Pridobivanje PSE

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Pozdravljeni, dobri ljudje, rad bi, da mi predlagate nekaj idej za moj problem.
V moji državi nimamo več "čistih" tablet pse, imamo pa modafen.
Te tablete torej vsebujejo pse in ibuprofen.
Moja zamisel je, da bi pse ekstrahirali z zelo hladno vodo, ker se ibuprofen ne raztaplja v hladni vodi, ampak kaj potem?
Če bi izhlapeval vodo, bi zelo uničil svoj izkupiček, je tako?
 

Urake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
To bi rad vedel tudi jaz.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
namočite maso za tablete s tetro, vendar veste, da sem tetro uporabila pri tistih tabletah, ki so vsebovale povidon.
btw brat im le nizko raven wannabee kuhar, vendar ste iz svoje glave razmišljanje o namakanje pillz z vodo..
To si lahko naredil v zgodnjih 90-ih letih s starim rdečim vročim.
Ustavi se, preden zapraviš tabletke.
prav tako bi moralo biti res inteligentno, če raziskuješ tehnike čiščenja pillz, ker imam vtis, da si šel na nekaj pisanj iz obdobja podzemnega čebelnjaka.
hladna voda.NO
potrebujete topila in btw, če ste v EU, lahko z interneta naročite bele 60s s cetirizinom, ki so po mojih izkušnjah tisti, ki jih lahko izločite
ali 120 s povidonom.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Prosim, pomagajte mi, gospod.
Pozdravljeni kolegi kemiki. Danes sem prinesel zdravilo proti prehladu (kapsulo), ki vsebuje psevdoefedrin hidroklorid. V škatli je 8 kapsul. Vsaka kapsula vsebuje 90 mg psevdoefedrina, skupaj 0,72 grama. Cena je zelo nizka, 1,5 ameriškega dolarja. Tukaj so njegove sestavine: Vsaka kapsula vsebuje 90 mg psevdoefedrinovega hidroklorida. mg, klorfeniraminijev maleat (klorfeniramin) 4 mg. Pomožne snovi so: škrob, saharoza, hidroksipropilmetilceluloza, polimer etilceluloze, suha snov za pršenje Opadry yellow, suha snov za pršenje Opadry pink. Kako lahko povečam ekstrakcijo?
Moji lastni postopki ekstrakcije so: odprite kapsulo - namočite v 99-odstotni etanol - filtriranje s sesanjem - izparite filtrat do ekstrakta - ekstraktu dodajte hladno vodo (pojavi se lepilo) - filtriranje s sesanjem - filtrat prilagodite na alkalno PH12+ in nato ekstrahirajte, (ksilen ) Izvleček posušite - po sušenju spustite v plinski vodikov klorid (pH doseže kislost) - filtrirajte s sesanjem in dobite bel psevdoefedrin hidroklorid v prahu. Vendar sem poskusil več ekstrakcij in dobil le zelo malo psevdoefedrina. Ali obstaja kakšen način za povečanje izkoristka?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Z mojo metodo lahko pridobim le 42 % izkoristka. Ne vem, kje sem jo pogrešal.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Preverite, v kakšni obliki se v njem pojavljata pse in ibu. pse hcl je topen v vodi, ibu v običajni obliki pa ne. Zato menim, da bi se lahko filtriral
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
ja, vem, ampak moje tablete vsebujejo sranje, ki se aktivira ob uporabi vode
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Rdeči 30mg generični PSE v ZDA je bil pred 5 dnevi ekstrahiran s suho ekstrakcijo s topilom, ki je po 3 potegih in uplinjanju HCL imel neto količino 2,58gr (I škatla 96ct) ČISTEGA PSE hcl. Trik je NULA VODE
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Hvala vsem za vsak nasvet, vendar sem še vedno obupana....
biotechwix hvala za sazing brez vode..... ali poznate kakšno zakonito spletno stran za efedrin
hvala xile za nasvet, da uporabite vodo, vendar, kot sem rekel, bi se moje tablete uničile, če bi uporabil vodo
in hvala stim2023 za sazing brez vode, vendar vaše ameriške tablete vsebujejo onlz PSE in nekatera druga polnila.
moja najhujša nočna mora je ta frickin ibuprofen xd
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
To je zelo preprosto. Vse, kar morate storiti, je, da ločite kislino od baze
Psevdoefedrin je amin
Ibuprofen karboksilna kislina
Tablete zmeljite in jih raztopite v vodi, nato pripravite vodno raztopino 25-odstotnega natrijevega hidroksida in dodajte malo, da prilagodite pH 12.
Nato dodajte toluen in ekstrahirajte psevdoefedrinsko bazo. Ločite toluen od vode. Sedaj imate bazo raztopljeno v toluenu. V toluen prečrpajte plinski vodikov klorid. Psevdoefedrinova hidrokloridna sol se bo oborila.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Zahvaljujemo se vam za odgovore.
Ampak me zanima.... ali ne bi to aktiviralo proti ekstrakcijskim š...tom ?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Najlepša hvala, dala vam bom seznam materialov. Če lahko najdete kakršno koli rešitev, kako ločiti samo PSE, bi bil zelo vesel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Uhhhh, saj veste, da to zdravilo ni niti zelo podobno psevdoefedrinu, kajne? To zdravilo tudi ni topno v vodi, je
2-[(difenilmetil)sulfinyl]acetamid
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Kakšen je torej končni odgovor. Ali naj opustimo idejo o pridobivanju iz Modafena ? (Ker narkomani v moji državi nekako kuhajo s tem s***) Zdaj imam enak problem in ne želim napisati še enega prispevka na isto temo, zato kakšna je rešitev tega problema?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Potrebujete le drugačno taktiko. S postopki, ki se uporabljajo ro zmanjšanje efedrina, iz te kemikalije ne boste naredili ničesar uporabnega. Vendar pa je iz nje mogoče izdelati koristne stvari. V tem dokumentu je opisana reakcija v 1 koraku, ki jo naredi 10x močnejšo pri DAT, to je nekaj, kar si je treba ogledati https://pubs.acs.org/doi/10.1021/jm401754x
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Zahvaljujem se vam za odgovor, ki ga bom vsekakor pregledal. Vendar naj vam povem, da sem popoln začetnik, zato bom pri nekaterih kemijskih besedilih na visoki ravni popolnoma izgubljen. Zato potrebujem nekoga, ki mi bo to razložil kot dvanajstletniku. Ampak vseeno sem zelo vesel, da ste mi poskušali pomagati, hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Zdelo se mi je, da je to še lažje kot redukcija efedrina s psevdoefedrinom. Kot se spomnim, ste začeli pri 4f (to je kemikalija, ki jo poskušate pridobiti iz teh tablet) in lahko preidete na 5g v enem koraku, samo poiščite te številke v eksperimentalnem delu dokumenta
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Resnični pogovori, za katere ne potrebujete nikogar, ki bi vas držal za roko... Kar resnično potrebujete, je, da postanete neodvisni od spraševanja ljudi na forumih ali drugje in da se naučite kemije v ozadju tega, kar resnično nameravate narediti. Če bi vas nekdo hranil z žlico z vsakim korakom in vsako sintezo, je to podobno, kot če bi vas naučili ribariti, vendar bi imeli sranje, ker ste si izposodili opremo nekoga drugega, namesto da bi postali samozadostni in odvisni od sebe. Ko se enkrat naučite, zakaj in kako, ste lahko na poti do resničnega napredka.
 
Top