Prolintan

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni prijatelji, imam vprašanje. Ali kdo ve, kako se sintetizira snov? 1-fenil-2-pirolidinilpentan (AKK=Prolintan) iz metamfetamina Hvala za odgovor in znanje.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Te snovi ni mogoče pridobiti iz metamfetamina. Predlagam, da jo je mogoče pridobiti iz ustreznega analoga fenilacetona z redukcijo s pirolidinom, podobno kot pri sintezi metamfetamina
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Za nasvet se vam zahvaljujem.
2 V moji državi so predhodniki o P2P/P2NP Te snovi so zelo redke.
3 V moji državi to ni mogoče. Če imam izhodne snovi p2p/p2np samo 1,mg, lahko umrem zaradi policije
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Iz katerega razloga potrebujete prolintan? Za razliko od a-PVP je šibko aktiven
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Pretisnite 500 tablet XTC s prolintanom 10.G in ga poimenujte "HYDRA" nov izdelek.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Brat, imam novo zamisel. Kaj meniš o tem? (nikotin)
Ali lahko iz nikotina sintetiziram prolinitan?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
In ali jo je mogoče sintetizirati iz te snovi? (Alil benzen)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Ne.
težko je dobiti predhodnika za sintezo prolintana, najverjetneje ga boste morali sintetizirati sami. Mislim, da to ni dobra zamisel, snov sama po sebi ni tako zanimiva, da bi vanjo vložili toliko truda.
Ali pa vas zanima, da bi bila snov v vaši državi zakonita?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Prolintane? Ne hodite tja. Ali deluje? Vsekakor! Ali je trajno? Ne. Kompulzivni nagon po ponovnem odmerjanju je močnejši od kokaina.
Pokazali boste močno protisocialno vedenje. Po prvih 10 minutah se počutite kot sranje in začne se lov za zmajem. Je zelo zasvojljiv, vendar je izkupiček grozen. Vonj je podoben vonju po *****či plastiki. Zaradi njega se mi naježi koža. Držite se amfetamina.
Ali pvp, če je to tista visoka vrsta, ki jo želite. Newmind je prodajal te stvari. Potem so jo zamenjali s Pappom, ki je bil šibek. In prav tako gnusen.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
V Afriki je moja vojska prijateljev jemala samo tramadol. To pa zato, ker tradicionalne kemikalije in sredstva ne zadoščajo za proizvodnjo zdravil. Zato sem moral najti nadomestno zdravilo.
Vsaj boljše je od tramadola.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Izvedete lahko Grignardovo reakcijo benzilmagnezijevega klorida v dietil etru (ali še bolje dibutil etru) na butironitril in dobite 1-fenil-2-pentanon. Nato ga kondenzirajte s pirolidinom v vodni raztopini etanola in izvedite reduktivno aminizacijo z aluminijevim galinstanovim amalgamom, da dobite prolintanovo freibazo. Filtriramo z Buchnerjevim lijakom in z mehurčki HCl dobimo prolintan HCl. Prolintan je bil precej dober. Obstaja način za sintezo metiopropamina in etiopropamina iz tiofena.
 
Top