Question Vprašanja o izdelavi 1 lončene posode iz lestvice p2np 1 kg

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj o postopku izdelave 1 lončnega ampera iz p2np, na tem forumu sem našel videoposnetek in si ogledal korake, sestavil pa sem tudi seznam vprašanj, ki jih želim zastaviti vam strokovnjakom.

1. Če želim poskus ponoviti z manjšim končnim izdelkom, ali lahko sorazmerno zmanjšam količino uporabljenih kemikalij?

Npr:
Prvotna količina uporabljenega IPA - 50 L
prvotna količina destilirane vode - 6,2 L
....

Preskusna količina IPA - 5L
Preskusna količina destilirane vode - 0,62L
... in tako naprej

2. Ali obstaja omejitev, kako hitro lahko vlijemo natrijev borohidrid?

3. Kako majhen delež P2NP je dovoljeno dodati? Ali lahko ta delež povečamo, če uporabljamo veliko večjo bučko z veliko večjo prostornino mešanice IPA in destilirane vode?

4. V videoposnetku je navedeno, da se VSE P2np dodaja približno 6 ur. Ali je to enako enakomernemu dodajanju P2NP v raztopino v obdobju 6 ur? Kaj se zgodi, če to storimo v krajšem času, na primer: 2 uri?

5. Reakcija zaradi dodajanja P2NP se sama segreva, vendar ali bo eksplodirala ali se bo samo segrela/ogrela?

6. Ali je voda, dodana v CuCL2, destilirana voda?

7. Kako z gorilnikom vzdržujete temperaturo 80 stopinj?

8. Kako nastaviti vakuumsko črpalko?

9. PH se mora vrniti na vrednost 6

10. Ali bi izpušna ventilacija delovala veliko hitreje kot kondenzator za nadaljnjo rekuperacijo? Kako bi pripravili poskus z izpušnim prezračevanjem?

11. Kaj je razlog za prečrpavanje RM v drugo 5-litrsko bučko? Kako jo prečrpamo? Ali ne moremo za dekantiranje uporabiti trenutne erlenmajerice?

12. Kakšen filter se uporablja za dekantiranje RM?

13. Kaj se v videoposnetku pri 5:13 zlije v črni ostanek bakrovega oksida?

14. Zakaj moramo dati raztopino amfetaminske soli v zamrzovalnik za 1 uro? Ali ne bo zamrznila?

15. Kaj se zgodi, če po pomoti dodamo odvečno kislino? Ali je zato priporočljivo, da v drugi čaši hranimo 50-100 ml raztopine amfetaminske proste baze IPA, da lahko v primeru dodajanja presežne kisline dodamo več proste baze IPA?

16. Ali lahko to metodo uporabimo tudi za izdelavo kristalnega metamfetamina?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Uporabite mešalnik za beton s 100l ali 50l sodčkom piva rezati kovino in variti, in narediti pravilno amalgam, po tem je otroška igra, Najpomembneje je, da izračunate reagente in aliuminijeve stružnice morajo z enako velikostjo, tlak je za donos.
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
10l metanola, 5l 70% Luk,5 kg naoh 5l destilirane vode,,ph11-12 destilacija,,imate bazo,,dodajte d-vinsko kislino z ipsa,metanol ne deluje.,,in imate vi sanje. Najpomembnejše je, da je varno, v velikem obsegu proizvodnje, P2np ljubi Lungs.And veliko drugih trikov, se lahko naučite z expirience.Doint waiste si čas z borohidride, v velikem obsegu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
razmerja se na splošno izračunavajo stoechimetrično, ne verjamem, da bi tisti, ki je napisal postopek, napisal ta razmerja, če bi bilo mogoče dodati več, vendar ste vabljeni, da poskusite.

rdeča črta je pritrjena na cev, prejemna bučka je rdeči krog, vakuum pa je pritrjen na črno puščico, gravitacija bo obdržala to, kar prenašate v rdečem krogu
 

Attachments

  • QzmBo7xCu0.jpg
    QzmBo7xCu0.jpg
    307 KB · Views: 121
Top