preroške sanje?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Ali ima še kdo sanje, ki se kasneje uresničijo v resničnem življenju? včasih jih imam. nikoli ni šlo za nič pomembnega, na primer za to, da sem pred nekaj urami naredil gram metamfetamina (razdeljenega na morda 5 vrstic) in se z nekom pogovarjal o zločinih na podlagi filmov, potem pa sem se spomnil, da sem imel sanje, ki so bile točno takšne, ko sem bil veliko mlajši. Takrat nisem užival drog (seveda), vedel sem le, da mi je bilo zelo neprijetno in da sem se počutil "nabildanega", in to se mi zdaj dogaja. drug primer je, ko sem bil v tretjem razredu, sem sanjal o delu svoje šole, ki ga še nikoli nisem videl, potem pa je učitelj kasneje tja peljal naš razred in takoj sem ga prepoznal. obstajajo še drugi primeri, na katere se ne morem spomniti.

če ima kdo od vas podobne izkušnje, jih prosim delite ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
To je nekako tako rekoč kot predznanje. Ko sem bil mlajši, sem imel eno o tem, da bo moja hiša z*****la. Starši so naredili vse, da bi me zaprli v sobo, vendar so na koncu odnehali. Leta pozneje je hiša za*****la in ogenj je segel naravnost v mojo sobo. Po tem me niso nikoli več spraševali. Sanjalo se mi je tudi o filmih, ki jih še niso predvajali na televiziji in so prišli in odšli. Sicer jih ne doživljam več, vendar imam nekakšen občutek, da se bodo stvari kmalu zapletle. Ko sem bila majhna, sem meditirala po več ur, morda zato. Vem pa, da vedno poslušam svoje občutke, ko se pojavijo, tako kot so se pojavljali prej. Vsekakor moja varuhinja valkira skrbi zame.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Želim si, da bi si zapomnil samo svoje sanje. Večino noči nimam pojma, kaj sem sanjal.

Tiste, ki se jih spomnim, so bile, da sem odnašal smeti ali jedel koruzo......stupid
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Haha, vrzi na to malo masla in soli in njegova prob je ena mojih najljubših jedi. Verjetno se zato še vedno spomnim teh sanj
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nisem imel preroških sanj, sem pa imel preroška potovanja dmt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Bog daj, vsaj 100. Razmislite o tem in o vseh nedavnih novicah v zadnjem času ter upoštevajte, da med sanjarjenjem astralno projicirate v prihodnost. Ali....živimo v matrici. Ali pa oboje.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
majhen dodatek k tej objavi ... nisem naredil niti grama metamfetamina. prodali so mi ga kot metamfetamin, vendar je bil verjetno nekakšen katinon. to sem ugotovil šele veliko pozneje :x vse sranje, ki ga kupim lokalno, je takšno

če bi naredil gram metamfetamina, bi verjetno umrl
 
Top