da je za najboljšo kombinacijo razmerja med tveganjem in nagrado najboljša pot kratko delujoče droge za visok standard in premožnejše stranke, vsaj za manjši obseg.

Kakšno je vaše mnenje?
 

RAMIREZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, CryoThio, menim, da imajo zdravila z večjo čistostjo in kakovostjo večji učinek na potrošnika. Ljudje običajno iščejo močnejši učinek, ne da bi morali plačati več denarja, hkrati pa je lahko bolj tvegano ali nima pričakovanega učinka.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Vedno imam raje visoko kakovost, tudi če je cena nekoliko višja. Ko gre za farmacijo, ima večina ljudi, ki jih poznam, raje kratkodelujoče okside kot dolgodelujoče, čeprav je cena veliko višja, vendar če ne kupujete samo za lajšanje bolečin, potem je kratkodelujoče zdravilo prava izbira. Stvari, kot so stims, so drugačne. Kokain in meth sta zelo različna viška. Poznam ljudi, ki imajo radi oboje, in poznam ljudi, ki obožujejo met in pravijo, da jim kokain nič ne pomaga. Nisem velik uporabnik stimulacije, vendar ko to storim, izberem kokain, vendar le, če je dobre kakovosti. Stomped na stvari je narejen iz pohlepa brez skrbi za potrošnika sploh, ki plačuje svoje račune na prvem mestu, vendar bo vedno obstajala druga, ki bo prevzela mesto tistega, ki umre zaradi slabega sranja v izdelku, mislim, da je ideja. Primer so stisnjene tablete, ki so cenejše in so včasih močnejše, vendar niso vedno tako dobre za bolečino in učinek je pogosto zelo različen. Morda so cenejše, vendar ali je na dolgi rok vredno? Kar zadeva donosnost, je po mojih izkušnjah poznavanje baze strank in njihovih želja vedno najboljša formula. Meto lahko dobim v razsutem stanju veliko ceneje kot kokain, vendar nihče od ljudi, ki jih poznam, ne mara meto, razen če gre za staro šolo kokaina. Kokain se hitro proda, zato je dobiček sicer nižji, vendar pa dolar hitreje pride in na dolgi rok je na koncu to boljši posel.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Menim, da je to odvisno od trga vaše države, poglejte, kaj je bolj donosno. Če je na primer na ulicah, na katerih tekmujete, že na voljo visokokakovostni kokain, to ne bo tako donosno, če je tako, naredite nasprotno, prodajte na primer metamfetamin, kot ste ga omenili. Seveda bodo ljudje vedno kupovali izbrano drogo ne glede na kakovost. Upam pa, da razumete, kaj hočem povedati: ne tekmujte z nečim, kar je že na voljo na ulicah, ozrite se naokoli in si oglejte, kakšno izbiro imajo ljudje. Začnite z nečim novim, z nečim, kar v resnici ni na voljo, ne glede na to, ali gre za kratkotrajno ali dolgotrajno drogo, malo se oddaljujem od teme. Vendar je moje mnenje, da morate biti posebni in začeti prodajati nekaj novega. Ostanite na varnem.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Razumem. V ZDA po mojem mnenju metamfetamin ni tako donosen, razen če se dobavlja tistim, ki imajo sredstva, da plačajo za visoko kakovost. Mefedron bi bil lahko dober, čeprav je enostaven za proizvodnjo, tekmuje s kokainom, vendar bi ga bilo treba prodajati ceneje, na primer 40 za gram, morda 60, vendar 40, vsaj za komercialne kupce, ne za tiste, ki bodo plačali za višjo kakovost.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Strinjam se, da se lahko RC-ji res dobro prodajajo na ulici. Osebno še nikjer nisem zasledil tako velike konkurence zanje. Kupite nekaj visokokakovostnih izdelkov in začnite razdeljevati nekaj majhnih vzorcev le teh, da si pridobite zaupanje in stranke. Po prvi visokokakovostni seriji lahko kupite nekaj manj kakovostnih, vendar čistih stvari za nižjo ceno, da boste imeli večji dobiček. Od časa do časa preklapljajte med serijami višje in nižje kakovosti, da boste imeli večji dobiček, kot sem že povedal. Tako bi ravnal jaz. Strinjam se, da je 40-50 dobra cena, če nameravate prodajati po enem kosu. Stalne stranke bi rekle 40, nove pa 50. Če ni aktivnega trga za želene RC, ki jih želite prodati ali izdelati, lahko cene dobesedno izumetničite. In ne pozabite omeniti, kako cene delujejo, 40, ko postanete redni, lahko prinese več aktivnih kupcev. Seveda to velja, če se odločite za nakup serij in ne za njihovo izdelavo.
 
Top