Question REALNO DRŽAVLJANSTVO CENA..

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Imam dostop do koruptivnih uradnih poti zahodnoafriške države, kar mi omogoča nakup državljanstva in izdajo potnih listov. Ponavljam, da ne gre za ponarejen potni list, temveč za povsem pravi potni list, podelitev (tehnično gledano priznanje) državljanstva in de facto (če želite) novo identiteto.

Vprašanje: kakšna bi bila primerna cena za takšno storitev? Želel bi ustanoviti trgovino na DW in moram oceniti trg, ugotoviti, ali bi bil kdo zainteresiran itd.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Dober dan, brat
Problem s to afriško identiteto je po mojem mnenju v tem, da niso močni potni listi. V Latinski Ameriki lahko dobite identiteto z vsem. 10 do 20 tisoč USD. V Evropi e lahko dobite 50k do 100k evrov. Vse je odvisno od tega, koga poznate in koliko vam bo posrednik zaračunal. Mislim, da če dobite novo identiteto, mora biti ta z močnim potnim listom.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
kakšno je jamstvo, ki ga dajejo?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
kako lahko to preverimo?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Ko kupujete pri obredni osebi, kupujete pri državnih delavcih, zato morate včasih iti v državo, da vam v sistem vnesejo prstne odtise itd.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
to storitev lahko zlahka prodate za 50 tisoč evrov, vendar je zelo težko verjeti, da lahko državljan Eu tako dobi novo identiteto. lahko malo bolje pojasnite, katero identiteto uporabljate? klonirate obstoječo identiteto? veliko prebežnikov bo upoštevalo vašo storitev. kako dolg je celoten postopek? potencialna stranka mora priti osebno ali lahko celo pošljete vse, kot so potni list in dokumenti? če pošljete, so žigi na potnem listu? oprostite za veliko vprašanj, vendar če je to zakonito, lahko imam pred vrati vrste za zahteve, veliko prijateljev potrebuje
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Če morate za pridobitev dokumentov priti osebno v določeno državo, je to pomanjkljivost. Kako pričakujete, da bodo sploh potovali ? Razumem, če so že v EU (schengensko območje), kjer je prosto gibanje brez meja, vendar je priti v EU najprej kot prebežnik, da bi dobili svoj potni list, preveč tvegano.
Ne bi bilo smiselno, niti potovati nikamor, če bi vas želele določene agencije.

Sistem večinoma deluje na podlagi ujemanja ljudi, podobne starosti, podobnega videza. V nekaterih primerih je to zelo težko, v drugih pa zelo enostavno. Upoštevajte, da ima večina potnih listov zdaj RFID, ki ima shranjene biometrične podatke. Bodisi prstni odtis ali skeniranje oči (v večini primerov je to prstni odtis). Prehajajo na popolno skeniranje obraza (kot pri naših telefonih za odklepanje... >.>).

nazaj na temo

vse je odvisno od tega, za kaj ga potrebuješ.

Če se želite premakniti od točke A do točke B, potem je treba glede na to, kje je točka A in kje je točka B, upoštevati različne metode.
Ali pa potrebuješ samo novo identiteto, da bi se nekje naselil, ne da bi veliko potoval zunaj meja (kot na primer schengensko območje, lahko se prosto voziš po Španiji, Nemčiji, Franciji Poljski, Litvi in tako naprej), brez preverjanja osebnih dokumentov.

Po mojih osebnih izkušnjah ti afriški potni listi niso veliko vredni. Veliko sreče pri pridobivanju vizuma, če želite potovati kamor koli. 🤣 so poceni, vendar so uporabni kot kos natisnjene strani a4 na domačem laserskem tiskalniku HP in so lahko vredni več kot afriški potni list, če so laminirani.
Ampak hej, kjer je volja, je tudi pot. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Ali lahko to novo identitetno storitev dobite v Vzhodni Evropi?

Kako vam je sploh uspelo pridobiti povezave s podkupljivimi uradniki?
 
Top