Looking for a vendor Iskanje prodajalcev Alpha-PVP in drugih pirrov v Evropi

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Kot je zapisano v naslovu, iščemo prodajalca / kemika / strokovnjaka / ali samo osebo, ki lahko zagotovi pristen visokokakovosten alfa-pvp mdpv a-php a-pihp kristal / prah.
Pripravljena bi bila kupiti količine od 5 do 1000 g, odvisno od izkušenj s prodajalcem.
Obvezno je, da je vir države, iz katere bi se poslalo, Evropa, po možnosti Poljska/Slovaška/Czezch itd.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Če u hočete, imam 4mmc samo lahko pošljete na Poljsko iz Poljske
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Resnično cenim vaš trud, da ste mi ponudili nekaj, česar izrecno nisem omenil niti v naslovu niti v opisu.
vendar moram ponudbo zavrniti, saj iščem omenjene snovi in ne tistih, ki niso omenjene.
Hvala, misel, dober dan.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Sinteza a-PVP je zelo preprosta in vsi reagenti so na voljo. Poskusite jo sintetizirati sami.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Zavedam se tega, preučujem vse, kar je povezano s sintezo substituiranih amfetaminov, organsko kemijo, sam sem opravil manjše poskuse.
Trenutno nisem v položaju, v katerem bi si lahko privoščil nakup posebne laboratorijske opreme, s katero bi mi bilo udobno eksperimentirati, in tudi če se zgodi, da mi ne uspe, ne morem ničesar zapraviti.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U dont need any laboratory equipment to made pvp
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
S tehničnega vidika seveda ne potrebujete profesionalne opreme, vendar, kot sem omenil zgoraj, v resnici ne iščem getosinteze stvari.
Z opremo sem imel v mislih preprosto prostor, predmete, predhodnike in reagente ter vse drugo, kar bi potreboval nekdo, ki še nikoli ni ničesar sintetiziral.
"še", vendar kmalu:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Toda ali je valerofenon in pirolidin zakonito kupiti na spletu pri lokalnih dobaviteljih kemikalij
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Kolikor vem, je večina prodajalcev prenehala proizvajati A-PVP, ker ima na televiziji zelo slabo mnenje in če vas zalotijo kot prodajalca PVP, vas bodo obravnavali zelo slabo (velika kazen na sodišču zaradi povzročanja zombijev pri ljudeh)
Večina prodajalcev ima svoj krog preprodajalcev in jim ni mar, da bi bili na LE očesu. Vem, da večina ljudi prodaja IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Hvala za koristne informacije, kmalu bom stopil v stik z vami.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Zakaj ne bi poskusili KU crystal iz zaloge v ZDA?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Zdi se, da se kristal KU najprej primerja z Eutylonom, ki mi ni všeč, je šibek, prodaja se slabo.
EditKopija moje zdaj potrebne kot osvežitev posodobitve; moj odgovor v podobni temi o mojih najljubših drogerijah:
"V tem primeru se je treba odločiti, ali se bo v prihodnosti v Sloveniji še naprej uporabljal. Zdi se, da veliko kitajskih podjetij (prevladujejo prevaranti) prodajajo najcenejše kaznovani apvp aphp mdpv 4mmc mdma itd. Bolj ko stane apxp - večja je možnost, da ga boste dobili, sklepam po logiki in prebranih izkušnjah (če je preveč poceni, da bi bilo res). Morate vprašati podjetje več. Začnite z iskanjem CAS 4MMC Hcl na guidechem. Sam se še vedno trudim, da bi ga dobil..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
me lahko povežete s podjetji na Kitajskem, da izvem, kakšne so cene?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Imam težave z mojimi potrebnimi partnerji junkie za nastavitev prodaje (no, so idioti) in smo bili do zdaj precej china scammed, ampak upam, da je ta parcela prav, tako da sem uvoznik šef. Toda ta skrivni prodajalec ne bom najprej izpostaviti, moram biti dule nadomestilo in zaslužiti svoje izgube in moj partner ne marajo me hipijev dati ven to edinstveno prednost. Ko ga bomo dobili, da je tako samo počakajte na to🥱
 
Top