Prodajalčeva deontologija

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Pozdravljeni vsi, upam, da so vsi na varnem,

to objavo sem naredil, da bi vsem povedal svoje razmišljanje o prodaji trdih drog,
Prodajate izdelek in vaša odgovornost je, če nekdo umre zaradi izdelka z dodatkom in/ali slabe kakovosti večina prispevkov o sintezi vam daje vpogled v čiščenje/rekristalizacijo in točko taljenja, kar morate storiti, vaša izbira je, da mešate drogo za lastno porabo, ne pa za kupca.

Vaša izbira je, da prodajate drogo, zato vas prosimo, da to počnete na bolj etičen in čist način, drogo moramo prodajati tako, da se približamo čim bolj medicinskemu bontonu.
To ni igra in če je nekdo umrl zaradi čistega izdelka, to ni vaša krivda, če pa nekdo umre ali ima zdravstvene težave, ker ste vi (ali ljudje nad vami) zmešali izdelek, je to 100 % vaša krivda.

Ni treba posebej poudarjati, da se zdaj v Evropi večinoma povsod izvajajo testiranja za prepovedane snovi.

Imeti deontologijo kot prodajalec ni plus, to je najosnovnejša stvar kot pri vsakem drugem delu, to je edini način, da se morda nekoč konča vojna proti drogam.

Mir ❤
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Lepe in popolnoma pravilne besede. To podpiram!
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Moje stoodstotno mnenje je, da se kozumentu proda natanko toliko, kolikor plača. Bil sem dovolj dolgo zasvojen s kužnimi snovmi in mešanica izredno boli moje telo. prav tako sem se dovolj dolgo trudil, da bi svoje prijatelje odvrnil od teh stvari. Toda na koncu poskušam prodati resnično zasvojenim resnično dobre stvari in opozoriti prve uporabnike o tveganju in jih odvaditi. Neznane, neznane snovi so zelo nevarne za vsakogar. Z jasnimi substancami vas lahko obvestite, preden jih uporabite, vendar z mešanicami nikoli ne veste.
 
Top